Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najt je bio cool.... Da sam bio brzi mozda bi i upao u mali klub da djuskam sa hejterima... ipak zbog lekova i alkohola mi je vishe odgovarao lestrejt i bogy!

 

@azal

e opushteno za kumodraz, chim uzmem acide idemo do lesha i woodcuttera na chill!!! icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ova devojka je imala kratku kosu crnu/smedju i svetle oci.

 

mada kapiram da ima 12 godina. orangelistening.gif

A bre fenseru, lozish se na slatkache... no.gif Stidi se one Meshugge shto slushash... no.gif ... (..idi chekiraj neki 3 doors down ... mozda ti i to bude interesantno.... no.gif )

 

 

(btw, po mojoj proceni ta riba ima bar 23 god. ph34r.gificon_cool.gif ).... orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he bilo je ql sinoc...

Bilo je dosta ljudi, ja sam ocekivao manje ali eto cuda! biggrin.gif Moje muzicke zelje su ispunjene i sad sam kao happy! icon_mrgreen.gificon_smile.gif Hvala Lestate!

Skontao sam samo da mi goticarenje bas slabo ide u cokulama, patike su zakon! Bio sam vec izmoren posle 5-6 pesme a na kraju night-a sam bio na izmaku snage... grozno! icon_mrtav.gif

Kod Kozeljnika je bilo bas prazno i dosadno! icon_spava.gif

Dok sam bio nekih pet minuta u malom klubu pustao je neke psihodelicne norveske narodnjake a kada sam izlazio picila je neka gay renesansa... so extreme! icon_smile.gif

Tu frku nisam video, video sam samo krv po stepenicama! Posle mi je ortak ispricao sta se desilo. Opet su padobranci dosli i poceli da maltretiraju! violent.gifviolent.gifviolent.gif Moramo da organizujemo anti-dizel squad! tenk.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najt je bio cool.... Da sam bio brzi mozda bi i upao u mali klub da djuskam sa hejterima... ipak zbog lekova i alkohola mi je vishe odgovarao lestrejt i bogy!

 

@azal

e opushteno za kumodraz, chim uzmem acide idemo do lesha i woodcuttera na chill!!! icon_cool.gif

he... Koliko dugo Lesha nisam videla...!

 

For Woodcuttera - it's enough!

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi su me ostavili (lestate je pustao muziku, mama i wolf su otisli po pivo, zwer je bio na kozeljniku, seka i dead su se vatali, jackie i lara su bile u wcu, ako raspolozeni recu cu vam i ostali sta su radili ) i bila sam sama i tuzna. eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...