Jump to content

Pogledajte sva ta lica košarkaša s razglednica - SP u košarci, Kina 2019. godina


kuruz

Recommended Posts

Lagano za kraj. Obrukali se nisu. Jedina bruka je osedela peharokradica.

Ovo novinarsko SNS govno u studiju, koje gostuje kod Strajnića, već konstruiše priču kao da je Đorđević bivši selektor. Neverovatan bezobrazluk.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA podnese ostavku na prvom mestu Predrag saša danilović i kompletno rukovodstvo KSS

što se tiče saleta Aleksandra Djorrdjevića, u koliko bi poštovana gdja Maljkovićka prihvatila da vodi momačku selekciju, u tom slučaju moglo bi se zahvaliti Djordjeviću na suradnji

u suprotnom trebalo bi ga ostaviti da i dalje vodi ove momke

od igrača zahvaliti se na suradnji

Bobanu bokiju marjanoviću, Guduriću, Birčeviću, Raduljici, Lučiću a bogme na proveri staviti i Bjelicu

da je bruka pa i nije, jebeš srbina koji ne pije

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Sreta said:

Jokic svinja debela, dosao da se sprda. Ruglo od igraca i svega ostalog. 

Tako je Sreto, slazem se sa svime sto pises.

A i da odgovorim Kuruzu, zasto bi se Ameri palili na debila Jokica? Zato sto njima trebaju takvi, tamo je glumac koji ne zna engleski i ne zna da glumi bio guverner, jer to se tamo voli, Stalone je takodje pacijent...cak su i Bitlsi tamo uspeli sa karijerom...pored zivog Elvisa.

Jokic je jednostavno nerast koji pred utakmicu  za motivaciju slusa onu pesmu iz serije Generacija Z, zmajevi smo ti i ja....bla bla, tako ga dozivljavam...zato i igra kao konjska balega, usrana generacija milenijanaca, pusku videli samo u kanteru...

Marjanovica je usrala jedna sezona u zivotu, jedna, pa vise dobrih sezona je imao Djuro Ostojic.

Novica nije za ozbiljnu kosarku, slazem se sa Majorom, ali bi za 5 min njegovo iskustvo, adrenalin i borbenost vise doprineli nego Bircevic i Simonovic...ako moze Skola moze i Velickovic. A priprema svakako nije ni bilo, cim se cekao Teodosic do pred sam kraj. 

Djordjevic ode, ja znam koga bih doveo, Karija, pa da se uzme sve sem zlata na OI, ubedjen sam da bi on bez pardona najurio neke tamo Bjelice sa takvim zalaganjem.  Ali tesko ce on prihvatiti, plasim se nekog Trifunovica...Mada mozda i Saletu Obradovicu dati sansu.

 

  • Like 2
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...