Jump to content

Olimpijske igre 2016.


Јарослав

Recommended Posts

Navijam da osvojimo što više medalja, ako može više od hrvatske i da Amerikanci budu najuspešnija nacija po broju medalja, ako može i zlatnih.

 

Lični favorit mi je Alison Felix, nek uzme zlato na 400 i na štafeti, baš je medeno ružno pače.

 

Naravno sve bih menjao za zlato u košarci, ali to i nije realno pored amerikanaca.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijam da osvojimo što više medalja, ako može više od hrvatske i da Amerikanci budu najuspešnija nacija po broju medalja, ako može i zlatnih.

 

Lični favorit mi je Alison Felix, nek uzme zlato na 400 i na štafeti, baš je medeno ružno pače.

 

Naravno sve bih menjao za zlato u košarci, ali to i nije realno pored amerikanaca.

 

Pa čak i da Đoković uzme medalju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tri medalje su nam vrh, realno.

 

Kakvi kurci veslaci, plivaci, strelci, dzudisti, tekvondoisti ... tu ako izmuzemo jednu medalju, na bazi kurca, bice dobro ... jedina realna medalja je u vaterpolu i Djokovic ako uzme, mada ne bi me iznenadilo da i tu izvisimo ... tako su nas lozili i pred proslu olimpijadu, tipa: "mozemo i deset medalja da navucemo" ...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta će doktor reći na ove hvalospeve koje je Anđus uputio Đovaku :haha:

 

Jadan je onaj koga Anđus hvali :)

 

 

Pa čak i da Đoković uzme medalju?

A zašto da Troicki recimo ne uzme zlato?

Neka uzme Đoković nemam ništa protiv, zlato se računa Srbiji, a to je bitno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno sam znao da ce Novak da ispali...

 

Rekoh, tri medalje vrh.

 

A dobro, jbg. nije tenis nikad donosio olimpijske medalje sto bi i sad. Znas se ko je branio cast - vaterpolo, kosarka, odbojka, i tu i tamo po neki pojedinac iskoci. Tako ce biti i sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...