Jump to content

Izbori


Talvi

Izbori 2023.  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

inače, onaj šljam koji se navodno distancirao od Radulovića zbog Boška, odnosa prema EU, bla truć... je sada dobio ono što mu pripadama po zaslugama za sve urađeno za ovu vlast

http://rs.n1info.com/Vesti/a498661/Poslanici-SMS-u-skupstinskim-odborima-i-RIK-u-zamenili-DJB.html

Poslanici Stranke moderne Srbije (SMS) postali su članovi svih 20 skupštinskih odbora i dobili mesta u Republičkoj izbornoj komisiji, pošto je Skupština Srbije usvojila njihov predlog da oni zamene poslanike Dosta je bilo, koji su ostali bez poslaničkog kluba.

Za predlog opozicione SMS, koja je pre mesec i po dana prekinula bojkot parlamenta, glasalo je 140 poslanika vladajuće većine. 

Edited by kuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radule poludeo na Twitteru zbog ovog clanka: http://rs.n1info.com/Vesti/a499041/Tatjana-Macura-i-Branka-Stamenkovic-u-Novom-danu.html


"Kada smo se 2014. godine okupili u udruženje građana, okupili smo se oko ideje promene sistema, iz primera kako je vođeno ministarstvo privrede za vreme Saše Radulovića. Od ekonomskog programa se otišlo na teorije zavere i patološlu mržnju prema Nemačkoj i Aangeli Merkel", rekla je Macura i dodala da takve retorike nije bilo od 2014. do 2016. 

Ovo sam i ja primetio, mada je jasno je ekipa iz SMS-a kupljena.

Inace, mene je sramota kada slusam kako Branka prica o Radulu (ni SNS-ovci joj nisu ravni).

Branka Stamenković odbacuje mogućnost da su sadašnji poslanici SMS-a otišli iz DJB nezadovoljni Radulovićem, jer osnivač tog pokreta, kako kažem radi sve apsolutno ispravno. Upitana ko na ovom svetu radi sve apsolutno ispravno, Stamenković ponavlja - Saša Radulović. 


 

Edited by 23/16

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, 23/16 said:

"Kada smo se 2014. godine okupili u udruženje građana, okupili smo se oko ideje promene sistema, iz primera kako je vođeno ministarstvo privrede za vreme Saše Radulovića. Od ekonomskog programa se otišlo na teorije zavere i patološlu mržnju prema Nemačkoj i Aangeli Merkel", rekla je Macura i dodala da takve retorike nije bilo od 2014. do 2016. 

Ovo sam i ja primetio, mada je jasno je ekipa iz SMS-a kupljena.
 

Činjenice. I ovo što je Macura i to da je SMS ekipa kupljena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, vudun said:

Činjenica je i da će se, pre ili kasnije, kleptomansko-prevarantska SNS kula od karata urušiti. Milom ili silom, priželjkujem - silom.

verovatno kasnije sudeci kakva ``opozicija`` im preti i kakav je nas narod 

2 hours ago, kuruz said:

sve što Radule kaže o Nemačkoj su činjenice, a ne ova lupetanja

realno sagledava desavanja u svetu i trezveno govori o tome 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...