Jump to content

2016.09.05. *Elektropionir, Beograd* Agent Fresco


VoivodBG

Recommended Posts

http://www.serbian-m...rog-dominacija/

 

Odlican opis NS koncerta (za razliku od BG dela koji mi se nije dojmio).

slažem se, ns izveštaj - kako treba pisati članak, bg izveštaj - plašim se pedera stil.

 

najluđe je što bi ns izveštaj mogao da se iskoristi i kao bg izveštaj, pošto je bio potpuno isti utisak :) (minus one more song :( )

Edited by bradilko
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav car :haha:

Imate besplatan izveštaj na metal portalu, nije kao da ste kupili Guardian ili ne znam šta pa da očekujete maksimalnu ozbiljnost i neznamkakav izveštaj.

 

Mislim, kudos onima koji se potrude i napišu ga stvarno kao za novine, mene ne interesuje to da radim.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da preozbiljno shvatate ovaj izvestaj iz BG, kao sto rekose iznad ovi.

Car metal portala, casopisa, fanzina itd i jeste ta neposrednost, svako ima pravo glasa. Ja vidim sve informacije potrebne o certu u BGu, ubaceno nekoliko fora, ko ne razume okej ali da je lose nije.

S druge strane, ni ja sam nemam mrvu novinarskog obrazovanja, jednostavno sam tako napisao jer mi je doslo. Sam bih sebi zamerio sto sam neke fraze ponovio, pisao sam izvestaj izmedju dve epizode Stranger Things pa sam malo zbrzao :haha: ako vam se svidja hvala.

Oba pristupa imaju svoje cari, sto neko rece zamisli da su oba izvestaja istog stila.

Edited by Grobodan
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vredi tvrdoglavi, odustajem :haha:

ali nijesi u pravu.

 

Nisam tvrdoglav uopste, sve se vodi na to da se tebi na svidja a meni da.

Ali da ne bude da je neki nepotizam, ja sam prosledio tekst Darku, on Lakiju, oni obojica uopste nemaju coveka koji je pisao tekst. Da im se nije svideo ne bi ga pustili online.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali da ne bude da je neki nepotizam, ja sam prosledio tekst Darku, on Lakiju, oni obojica uopste nemaju coveka koji je pisao tekst. Da im se nije svideo ne bi ga pustili online.

 

Neko je ciljao na nepotizam :) ?

Meni se BG tekst nije svideo i samo me je ucinio nervoznim.

Tvoj je sa druge strane prilicno dobar - odlicno je preneo atmosferu sa koncerta i bas mi je prijalo da procitam nesto pozitivno :).

Edited by 23/16
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije bio ko drugi da napise...darko je vidim isao u NS isto, a i ti kmekalo, tako da bolje ista nego nista.

losi su ti argumenti.

 

Igor je bio sam na koncertu u Bgu?

On isto ne pise uopste za Serbian Metal, nikad nijedan izvestaj nije napisao. Ja sam ga zamolio da to odradi iz istog razloga iz kog zovem npr tebe ili Kuruza za pravni savet, zato sto znam da se razumete u metariju. On je to uradio na nacin koji se nama svideo, to je to, nikakva dublja filozofija.

 

Neko je ciljao na nepotizam :) ?

 

Neki zajebanti :haha:

 

U svakom slucaju, pisati o muzici je kao plesati o arhitekturi sto rece jedan mudar covek, trebalo je biti na koncertu i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...