Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Basta je dobra za bilo koji night... Nije basta kriva sto se goticari ponabijaju uz zidove i u coskove a podijum visi prazan. icon_smile.gif

Ma gde dobra: nemaš za šta da se uhvatiš (što je u nekim trenucima vrlo važno icon_smile.gif), prostor je previše ... nepregrađen (gde su podzemni hodnici gotskih zamkova? icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif) i nedefinisan. Rasveta je očaj itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvatanje... vidis mislim da ne mislimo u istom pravcu... icon_uhoh.gificon_smile.gif

Ako ti treba separe... pa vidis tesko ces da ga nadjes u nekom klubu, kaficu restoranu svakako ali u klubu i to u basti tesko! icon_da.gif

Rasveta? Koga uopste zabole za to?! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kst-u je napokon bilo vishe svetla (valjda sa ulice il chega vec, bio otvoren prozor, pirkalo fino) pa sam mogla da fino razgledam oko sebe, bar u pochetku...dok pivo nije uchinilo svoje...icon_smile.gif

na akademiji nisam bila...bla...kasno sam saznala, a bila daleko..jbga..next time..

Share this post


Link to post
Share on other sites

moji utisci sa proslog najta su na koncerti i okupljanja...bla,mrzi me da se ponavljam icon_razz.gif

@Gavra-Sto se ne bi prebacio u KST da pustas leti?U bashti je prijatno... icon_da.gif

Meni je smeshno da Dj takvog kvaliteta pushta muziku u jednom bljutavom kst-u. no.gif

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se 'vatanja tice, to mozes uvek i svuda. ljude oko tebe ionako bli kurac sta ti radis, a cak iako ih ne boli, tebe bi trebalo da boli da li njih boli ili ne boli.

 

nevermind this, prolupao sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da veceras Steva nece zavrsiti pre 4h posto se izgleda u poslednje vreme umorio...

Sutra o5 elektro u KSTu?Ko pusta?

Bezobzira,ovaj put se ide na nesto pozitivnije-Demija... icon_wink.gif

Gavra u KSTu=mozda je KST bljutav (mada ni Demija nije "raj na zemlji",pardon-"pakao na zemlji" icon_twisted.gif )ali kad nesto volis da slusas,nije ti bitno gde se pusta...ako mene pitas,cak i da Gavra pusta elektroniku u nekoj prljavoj smrdljivoj shtali,otishla bih i tamo... icon_da.gif

Jbga-sta biste vi?-"bljutavi KST je ipak NASH bljutavi KST...hocete da pocne da pusta na Lukasu,pa da budete zadovoljni ambijentom? icon_razz.gif

Edited by Jessy

Share this post


Link to post
Share on other sites

najt-nista posebno,tj. bio bi nista posebno da drugu nije rodjendan...sto se tice muzike-u pocetku su bil dobre stvari,posle 2 sam se smorila...mozda mi je odgovarala jos koja pesma...sve u svemu-mene nema sledece srede i uopste donela sam odluku da definitivno apstiniram sa gotik najtovima...osim Gavrinih... i predjem malo na rock icon_da.gif

Ionako ce sad lepo vreme,pa ce da se bleji napolju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goth vise nije u modi! icon_smile.gif

dolaskom leta i sunca se prelazi na nesto veselije...bice hippie vece 12.5.can't wait!!!A veceras je rockic u Demiji musik20.gif

Dosadilo mi gusenje u mracnim prostorijama KST-a,Voodoo-a,Demije...sad lepo Kelmegdan-alkhol,domace drustvo-banja icon_redface.gif

Moze i gitara,Kosutnjak,o5 alkohol icon_twisted.gif ,rostilj...mmmm...

Mada...znam da cu krizirati za nightovima icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gif kod Steve u poslednje vreme ni G od gotika...dosta pusta stvari koje nemaju veze sa gotikom...

Oduvek je to tako, redovno izvodi besne gliste pa ubije u pojam! ph34r.gif

No zato kad zabode neki dobar blok onda stvarno bude musik19.gifmhihi.gif !!!

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,.. ko sinoc njie bio na electru, nije me video u suknji..  icon_razz.gif ...  mhihi.gif

 

 

(..i nije video koliko sam se svetski smorila  icon_rolleyes.gif ... ortak i ja zbrisali vec oko 2)

Damn, girl... to je stvarno cudo nevidjeno!

Da vidim da dodjes u suknji na rokanje! icon_smile.gif

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...