Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate... u sredu sluchajno banem sa ortakom na gothic.. a u chetvrtak namenski odem sa ortacima (pl., nu-hrpa)... icon_confused.gifno.gif ... mada, dobra djuska bila... ponela sam svoje turbo dizel crne plastikanere i nishta nisam videla - slava... ph34r.gif This (My) world is going straight to hell!!... Celo jutro se osecam poremeceno i slusham mettalicu garage inc, load i reload i nirvanu unplugged...

 

 

Isposhtovacemo love u ponedeljak, najverovatnije... (jer mi lestate pushta ultra rare him tracks icon_wink.gif )... a ja cu posle da se povuchem.. zarad dushevnog mira i selfrespecta... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e... night u KST-u i nije bila losa, neki ljudi su bili malo normalniji,na pocetku... Primedba svim dj-evima je sto sam od 100 night-ova 2 puta cula L'ame Immortelle! Neki ljudi tako prljaju gothic da mi je ponekad zao sto odlazim tamo...

Totalno si u pravu!!!Mada Steva cesto u Voodoo-u pusta 5 jahre...

 

Ma bitno je da sirimo ljubav na sve strane...

Edited by Woodcutter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma shta se bre tripujete, najtovi su nam extra sranje, vrte se jedne iste pesme poslednjih par godina, ljudima na najtu je bitnije kako ce da izgledaju i da komentarishu druge ljude nego da slushaju muziku.... samo 10% ljudi sa najtova kapira celu prichu, ovo ostalo treba zapaliti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw.,zar ti nisi u NU-METAL fazonu???

ma chini ti se... ti u skaterkama su najiskreniji...

 

Da, ja sam u nu-metal fazonu!!... zato i jesam na svojoj strani (vidi citat gore)... mhihi.gif ..

 

 

Ja rekreativno (retko) banem na gothic, sporta radi... Ustvari jedino shto volim je da igram uz onaj EBM... (na non-gothic-nachin naravno orangelistening.gif )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma chini ti se... ti u skaterkama su najiskreniji...

 

Da, ja sam u nu-metal fazonu!!... zato i jesam na svojoj strani (vidi citat gore)... mhihi.gif ..

 

 

Ja rekreativno (retko) banem na gothic, sporta radi... Ustvari jedino shto volim je da igram uz onaj EBM... (na non-gothic-nachin naravno orangelistening.gif )...

E.B.M. je koristan... orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...