Jump to content

King Diamond


Protagonist

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

da li je istina da se King Diamond definitivno vraca u Mercyful Fate!?!?!

tako sam cuo!

e jel zna neko kako je pravo ime King-u!!?! tongue.gif

Ne, nije istina, zato što on nikada nije ni odlazio iz Mercyful Fate. Jedno vreme bend nije postojao, ali na svim albumima je on pevao. Možeš li da zamisluiš ikog drugog? Jedina stvar je da ni King Diamond ni Mercyful Fate više nisu na Metal Blade-u jer ovi nisu hteli da im plate turneju. Moraću da proverim da li su već našli izdavačku kuću, ali me ne bi čudilo da to bude Century Media ili Nuclear Blast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da će prestati da rade kao King Diamond (bend). Čak i kad ej reoformio Mercyful Fate nije prestajao da izdaje albume sa King Diamond bendom. Usotalom, oba benda valjaju, oba se solidno prodaju - zašto gasiti jedan od njih? Ako čovek ima inspiracije da pravi dobre pesme sa oba benda, onda svaka čast. Uostalom "9" je bio najbolji dokaz koliko dobar jedan takav album može da ispadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

covek legenda!!!!!!!!

e nisam cuo da se vraca u MF, i ne bih voleo jer posle ne bi mogao da se skroz posveti KD-u...

imam original House Of God i odlican je album, ali tu su i The eye, abigail...

tekstovi su mu odlicna fora, savrseno osmisljeni i odlicne price, ali mi se ne svidja zato sto prica konkretno uradio sam ovo, bilo je tako, rekaop sam ono... stilski mu nisu ... ma what`a hell nema veze covek je legenda!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nema taj čovek loših albuma. Samo su dobri i manje dobri.

Mani će uvek najbolji biti \"Abigail\", \"Them\", \"Conspiracy\" i \"The Eye\".

Ako moram da biram pesme, \"Sleepless Nights\", ceo \"Abigail\" a posebno \"The Four Horsemen\" i \"7th July 1777\" i \"Burn\".

 

....jos bih samo htio dodati to da je King Diamond,

heavy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...