Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

e pa možda je to taktika, ovi vide da se opozicija tovari međusobno i puste ih na nacionalnu

a brtovi sve glumatali pa kad opletu po vaginama na vlasti na javnom servisu sve u 16

 

uuu brt don't get my hopes up

 

high

 

 

I'd rather be high!

I'd rather be flying!

I'd rather be dead

or out of my head

than training these guns on those men in the sand :(

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kači patetični intervju za vice

Pa valjda neće da bude sisa da odbije ako se nađe nešto drugo pa makar to bio i espresso.rs, ili se ja opet nadam preoptimistično xD

 

Valjda si skontao do sada da Šapić ima tim neki... savetnike... koje izgleda sluša.

On je preglup, i njega bi Radule odvalio u duelu (ma šta Radule, moja maca Juca bi ga odvalila u duelu), ali dovoljno je pametan da posluša ljude koji ga savetuju da ne ide na duel, jer je samo na gubitku.

 

Apropo, nisi zilot DJB, ali mi se sviđa na koji način se dešava tvoja transformacija. Sve si bliži nacionalnoj opciji, što podržavam. Tebe da transformišemo, a posle prelazimo na 23/16, da ga pretvorimo u srbendu. Inicijacija je da vas patriotkinje šamaraju sisama dok se ne opametite.

 

Ali, treba da se zasluži imicijacija.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bebe nek se rađau porukae severa

 

Apropo, nisi zilot DJB, ali mi se sviđa na koji način se dešava tvoja transformacija. Sve si bliži nacionalnoj opciji, što podržavam. Tebe da transformišemo, a posle prelazimo na 23/16, da ga pretvorimo u srbendu. Inicijacija je da vas patriotkinje šamaraju sisama dok se ne opametite.

 

Ali, treba da se zasluži imicijacija.

 

Zar ne treba prvo imaginosa da transformišete?

 

Ja ako zaglavim u nacionalnu opciju odoh i ja u šiptarizaciju, ne mogu više da podnesem ovo sranje xD

NEĆUDATRPIM OVOOO što kaže Edin. Edin Purašević.

 

Neću u šiptarizaciju al' neđe u Kanadu da se denem, da pijem rakiju (LEGALIZE OVOGA LJETA ZIJUUU), idem u crkvu i nostalgišem za svojom romantičnom idejom idealne Srbije kakva nikad nije postojala, niti će postojati

 

Dalje o nacionlanome, razmišljam ponekad šta ja smatram da je pravi Srbin i kakvi bi Srbi trebali da budu (kad se izleče na sv. Nikada od pojedinih umnih bolesti) i shvatim da je takvih Soraba 1%

 

Da l' to znači onda da to i nisu pravi Srbi ili pak znači da su oni sila koja treba da povuče ostalih 99%, nijesam pametan.

 

Fes misao za pred spavanje, idem sada jorgan planina dušek livada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dimon (brat po Dverima)

Imaginus davno transformisan. :)

 

1% je nekada bio. Evo sada Imaginusa i tebe kod nas... nema više 1%... sad je 3 ili 4. ;)

Uskoro će biti 15... pa 35... i eto.... :)

 

 

@26/19

Jes' lepa Milica, i meni se sviđa.

Ali da bi je zaslužio (ili neku sličnu), treba da ubereš cvet sa jezera koju brani troglava ala.

Ili da se malo manje iscimaš učlanjenjem u neke od sličnih pokreta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Него шта него Драгаш.

Да сам нпр. нека председникова кћер, дала бих му на кеца, а да нико не зна.

 

Никад Ђилаш. Само

Edited by vudun
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i meni čini, ali videćemo na izborima.

 

“Dakle, lik iz Vlaške (selo pored Mladenovca), '93. godište u jednom danu skuplja dokumentaciju, menja ime u Ljubiša Preletačević Beli, dobija novu ličnu kartu u Beogradu, daje saglasnost za jebene lokalne izbore, notar to overava.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje uveren da je sve ovo igrarija zbog glasova.

Beli SNS čovek.

 

Nije on SNS covek, a da SNS nije pruzao nikakav otpor da ovaj Gavrilo Princip dobije licnu, to je ocigledno, jer ga vide kao nekog ko otkida glasove ostatku opozicije.

Pa vis valjda da svaki put kad se rempluju u opoziciji, SNS dodje da se posere preko, i uvek drze stranu onome ko vise doprinosi statusu quo. Kazem ti opet da ne diraju Patku jer i ona ima za njih istu ulogu kao Beli, osipanje glasova.

Tako je kad si mnogo prepametan, ne moras ti sa namerom da budes SNS covek ali ispadnes instrument na kraju.

 

Ali ajde da se nadamo da ce net result da bude dobar, da ce da predje cenzus i povuce ljude koji ili glasaju njega ili ostaju gajbi

 

SNS svakako igra bolju igru nego sto se vidi po njihovim glupim facama, jer finansiraju savetnike za ta sranja

 

Vasim paricama :)

 

Sad (u 5 do 12) se kompletna sustina svodi na opcije koje imaju sansu da predju cenzus a nisu sns i sps, a to su Djilas, Šapić, ds(?strongly do not recommend), djb/dveri, i boze pomozi beli i patka

 

Za price o savesti, ubedjenju itd je kasno sad, narod oce ove koji su vec tu poslednjih 20 godina zato sto mozak bolje reaguje kad slusas poznatu pesmu nego nepoznatu, emituje harmonicnije talase

 

Izadji is komfort zone Srbendo :D

 

To se i meni čini, ali videćemo na izborima.

 

“Dakle, lik iz Vlaške (selo pored Mladenovca), '93. godište u jednom danu skuplja dokumentaciju, menja ime u Ljubiša Preletačević Beli, dobija novu ličnu kartu u Beogradu, daje saglasnost za jebene lokalne izbore, notar to overava.”

 

Koja dokumentacija se skuplja za promenu imena? Ja sam npr. novu vozacku dobio za 1 dan letos (bez da mi je da SNS :haha:)

A pruzali otpor svakako nisu, ne treba biti rocket scientist

 

Samo isterati sto vise stoke na glasanje i to je to

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...