Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

moj dnevnik

 

datum: 21. 02. '04.

 

-str. 114 ;

 

"... danas mi opet svi idu na q-rac prekrasni... :cry: Nemoj da se nerviras

prekrasni , osveticemo im se mi... biggrin.gifa: :twisted: Stavicemo im po jos jednu tackicu u

tabelu prekrasni 8) :twisted: - oooo , da - tabela!.... 8O biggrin.gif Zli yu-metalci nas prozivaju

prekrasni... :ne: Ali osveta ce biti nasa moj prekrasni... :twisted: DA! NASA!!!... :twisted::twisted::twisted:

...GoLuM! :evil: ...GoLuM! :evil: ...

 

-nick:-------------------------rang:-------vrsta mucenja:----------------------

------------------------------------------------------------------------------------|

1. Vampyr Poet-------------| * * * * --| - zigosanje bulje usijanim celikom|

2. Sundjer Bob Kockalone-| * * * ----| - lobotomija-------------------------|

3. Midnight Madness--------| * * ------| - kupanje u blatu-------------------|

4. BeLi-TiGaR---------------| * * ------| - pranje usta sapunom-------------|

5. lestate--------------------| * --------| - gej-pljeska po ruci----------------|

------------------------------------------------------------------------------------|

 

...uskoro prekrasni ... uskoro ..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aaaa neee... jel to bese ono kad su u velikom klubu neki reperi a u malom Gavra pusta goth a ne EBM isl. Na to sam hteo da idem...

 

nije

 

... i kad je vec djgavra toliko pricljiv :mrgreen: , moracu ja da podsetim ljude da je taj "THE" gothic night zakazan za kraj marta - koliko me pamcenje sluzi... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Akademiji je bilo 8O 8O 8O

Gavro, sve pohvale sa moje strane.

 

Dakle, standardan broj ljudi. Da, bilo je i urbanih likova, meni lichno oni ne smetaju preterano, ali eto, da ih spomenem.

Muzika sjajna, chak je bila pesma od Endimiona, sad ne znam da li je zaista njihova, ili oni izvide nechiju pesmu, u svakom sluchaju chuo sam je od njih. Bilo je i prilichan broj Diary-ja (Dijareja biggrin.gif).

Crveni strob me odushevljava... Ko inache voli takvu muziku koja se pushta tamo, a nije do sad bio, prilichno propushta.

 

Primetio sam da Gavra slusha nashe komentare, pa samim tim popravlja svoje najtove, i na tome shto ispunjava muzichke zelje, svaka chast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao day-ovi, samo obrnuto.

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif Genijalno.

 

Sto se tice ghot-a, svako njihovo okupljanje je mali summoning, ali nek vam to Tigar objasni biggrin.gif.

Inace, vezujemo bledopute, crnokose devojke za drvece tuzne vrbe (neki vise vole maslinu :mrgreen:) i ispijamo im krv slusajuci u isto vreme Nightwish i Evanescence... ovaj! Bauhaus i The Sisters of Mercy, a pritom i pokusavamo da presecemo vene tupim ziletom biggrin.gifa:.

Ah ti gothic night-ovi 8).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primetio sam da Gavra slusha nashe komentare, pa samim tim popravlja svoje najtove, i na tome shto ispunjava muzichke zelje, svaka chast.

 

Ajd' kad je vec tako da se i ja oprobam... biggrin.gif

 

:WUMPSCUT:! :WUMPSCUT:! :WUMPSCUT:! 8)

(po mogucnosti Soylent Green, al na Engleskom, ili Far in Motion, ili Wreath of Barbs biggrin.gifa: )

 

Pa kad sledeci put odem u Akademiju da se zanesvestim :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoje stvari za koje ne postoje adekvatne reci...

sa ovim svetom nesto nije u redu u mnogo vecoj meri nego sto se na prvi pogled cini, a ja odbijam da budem makar i sporedni ucesnik svega toga.

ovo je verovatno moj poslednji post koji se tice gothic night-a u kst-u ili bilo gde drugde u ovom kontextu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...