Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U ovom slucaju bilo sta je vise informacija, ali znamo da se jos jedno Nocno utociste sprema mrred.gif

 

 

@Killiana, da nije ljudi kao sto je Jessy koji su spremni svasta da progutaju (ne u perverznom nekom smislu) vi ne biste ni imali scenu. Brate Lestate RISPEKT!

Svaka ti je zlatna!

 

(btw. sad se setih jednog gotivnog citata iz South parka povodom ovoga:

"You have the heart, but you don't have the soul...

No, no, wait you have the soul, but you don't have the heart...

No, no, scratch that.

You have the heart, and the soul, but you don't have the talent!")

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Killiana, da nije ljudi kao sto je Jessy koji su spremni svasta da progutaju (ne u perverznom nekom smislu) vi ne biste ni imali scenu. Brate Lestate RISPEKT!

Svaka ti je zlatna!

 

(btw. sad se setih jednog gotivnog citata iz South parka povodom ovoga:

"You have the heart, but you don't have the soul...

No, no, wait you have the soul, but you don't have the heart...

No, no, scratch that.

You have the heart, and the soul, but you don't have the talent!")

icon_da.gifpivopije.gif

Lepo receno...Vuce,Vuce,imas ti svoje trenutke...

Osecam da je ono precizno definisanje pojma bilo namenjeno meni icon_razz.gificon_mrgreen.gifmrred.gif

 

POZ!

 

Sinoc je bilo super!Bilo je ono-Dancing with wine inside us...Jutros smo se i Milana i ja probudile s upalom misica,potpuno ukocene,osecale smo se kao babe koje pate od reumatskih bolova biggrin.gif

Mjuza kao i uvek ql,manje VISHE svi izalkoholisani,vesela atmosfera-netipicno za gothic icon_twisted.gif ,sve u svemu,Eki skidam kapu... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet sam odvalio po vodki. and the dinner saves the night...

@Lestate

icon_smile.gificon_smile.gif Pazi da ne postanes bulimichan!Da ti ne pozli... icon_smile.gificon_smile.gif

 

@Wolf

Vish' shto ti je psiholog,ccc,sve provaljuje.Eeeeeeeeeeee,Wolfe,Wolfe,ne daj Boze da sam primorana da idem kod tebe na terapije...mislim da bih posle toga u najboljem slucaju zavrsila na psihijatriji icon_da.gif Bilo bi lud lechi ludjeg... icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absurd Minds & Bodies,

Share Bloody Angelic Pleasure;

War Is Over, For The Seventh Time,

So, SleepLess, Dance With Me Into The Silent Order.

 

How Do I KNow Love & Solitude,

When Love Is Forbidden, Colder Than Death,

And Head Human Hunter Shouts:

"Control, He's Here!"

 

ClaustroPhobic,

Witches Dancing,

In The New World...

This Is EBM!

 

Roses Are Red,

Violets Are Blue,

Let's Go To Bed,

I Love You.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se nadovežem na one teorije o sceni i domaćim bendovima: činjenično je stanje da se nekom nešto neće svideti, ali kao što se da videti na prethodnoj strani, citirana osoba (beše to valjda Jessy) već je unapred odbacila i mogućnost da ijedan bend može zvučati iole dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nije to rekla, njoj se pretpostavljam nije svideo nijedan od bendova koje je cula (a ionako se samo vrte u krug, ako ne bendovi, onda ljudi iz bendova)... Pa ne bi da se opterecuje slusajuci ih.

Ne bih sad da ulazim u raspravu o elektro "bendovima" i svemu sto to povlaci. I da survavam necije nade i ambicije, oni su umetnici i ne treba im publika kao sto smo ja, Jessy i Lestate... icon_wink.gificon_cool.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno je koji su to bendovi u pitanju,zasto dalje ulaziti u raspravu..?Narocito s obzirom na to da se neki ljudi koje poznajem nisu slozili s mojom kritikom.Tako da...svaka muzika nadje svoju publiku. icon_da.gifmusik19.gifpivopije.gif

Imate dovoljan broj obozavalaca i bez nas,trust me...

 

 

Braco psiholozi,ocigledno ni vasha "struchnost" icon_twisted.gificon_smile.gif ne uspeva da vam pomogne u nosenju s nekim problemima.Shta cemo onda mi ostali smrtnici?!Narochito s obzirom na to da je sjebanost izgleda VRLO ZARAZNA i hronichna bolest i teeeeshko izlechiva...Prava epidemija sjebanosti no.gifno.gif .

Jebi ga,sta da se radi,osim da se gura dalje (Wolf,ovo nije bilo dvosmisleno OVAJ PUT icon_smile.gif )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U To Ime: Jel' bio neko, svojevremeno, na Culture Kultur, u Subotici [ili gde vec]?! Kad su vec potezali iz Spanije, da li mislite da bi dosli i u Majur?! Cuo sam da ih tamo vrlo vole: "Dovedite nam BlutEngel, ili, makar, ponovo Crux!"

Daaaaaaaa,Blutengel ili DIORAMU!!!! wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...