Jump to content

Divlje Jagode


Recommended Posts

A kad ce biti?!?

 

Ma,kako da propustim Jagode!!!!!!!!!!!!!!!!!Nisam luda,covece! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Inace,trebala sam ici na Gitarijadu,da ih slusam,bilo je sigurno ,100%,ali su nas na kraju matorci zeznuli(mene i Gocu-Vampireli)....Sta ces. icon_rolleyes.gif

 

A, isla sam zato na Dugme.... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

propustila si koncert? no.gifno.gifno.gif

Pa, sve sto sam propustila je ova gitarijada i proslogodisnji koncert Jagoda-kada su svirali u domu omladine.

Eh, jos uvek pamtim da je bio 10.04.'04...a ja nisam bila tu wallbash.gif

I svi kazu da je bilo super!

Jos je to bila svirka, a ne koncert-tim jos bolje!

Blizu si bine...i eto, sada mi se vise nece ukazati da vidim Jagode u tom izdanju-sa Perom!

A Zele je tada rekao da je to najava za veliki koncert koji ce se odrzati u avgustu(te godine). no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I svi kazu da je bilo super!

Jos je to bila svirka, a ne koncert-tim jos bolje!A Zele je tada rekao da je to najava za veliki koncert koji ce se odrzati u avgustu(te godine). no.gif

pa i bilo je super icon_biggrin.gif

a to za koncert u avgustu ne verujem da je tacno jer sam stajao pored zelete kada je davao intervju za novine i rekao je da ce nastupiti u bg u aprilu i je trebalo da bude u skc-u,2 dana za redom

Share this post


Link to post
Share on other sites

predlazem da sledeci put kad budu svirali idemo svi zajedno icon_mrgreen.gif

Pa da!

Jos samo da njih nagovorimo da dodju! icon_smile.gif

Jel ti kaze nesto Zele preko mail-a? Hoce li dolaziti uskoro?

Ja sam mu ranije takodje slala poruke i nisam mogla da verujem kada bi mi odgovorio! Sada vise ne smem-udavih coveka icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i bilo je super icon_biggrin.gif

a to za koncert u avgustu ne verujem da je tacno jer sam stajao pored zelete kada je davao intervju za novine i rekao je da ce nastupiti u bg u aprilu i je trebalo da bude u skc-u,2 dana za redom

Pa sto nije?! wallbash.gif

A ja sam gledala u nekoj emisiji da je Zele rekao da ce nastupiti u avgustu.

A neko je isto rekao kako je pricao sa njim nakon te svirke i on kaze da ce biti koncerta-u avgustu.

Ma nije sad ni vazno kada su trebali nego zasto nisu?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da!

Jos samo da njih nagovorimo da dodju! icon_smile.gif

Jel ti kaze nesto Zele preko mail-a? Hoce li dolaziti uskoro?

Ja sam mu ranije takodje slala poruke i nisam mogla da verujem kada bi mi odgovorio! Sada vise ne smem-udavih coveka icon_smile.gif

docice iduce godine ako izdaju album uskoro,a trebalo bi

Share this post


Link to post
Share on other sites

I, ko sada definitivno peva u Jagodama? ph34r.gif

user posted imagezasad toni ostaje,raspitivao sam se,niko nista nije pominjao,da li ce dolaziti novi ili ostaje toni...

pomenuti inace radi u pozoristu koliko ja znam...

ah,sta ces,i gibonni je jedno vreme pevao u jagodama,ali na kratko;

valjda ce tako i sa ovim...ja bih voleo da se vrati zak

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ovo je sa gitarijade... musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je beogradski koncert u aprilu 2004 potpuno razocarao.Ni traga pravim Jagodama, plus one sugave tezga obrade (azra,gunsi...). Slazem se ja da je Zele oduvek bio alfa i omega benda ali pored njega moraju da budu Nasko i ceha. Pero galic nije los mada nije na nivou jagoda pogotovo u izvodjenju numera svojih predhodnika. Zele je na osnovu komentara shvatio da nesto treba promeniti medjutim od svih pevaca koji su prosli kroz bend Toni Jankovic je poslednji koga je Zele trebao da pozove jer budimo realni da je on bio neki pevac ne bi bio izbacen iz benda jos 1981.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koncert se tebi mozda nije svideo,ali je zvuk bio savrsen i sve je totalno savrseno uradjeno i odsvirano;a za azru i ovo se slazem,bolje da su sviral jos neke stare pesme tipa 'metalni radnici' ili tako to,umesto sto su svirali 'knockin' on heaven's door' i deep purple...

i na gitarijedi su super odsvirali,totalno profesionalno,jedino sto toniju ne leze skorz alenove pesme,ali nema veze,ja se iskreno nadam da ce na novom albumu sve biti kako treba icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMAN BRE LJUDI STA JE SA VAMA? KAKVI GUNSI?KAKVA AZRA? PA TE PESME MOZES DA CUJES OD SVAKOG DRUGOG BEOGRADSKOG TEZGA TRIBUTE BENDA, I

ZASTO MORAMO TO DA SLUSAMO OD DIVLJIH JAGODAAA! ! ! ONI SU U EVROPSKIM KRUGOVIMA CENJEN BEND SA ZLATNOM KARIJEROM, TOLIKO POZNATIH PESAMA DA IM NI NA TRI DISKA NE BI STALI SVI HITOVI A ONI SVIRAJU GUNSE I AZRU KAO NAJGORI TEZGA BEND KAKVIH JE INACE PREVISE NA NASIM PROSTORIMA. I KAZEM VAM DA JE TAJ KONCERT VISE DELOVAO KAO ODLICNA TEZGA U KUGLASU NEGO KAO KONCERT NAJBOLJEG I NAJZNACAJNIJEG HARD N HEAVY BENDA SA OVIH PROSTORA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AMAN BRE LJUDI STA JE SA VAMA? KAKVI GUNSI?KAKVA AZRA? PA TE PESME MOZES DA CUJES OD SVAKOG DRUGOG BEOGRADSKOG TEZGA TRIBUTE BENDA, I

ZASTO MORAMO TO DA SLUSAMO OD DIVLJIH JAGODAAA! ! ! ONI SU U EVROPSKIM KRUGOVIMA CENJEN BEND SA ZLATNOM KARIJEROM, TOLIKO POZNATIH PESAMA DA IM NI NA TRI DISKA NE BI STALI SVI HITOVI A ONI SVIRAJU GUNSE I AZRU KAO NAJGORI TEZGA BEND KAKVIH JE INACE PREVISE NA NASIM PROSTORIMA. I KAZEM VAM DA JE TAJ KONCERT VISE DELOVAO KAO ODLICNA TEZGA U KUGLASU NEGO KAO KONCERT NAJBOLJEG I NAJZNACAJNIJEG HARD N HEAVY BENDA SA OVIH PROSTORA.

slazem se icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...