Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U To Ime: Jel' bio neko, svojevremeno, na Culture Kultur, u Subotici [ili gde vec]?! Kad su vec potezali iz Spanije, da li mislite da bi dosli i u Majur?! Cuo sam da ih tamo vrlo vole: "Dovedite nam BlutEngel, ili, makar, ponovo Crux!"

Да, тада је био неки електро фестивал. Прије 3 и по године, чини ми се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je cool sino��‡ icon_cool.gif. Naro��ο�½ito sam se obradovao Achtung!u koji sam ispo�•�…tovao jo�•�… jednim neuroti��ο�½nim i neuravnote�•��enim plesom icon_redface.gif.

 

�•Β ta je ona stvar na nema��ο�½kom ��ο�½iji refren zvu��ο�½i kao ruski narodnjak icon_mrgreen.gificon_smile.gif?

jah, nije bilo loshe , bash sam se lepo izdjuskala...

...nije bilo neshto ljudi a i atmosfera mi je bila malo tunjava, no , pred kraj nighta je bilo super , pushtala se fina melodichna muzika...

...Sacrifice se tu uopshte nije uklopio

...shteta shto nije bilo Fieldsa icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mada je pivo pomoglo u pravljenju atmosfere icon_mrgreen.gif ,a definitivno i nase "pevanje" u Vukovom parku...

 

@Gotze

Nemas pojma shta si propusato,kakav kvartet...AgroSale kao glavni vokal,Savic kao textopisac,a ja i drugi Marko kao prateci vokali...Sad mi je jasno zasto je park bio prazan icon_smile.gif

 

@DJ-evi Gavra&Lestate

Jel neko od vas mozda nabavio novu Lacrimosu,da nam pusti na svom najtu..?Trep,trep? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mada je pivo pomoglo u pravljenju atmosfere icon_mrgreen.gif ,a definitivno i nase "pevanje" u Vukovom parku...

 

@Gotze

Nemas pojma shta si propusato,kakav kvartet...AgroSale kao glavni vokal,Savic kao textopisac,a ja i drugi Marko kao prateci vokali...Sad mi je jasno zasto je park bio prazan icon_smile.gif

 

@DJ-evi Gavra&Lestate

Jel neko od vas mozda nabavio novu Lacrimosu,da nam pusti na svom najtu..?Trep,trep? icon_wink.gif

Zar nova Lacrimosa ne izlazi tek 2. maja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova nedelja ce biti super!!! Prvo ovo u Demiji u ponedeljak,pa Voodoo sreda,pa AKO BUDE let there B grock u cetvrtak,pa petak Ben Hur,nedelja GAVRA,a onaj ponedeljak...to najvise cekam musik20.gifmusik20.gif

musik19.gif SPECIAL musik19.gif

AH,MI NOCNE PTICE... icon_da.gif

U četvrtak je Stevin najt. (Samo ne kapiram zašto izigravam surfujuću reklamu kad na kraju verovatno neću ni otići icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_rolleyes.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao shto vetj rekoh - gothic u nashem gradu postade totalni mainstream - nightova na sve strane icon_smile.gif

S druge strane veoma je zalosno shto druge scene tipa hcpunk, numetal, grunge i sl. i dalje ostadoshe u maltene totalnom mraku icon_sad.gif Nadam se da ce se i na tome poraditi, pa da i ostali imaju gde da izlaze!! pivopije.gif

Edited by Sentinel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao shto vetj rekoh - gothic u nashem gradu postade totalni mainstream - nightova na sve strane icon_smile.gif

S druge strane veoma je zalosno shto druge scene tipa hcpunk, numetal, grunge i sl. i dalje ostadoshe u maltene totalnom mraku icon_sad.gif Nadam se da ce se i na tome poraditi, pa da i ostali imaju gde da izlaze!! pivopije.gif

slazem se...i da bude vise 60tih,70tih,80tih,let there b rocka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...