Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma znam... ne mogu da budem pure goth...

Nista bicu Nu Goth!

Shit...?! Ma jok, batalio sam ja to cim sam prestao da budem fensi.

kapiram.... zajebano je danas biti totalno iskren goth....

nu goth....mmmm... zanimljivo....

pa ok... ne morash jebi ga.... e a koju drogu koriste nu gothichari?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunac vecheri:

 

deftones - digital bath

uuu tad mi se razbacale sve stvari iz ranca po demiji, index (pa mi neka dobra cura vratila), neke diskete (?! nisam ni znao da ih imam u rancu dok nisu izletele), kapa, rukavice.. ma strava biggrin.gif

morao sam posle onih peglachina da se malo izgrlim sa dobrim ljudima da pokupim + energije

 

thnx lestrejt za erased, trebalo mi mnogo pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi su me ostavili (lestate je pustao muziku, mama i wolf su otisli po pivo, zwer je bio na kozeljniku, seka i dead su se vatali, jackie i lara su bile u wcu, ako raspolozeni recu cu vam i ostali sta su radili ) i bila sam sama i tuzna. eto.

Milice!!!!!!

 

 

Ovde mnoge stvari moraju da se objasne......

Istina je da sam cesto posecivala WC u Larinoj pratnji,a i bez nje.... ph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gif

 

To sta je Zwer radio na Kozeljnikiu,nije radio sam jer ste ga ti i Seka cesto posecivali na istom,mislim Kozeljniku..... icon_razz.gificon_razz.gifevotigana.gifevotigana.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milice!!!!!!

 

 

Ovde mnoge stvari moraju da se objasne......

Istina je da sam cesto posecivala WC u Larinoj pratnji,a i bez nje.... ph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gifph34r.gif

 

To sta je Zwer radio na Kozeljnikiu,nije radio sam jer ste ga ti i Seka cesto posecivali na istom,mislim Kozeljniku..... icon_razz.gificon_razz.gifevotigana.gifevotigana.gif

Uh bre...prvo sam samo ja bio na Kozeljniku...a sad i Courtney i Seka...pa sta je to bilo grupnjak icon_confused.gificon_uhoh.gificon_redface.gificon_redface.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif odlucite se vec jednom icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...