Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Kao shto vetj rekoh - gothic u nashem gradu postade totalni mainstream - nightova na sve strane icon_smile.gif

S druge strane veoma je zalosno shto druge scene tipa hcpunk, numetal, grunge i sl. i dalje ostadoshe u maltene totalnom mraku icon_sad.gif Nadam se da ce se i na tome poraditi, pa da i ostali imaju gde da izlaze!! pivopije.gif

gledacu da se dogovorim za standardno nu metal / grunge / alternative vece u akademiji + HC punk u malom klubu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mozda zato sto se cela scena tog tipa ovde svodi na nightove. postoje neki razlozi za ovu temu, heimdall ce ti to mozda objasniti nekad i nekako, ja bas nisam siguran za poentu teme, ali dobro. zasto nema za druge, pa niko nije otvorio temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto su Utisci s najtova samo u gothic,elektro-idustrialu?

Zar ova tema ne treba i za ostale muz.smerove?

Ochigledno da su sa tih night-ova utisci najjachi icon_wink.gif

 

Ali,evo ja cu da razbijem led...nedavno sam bila na par death deshavanja...(chitaj : koncerata) i atmosfera je standardna : oni koji nepomichno ne bleje u stage,sede u prikrajcima i piju pivo...i to je to.Ne da u jednom ili drugom prozivam ishta loshe ali daleko se manje moze o tome komentarisati...

 

Opet,ako neko nalazi da nisam u pravu,neka me ispravi...

U svakom sluchaju ne smatram da je tema zatvorena za ikakva komentarisanja...Samo napred pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno zasto su Utisci s najtova samo u gothic,elektro-idustrialu?

Zar ova tema ne treba i za ostale muz.smerove?

Devojka (mislim) je pitala za ostale smerove...O-S-T-A-L-E...ne goth....nego ostale...razumesh?Mogu ja josh da ti objashnjavam icon_razz.gif

Ne ozbiljno, nemoj da skachesh,shalim se... icon_wink.gif

A da je death goth - jeste,naj je goth od svih goth-ova icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_evil.gif ali ovde je sve manje utisaka i obaveštenja o nightovim

osim naravno Lestate icon_cool.gif

 

icon_confused.gif šta bi na kraju sa subotom u Zmaj Jovinoj??

 

-kad ne odem ,volela bih da pročitam šta sam propustila da čujem i Vidim, mhihi.gif

 

-kao i da ljudi van BGa i Juge pišu šta se dešava van zidova

icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_evil.gif ali ovde je sve manje utisaka i obaveštenja o nightovim

osim naravno Lestate icon_cool.gif

 

icon_confused.gif šta bi na kraju sa subotom u Zmaj Jovinoj??

 

-kad ne odem ,volela bih da pročitam šta sam propustila da čujem i Vidim, mhihi.gif

 

-kao i da ljudi van BGa i Juge pišu šta se dešava van zidova

icon_razz.gif

E pa draga,ti kazi gde nisi bila,a volela bi da jesi, pa cemo ti dati utiske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras je bilo OK,istina malo ljudi ali s druge strane nisam morala da brinem hocu li nekog zgaziti,opauciti ili sta vec...Moj utisak je OK,jer vise volim Steevieve najtove,stvar ukusa...U svakom slucaju lepo sam se iskakala,zaradila bol u misicima,nazuljala me martinka-pojma nemam kako,al to sam ja i meni se takve stvari cesto desavaju icon_razz.gificon_razz.gif Jos da bih na kraju po povratku kuci pokisla kao mis...sreca sreca radost

@Boggy i Lestate:

Hvala na Lacrimosi,Anathemi,Himu...al sta bi sa DIE WITH YOU? violent.gificon_mrgreen.gif

@Angie

Nadam se da ti je sad sve ok i da te ne boli stomak...verovatno ti se sve izbuckalo pa te boli,jer si skakala sa mnom whole night long... icon_redface.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras je bilo OK,istina malo ljudi ali s druge strane nisam morala da brinem hocu li nekog zgaziti,opauciti ili sta vec...Moj utisak je OK,jer vise volim Steevieve najtove,stvar ukusa...U svakom slucaju lepo sam se iskakala,zaradila bol u misicima,nazuljala me martinka-pojma nemam kako,al to sam ja i meni se takve stvari cesto desavaju icon_razz.gif  icon_razz.gif Jos da bih na kraju po povratku kuci pokisla kao mis...sreca sreca radost

@Boggy i Lestate:

Hvala na Lacrimosi,Anathemi,Himu...al sta bi sa DIE WITH YOU? violent.gif  icon_mrgreen.gif

@Angie

Nadam se da ti je sad sve ok i da te ne boli stomak...verovatno ti se sve izbuckalo pa te boli,jer si skakala sa mnom whole night long... icon_redface.gif  pivopije.gif

Eh, sreće, pa ja stigoh kući pre nego što je počela kiša... Mada, taman što krenuh ka krevetu eto ti oluje... icon_uhoh.gif Čudo da sam uopšte zaspala icon_smile.gif

Ja dobih bol u stomačnim mišićima laugh.gif Ali bilo je vredno...

Ukupno sam se odmarala 10 minuta icon_uhoh.gif Po meni je night bio veoma dobar - izbor muzike još bolji (thanx Lestate for the "Join me" wub.gif (tad je najviše publike plesalo koliko primetih) a i ostali izbor HIM pesama je totalno bio na nivou icon_mrgreen.gif ), eh samo da je bilo Nocturne, ali ja se prekasno setih... icon_sad.gif

Can't wait for next night pivopije.gif

 

Jessy, bolje mi je, mada mislim da sam skinula par kila (ako je to uopšte moguće laugh.gif ) icon_da.gif

Ako ništa, barem ću biti smirenija na night-u u voodoo-u, pošto sam baš istrošila energiju icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

utisci sa vecerasnjeg najta... icon_wink.gif -posto nisam na Toolu,visim na prokleto ZARAZNOM Yumu i trjem se trenutno Dioramom-i hear the drums i Someone dies...Sta jos reci osim... icon_redface.gif love them... icon_rolleyes.gif

@Gavra

Koji bend nastupa sad u nedelju-da vidim da li da rizikujem i dodjem ranije...? icon_wink.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

bese cool na toolu. mada mi tool bas i nije trip da mogu toliko dugo da ga slusam, trebalo je malo vise neceg drugog da ide, a sve lepo iskombinovano... kao nekadasnje tematske veceri tipa cure, depeche i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras klasika u Voodoo,gomila ljudi jer je poceo raspust i ista fina domaca atmosfera.

Stivi je pustao samo do 20 do 4...verovatno jer i veceras ima najt u KSTu.

Sve u svemu sreda u Voodoo i Gavrini najtovi su mi naj! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

P.S.Dodjite na special u ponedeljak-tad je definitivno dobra mjuza... icon_rockdevil.gif

@Angie&Moni

Gde ste tako rano nestale?

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

voodoo k'o voodoo, malo previse ljudi za moj ukus, ja malo preumoran i primetno neraspolozen. neke opustene price, nesto opustene muzike i cinjenica da i mrtav umoran mogu da podignem objekat tezine dzaka cementa su me ipak oraspolozile i naterale da razmislim cemu sve to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veche u KSTu...ok,sasvim ok,nishta spektakularno,vishe mi odgovara Voodoo,al to je stvar ukusa.

Cheka se nedelja u Demiji yeeeeey!!!

@Gavra

Ako moze pusti od Blutengela Night of sin i na kraju nighta od Diorame(to bi stvaaarno bilo divno)-Someone dies...

Poz............................................. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokušavam da nađem pravi izraz... A da, evo ga: raspao sam se od alkohola sinoć icon_redface.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif. Nemam pojma kakva je muzika, samo znam da je Steva pustio My Lost Lenore (mada ni u to nisam 100% siguran icon_smile.gif)... Takođe znam da sam iščašio koleno na prokletom ljigavo-mokrom podu (a pritom ne govorim o "WC"-u icon_uhoh.gif) i dobro... nije bitno čega se još sećam icon_uhoh.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif.

Edited by Hérétique

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe znam da sam iščašio koleno na prokletom ljigavo-mokrom podu (a pritom ne govorim o "WC"-u icon_uhoh.gif) i dobro... nije bitno čega se još sećam icon_uhoh.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ma dobra muzika, dobro društvo... Šta više reći? icon_wink.gif

 

Osim ovoga - koji je kreten izbmislio da mora da se plaća sto kinti ako se izgubi papirić na kome je broj jakne? wallbash.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ma dobra muzika, dobro društvo... Šta više reći? icon_wink.gif

 

Osim ovoga - koji je kreten izbmislio da mora da se plaća sto kinti ako se izgubi papirić na kome je broj jakne? wallbash.gificon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Al moras priznati da je uspela nasa tehnika ubedjivanja icon_smile.gif

Idemo odma',sada,odma' u advokate... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Voodoo-u je dakle stvarno bila prekomerna guzva. Bas je bilo neprijatno. I moram reci da je izbor muzike bio cudan. Al sve u svemu, kad sam jednom uspela da sednem, zaspala sam! I odkuntala sam dobru turu... icon_redface.gif

U Kst-u je bas bilo lepo. Iako veci broj ljudi nego obicno, ipak je mesto vece pa je snosljivo. Odpale su mi noge od igranja... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...