Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Auuu pa niko pritisak sa night-a da napise? Ponedeljak, Akademija. Fino. Malo ljudi. Ja ostao do dva. Muzika ok, nista spec. Odusevila me Pantera - Avoid The Light. icon_rockdevil.gif

Bio je i neki crnac... Black No.1! Mislim da su svi goticari umrli od zavisti! ph34r.gificon_smile.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako,koliko ja vidim,to je animirana Avril Lavigne pukeface.gif Kad sam odgledala Complicted ihahaj davno,bila mi je simpa,al je u sustini takva pozerka,fuj. Gledala sam neki njen intervju na MTVu.Kakva crna rokerka,ona ti je Britni obucena u taj fazon.Devojka se tako folira,a u sustini nije nista bolja od ostalih nalickanih pop i rnb "pevacica".

P.S. Bez uvrede za ljubitelje dotichne pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

avoid the light je wolfovo maslo, on me nagovorio. ja pustao muziku pod stresom i sa cinjenicom da sam bio u kurcu, bilo je malo ljudi, bio je jedan polu-covek i nisam imao laibach pri ruci. niko nije primetio novi sentenced... e jebem vas love metalce...

 

bice bolje sledeci put...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buu,juce je bilo hippie vece u KSTu,meni kasno javili, icon_cry.gif Treba se malo oporaviti od ove gothcetine,ionako sam u poslednje vreme sjebana,pa bs i nije preporuljivo jos vise se trovati dark mjuzom.

Mada,ceka se nedelja evotigana.gif Gavro,don;t dissapoint us!!! Recite mi samo da nece biti nikakvih bendova,mlada sam da umrem ili u najboljem slucaju ogluvim icon_cool.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu pa niko pritisak sa night-a da napise? Ponedeljak, Akademija. Fino. Malo ljudi. Ja ostao do dva. Muzika ok, nista spec. Odusevila me Pantera - Avoid The Light.  icon_rockdevil.gif

Bio je i  neki crnac... Black No.1! Mislim da su svi goticari umrli od zavisti! ph34r.gif  icon_smile.gif

Zato si ti ostao u duxu , da se ne bi videlo koliko nisi dark u poredjenju sa natural darkerom laugh.gif

crnja kralj!!!

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvise dobro! Svi su se zakucavali u njega! Ma brooka!  icon_uhoh.gif

Sentinel-e makni tu kezulju iz potpisa, plasi me!  icon_uhoh.gif

Kako moze da te plashi jedno tako slatko stvorenje!? icon_uhoh.gifmad.gif

Dolazis li na Akademiju sad u nedelju? Da ti ponesem tdf klipove?

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

@The Eagle Nature

Nije dux vec maijca sa dugim rukavima! biggrin.gif

Da sam je skinuo bio bih manje goth zbog Iced Earth maijce. icon_uhoh.gificon_smile.gif

 

@Sentinel

Dolazim u ponedeljak u Akademiju i u cetvrtak u kst. Pa ako te ima negde u te dve varijante ti mi donesi. icon_da.gifpivopije.gificon_wink.gif

Sto se tice Avril necu je komentarisati, jer vidim da ti se dopada pa ne bih da ispadnem odvratan! icon_smile.gificon_mrgreen.gif

Gwen kick ass! icon_da.gifuser posted image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...