Jump to content

Guns n' Roses


michelle

Guns N' Roses: Illusions albumi?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Laza

Razumeo sam te da si pre 2-3 (kao sto si napisao) godine imao ceo album... sto nikako nije bilo moguce, zato sam replicirao.

Ma da,rekao sam da imam taj CD vec 2-3 godine i da ga nikad nisam ni preslusao,pa samim tim i ne znam ni kol'ko ima pesama na njemu,ni kakva je produkcija,ni dal' su finalne verzije ili ne...nista ne znam,haha :)

 

To sam hteo da kazem ;)

:pivopije:

 

Jebote,nisam ni znao sta znaci Chinese Democracy:

"Chinese Democracy is a mythological creature which, as prophesied, will unleash itself upon the world to wreak disillusionment and disappointment upon any poor unsuspecting soul who is unfortunate enough to chance upon it, and in the process destroy the American way of life. As with most mythological creatures, any rumours of its past, current or future existence are actually a complete load of shit. "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dymatize

samo da pozdravim sve clanove,nov sam na forumu iako ovaj topic pratim vec duze vreme jer sam guglao neki nas forum o gunsima i nasao sam ovu temu koja je izvanredna....

naravno sa velikim nestrpljenjem ocekujem novi album,verujem u Axl-ovu genijalnost i da tako nazovem "inat" i mislim da ce svima pokazati da jos uvek ume da napravi dobre stvari,a kao sto jedan od gornjih komentara kaze malo je danas bendova i pevaca koji neguju slican stil kao nekadasnji GNR ...

sto se tice mog opredelenja novi ili stari gunsi normalno da sam pristalica starih ali life goes on i ako su bivsi clanovi izabrali da krenu nekim drugim putem to je njihova odluka a ja potajno u sebi verujem da ce ovim albumom Axl pokazati da je bio i ostao pravi vodja grupe...

sto se tice demo-a preslusao sam ih sve... nije to uopste tako lose e sad koliko ce ih popraviti pitanje je ali moje misljenje je npr da ce This I love uz adekvatan spot biti mozda i najbolja pesma i da ce zauzeti prvo mesto na svim top listama ... samo dodje mi da ubijem onog ko je postavio ona seckanja zvuka :) kako ne bi uzivao totalno :P

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a ja potajno u sebi verujem da ce ovim albumom Axl pokazati da je bio i ostao pravi vodja grupe...

Pa ovaj album pravi sam,bez pomoci drugih (valjda :ph34r: ).

Videcemo sta ce i kako da ispadne...

 

 

Nego,vidim,svi spominjete tu neku baladu This I Love - kako niko ne spomene Better (mislim da se tako zove)? :confused:

Svirali su je na koncertu,bas je OK pesma :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da pozdravim sve clanove,nov sam na forumu iako ovaj topic pratim vec duze vreme jer sam guglao neki nas forum o gunsima i nasao sam ovu temu koja je izvanredna....

naravno sa velikim nestrpljenjem ocekujem novi album,verujem u Axl-ovu genijalnost i da tako nazovem "inat" i mislim da ce svima pokazati da jos uvek ume da napravi dobre stvari,a kao sto jedan od gornjih komentara kaze malo je danas bendova i pevaca koji neguju slican stil kao nekadasnji GNR ...

sto se tice mog opredelenja novi ili stari gunsi normalno da sam pristalica starih ali life goes on i ako su bivsi clanovi izabrali da krenu nekim drugim putem to je njihova odluka a ja potajno u sebi verujem da ce ovim albumom Axl pokazati da je bio i ostao pravi vodja grupe...

sto se tice demo-a preslusao sam ih sve... nije to uopste tako lose e sad koliko ce ih popraviti pitanje je ali moje misljenje je npr da ce This I love uz adekvatan spot biti mozda i najbolja pesma i da ce zauzeti prvo mesto na svim top listama ... samo dodje mi da ubijem onog ko je postavio ona seckanja zvuka :) kako ne bi uzivao totalno :P

pozdrav

Dobrodošao :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebo novi album, ja gledao Riot Show, Axl ludak! :) Ni ovi sa Uncyclopedije nisu ostali imuni... :)

 

180px-Axljump.JPG

"Axl Rose's reaction when he noticed that everyone was staring at him. "BITCHES STOP STARING AT ME!" He replied, right before jumping and killing 1,000 people."

http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Axl_Rose

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokel vise

gasite ovo bend je prso i to je to. Ispucali se i kraj. Kao najskuplji album na svetu, sta ceka toliko. Kada se zvanicno pojavi ima da bude MTV sranje, i pokupice kintu od certa i to je to. Posle ce da stancuje sranja i ljudi ce da kupuju ime, a MTV ima da pusta pop spotove i klike da se pale.

 

GDE JE TU R'N'R!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Axl Rose's reaction when he noticed that everyone was staring at him. "BITCHES STOP STARING AT ME!" He replied, right before jumping and killing 1,000 people."

http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Axl_Rose

 

:lol:

Ako je to onaj koncert na koji mislim (u St. Luois-u) onda Axl nije bio ljut (il' sta vec) na msu nego na onog debila od fotografa koji nije iskljucio blic,iako je to bilo zahtevano od njega (kill' the press :tehkista::) ) :da:

 

 

dokel vise

gasite ovo bend je prso i to je to. Ispucali se i kraj.

Uh,uh,uh,tezak blasphemy :uhoh::tehkista:

 

 

Kao najskuplji album na svetu, sta ceka toliko.

De si ti procit'o da je to najskuplji labum svih vremena? :confused:

 

 

Kada se zvanicno pojavi ima da bude MTV sranje, i pokupice kintu od certa i to je to. Posle ce da stancuje sranja i ljudi ce da kupuju ime, a MTV ima da pusta pop spotove i klike da se pale.

Pfff,ne mora tako da bude... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to onaj koncert na koji mislim (u St. Luois-u) onda Axl nije bio ljut (il' sta vec) na msu nego na onog debila od fotografa koji nije iskljucio blic,iako je to bilo zahtevano od njega (kill' the press :tehkista::) ) :da:

Tačnije Maryland Heights, kod St. Louisa.

Ma to se ovi na Unc. zajebavaju. :) A priča je valjda da je neko iz publike imao fotoaparat, a nije bilo dozovljeno, i onda Axl počne da se dere na security da mu uzmu, i pošto ovi ne reaguju zaleti se on sa bine u publiku (kakav stage diving jebote! :) ), i pošto ga vrate na binu kaže "Thanks to lame ass security, I'm going home!" i tresne mikrofon o pod i ode. :lol:

 

 

 

Tj, evo šta na Wikipediji piše o tome:

 

In July 1991, during the early stages of the 28-month-long Use Your Illusion Tour, Rose jumped off stage during a concert in St. Louis to take a video camera away from a fan. The concert was aborted as Rose threw his microphone down and walked off stage saying "Thanks to the lame-ass security, I'm going home!" The other band members followed and the house lights came on, sparking an intense riot that caused significant damage to both the newly-constructed arena and Guns N' Roses's equipment and instruments. Rose was blamed for the melee, and was charged with four counts of misdemeanor assault and one charge of property damage, for which he was arrested in 1992. The case eventually went to trial in late 1992, and resulted in a conviction, two years' probation and a US $50,000 fine for Rose.

http://en.wikipedia.org/wiki/Axl_Rose#Riots_and_rants

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačnije Maryland Heights, kod St. Louisa.

Ma to se ovi na Unc. zajebavaju. :) A priča je valjda da je neko iz publike imao fotoaparat, a nije bilo dozovljeno, i onda Axl počne da se dere na security da mu uzmu, i pošto ovi ne reaguju zaleti se on sa bine u publiku (kakav stage diving jebote! :) ), i pošto ga vrate na binu kaže "Thanks to lame ass security, I'm going home!" i tresne mikrofon o pod i ode. :lol:

 

 

 

Tj, evo šta na Wikipediji piše o tome:

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Axl_Rose#Riots_and_rants

Ha,cudno mi je kako ovi sa Wikipedia-e pisu tako o tome,kad Axl nije skocio u masu (deo koji je odvojen ogradom od ostatka),nego u onaj prostor izmedju ograde i bine (gde se obicno nalaze fotografi,security i tako ta ekipa :) ).

 

Znam,svirali su Rocket Queen i Axl je prvo jednom upozorio tog lika da ugasi fles,pa je onda drugi put nesto rekao (valjda nesto u fazonu "kad security ne moze to da sredi,ja cu sam" i skocio sa bine.Posle se ne vidi jasno (bar ne na snimku koji ja imam) sta se dole tacno desavala,ali ostatak benda svira i dalje Rocket Queen i gleda sta se desava (a cenim da i svi ostali na koncertu vise ni ne prate svirku,nego se guraju da sto bolje vise kako Axl bije tog mamlaza :) ),Axl se vraca na stage,kaze to,tresne mikrofon i odlazi.Onda (jos uvek svirajuci Rocket Queen) valjda Izzy i Slash (ili Duff) se pogledaju i svi prestaju da sviraju i odlaze sa bine...

 

Uglavnom,Axl nije skocio direkt u masu :da:

 

 

Ma...

Jos jedan ovakav izliv ljubavi i dobijas warn i 3 dana zabrane pisanja.

 

 

Da...

Sreca tvoja sto ne mogu da te warn-ujem :P

 

 

Btw. samo cekam Lazu da vam dodje ! :)

:):pivopije:

Pusti bre njih,sta oni znaju sta je prava muzika :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj okačite link, sa najboljim mogućim kvalitetom zvuka ovih upcoming pesama... ako nije problem.

Baš mi došlo da detaljno preslušam bend mog detinjstva & mladosti ... mislim, ostade samo AxL - ali G'n'R je G'n'R.

Ma slusaj stare stvari :pivopije:

Btw.niko se nije obazirao na textove sa Chinese Democracy...pa kakvi su vam u poredjenju sa starijim, npr. November Rain, Paradise City, Live And Let Die, Dust N' Bones, Sweet Child O' Mine.. i many many others!

Edited by F4R15

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem vas.. evo novog albuma: GUNS N' ROSES - Chinese Democracy (2008)

 

 

Znaci rofl ljudi, ja ne mogu da verujem... da je Slash radio na albumu svi bi vikali kako je ovo revolucija i kako prvi put cuju takav zvuk. Ako se vec gleda neki kvalitet Buckethead je ispred Slasha za nekoliko svetlosnih godina, tako da ono - argument ne stoji. Povrsno je suditi albumu samo zato sto Slash nije prisutan na ovom albumu.

 

@sale83

Sve sto ste do sada culi su demoi, ma koliko tebi bilo tesko da mi poverujes... ako hoces da cujes kako zvuci zavrsena stvar skini ove pesme sa sl. linkova:

 

http://rapidshare.com/files/158952028/Guns...This_I_Love.mp3

http://rapidshare.com/files/159314454/Guns..._In_The_Rye.mp3

http://rapidshare.com/files/159323219/Guns...ses_-_Sorry.mp3

http://rapidshare.com/files/159328771/Guns...s_-_Scraped.mp3

http://rapidshare.com/files/159337159/Guns..._Prostitute.mp3

http://rapidshare.com/files/159345742/Guns...f_The_World.mp3

http://rapidshare.com/files/159423279/Guns...t_Of_Dreams.mp3

http://rapidshare.com/files/159432405/Guns...he_Bedouins.mp3

http://rapidshare.com/files/159438310/Guns...r_s_Revenge.mp3

http://rapidshare.com/files/156504992/01_C...cy__Single_.mp3

 

E, ovo su FINALNE VERZIJE! (ne pitajte kako sam dosao do istih :D)... skoro sve ove pesme iznad imaju "sumove", ali poslusajte prvo pa onda kritikujte.

 

@Burn My Eyes

Spremi pare :D ... album od mene dobija cistu 10ku.

 

Evo mada ti je mnogo bolje da slusas stare stvari,ovo nisu Gansi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mada ti je mnogo bolje da slusas stare stvari,ovo nisu Gansi.
Rek'o si svoje misljenje jedno 10 puta, skontali su svi da ti se ne svidjaju novi Gunsi i to je ok, postujemo tvoje misljenje... al zato nemoj namecati misljenje drugima, nek sami poslusaju i nek prosude ;). Hvala lepo.

 

@F4R15

LOL, ne znam da li su uopste obracao paznju na lyrics sa novog albuma... pa ako je nesto bolje na Chinese Democracy (od AFDa i UYI) onda su to tekstovi... i to za klasu. Samo Oh My God (koji se nece naci na novom albumu!) je bolje od polovine sa Illusiona. U principu ranije su teksotovi bili sex/droga/provod itd. (sa izuzetkom balada koje je uglavnom Axl pisao). Sada, na novom albumu, imamo mnogo zrelije tekstove (npr. Sorry, Catcher In The Rye, Street Of Dreams, Madagascar, Prostitute). Mislim ako ti je Sweet Child bolji tekst od ovih sto sam nabrojao... onda stvarno ne znam sta reci, NHF.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rek'o si svoje misljenje jedno 10 puta, skontali su svi da ti se ne svidjaju novi Gunsi i to je ok, postujemo tvoje misljenje... al zato nemoj namecati misljenje drugima, nek sami poslusaju i nek prosude ;) . Hvala lepo.

 

@F4R15

LOL, ne znam da li su uopste obracao paznju na lyrics sa novog albuma... pa ako je nesto bolje na Chinese Democracy (od AFDa i UYI) onda su to tekstovi... i to za klasu. Samo Oh My God (koji se nece naci na novom albumu!) je bolje od polovine sa Illusiona. U principu ranije su teksotovi bili sex/droga/provod itd. (sa izuzetkom balada koje je uglavnom Axl pisao). Sada, na novom albumu, imamo mnogo zrelije tekstove (npr. Sorry, Catcher In The Rye, Street Of Dreams, Madagascar, Prostitute). Mislim ako ti je Sweet Child bolji tekst od ovih sto sam nabrojao... onda stvarno ne znam sta reci, NHF.

 

Nisam ja josh izrazi svoje misljenje... tek preslusavam Democracy :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Oh My God (koji se nece naci na novom albumu!) ...

A je?

Ha,nisam ocekivao to...

 

Ustvari,ne mogu da kazem da nisam ocekivao (OK,ipak je to bila pesma za soundtrack),ali opet mislio sam da ce se naci na albumu.Ta pesma je 'najavila' Chinese Democracy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Laza

Evo lista pesama (zvanicno potvrdjena) :

 

01. "Chinese Democracy"

02. "Shackler's Revenge"

03. "Better"

04. "Street of Dreams"

05. "If the World"

06. "There Was a Time"

07. "Catcher N' the Rye"

08. "Scraped"

09. "Riad N' the Bedouins"

10. "Sorry"

11. "I.R.S."

12. "Madagascar"

13. "This I Love"

14. "Prostitute"

 

*hint - Street of dreams = The Blues

Edited by a_little_less_ordinary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Dymatize

ahaaa ... znaci Street of dreams .... uplasio sam se da nece biti the blues jer je pesma sjajna,onu verziju koju imam od pre dosta vremena sam preslusao x puta i predivna je pesma text i muzike mada sam siguran da ce muzika nakon dodatne obrade biti jos bolja,a da i ja sam pristalica toga da su textovi dosta zreliji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

06. "There Was a Time"...

...when I was so broken hearted,love wasn't much,of a friend of mine...

(haha,malo Aerosmith-a na ovoj temi :bigblue: )

 

 

Ha,3/4 ovih pesama mi je nepoznato (ni cuo za njih) :)

 

Oh well,izgleda da je vreme da uzmem taj CD i da ga preslusam vec jednom :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...