Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

Guest Gothic-Rockerka

Hej bas me zanima , tu kod vas , to jest vi koji se javljate iz okolice Novog Sada/Beograda - jel ima ikakvih Gotskih Klubova il slicno !? Planiram da posjetim SCG uskoro pa me bas interesuje ! Hvala unaprjed :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Licna karta za Voodoo? :?

 

Znash, nikada nisam dozhiveo da me neko izbaci u 11h :roll: Da, uveche ti treba...I, nemoj da se raspravljash sa izbacivachem, lik je....mnogo veliki i visok biggrin.gif

 

Gothic-rockerka> Pa, morticia cje imati vodiche kada dodje, pa se lepo ukombinujte biggrin.gif

Ma....prati samo kapljice krvi biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licna karta za Voodoo? :?

 

Znash, nikada nisam dozhiveo da me neko izbaci u 11h :roll: Da, uveche ti treba...I, nemoj da se raspravljash sa izbacivachem, lik je....mnogo veliki i visok biggrin.gif

 

Ja sam dolazio i kasnije (ili je 3 ujutru ranije?) i nije bilo frke :?.

Mozda si im izgledao maloletno tongue.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ja izgledam kao dete, a?

 

....dobro, pa imam bejbi fejs i glatku kozhu smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Mozhda misle kao ma od tri ujutro ni jedan roditelj, necje da pusti dete na ulicu, blablabla, ali sve u svemu smor. Ali, imaju odlichnu belu chokoladu, stoga "cje biti na mom repertoaru" smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, evo kratkog izvestaja iz kst-a, mada formalno metal night ne potpada pod ovaj forum:

daklem, bilo bi lakse nabrojati one koji nisu bili a pojavljuju se na forumu nego one koji su bili... ono je pre okupljanje yum-a nego zvanican night.

cini mi se da je bio cak i Heretique! tongue.gif

a? jel sam sada unistila njegov goth-imidz? pa ko mu je kriv kad ide ponedeljkom u Rupu tongue.gif

ne bih mogla da prenesem bilo kakve detalje po pitanju muzike jer sam se zadrzala citavih 40-ak minuta, (i to naravno, opet bila u hodniku), a sumnjam da bi nekoga i zanimalo.

u principu bilo je jako mnogo ljudi & svi su bili srecni veseli & agrarni! :mrgreen:

poenta cele price je ta, da ako se neko zapita zasto je nocas tako malo ljudi na forumu, odgovor je da su svi u kst-u!

Share this post


Link to post
Share on other sites

blago vama sad.gif

ja se bas vratila s veceri s G.Romerom,vidjeh Dawn i Night of the Living Dead (obrnutim redoslijedom zapravo) i bas mi se ne spava,ja bi jos zabave :ne:

a eto,za koji dan industrial night pa cu malo jos morati pricekati

cak sam i s Krematorija neki dan (onog metal najta dvomjesecnog) otisla rano zbog gubitka zivaca,pa fakat sam luzer ohmy.gif:cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa, ziva bila pa videla! (al sam u fazonu narodnih mudrosti?!) ako dodjes videces kako to ovde izgleda. imaju ti metal night-ovi neku simpaticnu stranu, ali su uglavnom jako pretrpani i neartikulisani (u svakom pogledu).

ma sve je stvar pristupa i stava sa kojim krenes. ja sam otisla jer me je smaralo da sedim kuci, a onda me je smorilo i da blejim tamo... vratila sam se posle nepunih sat vremena. srecna okolnost je sto zivim na 5 minuta od kst-a pa mi i nije cimanje da odem i ako se smorim, pokupim se kad hocu, ne zaviseci od prevoza biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

blago tebi! ja sam prije zivjela u centru al sad sam malo dalje pa moram da pazim na prijevoz,pogotovo sad kad je ledenije.kod nas se skupi kojih 250 ljudi obicno,max 300 ali na ovom najtu bilo je 530 ljudi,guzvetina,na Morbidima mislim da je ogranicen broj ulaznica do cca 600-700 pa to se nece moc ni disat,ionak nisam mislila ic jer stedim za ENB...

jebem im sve,narucim Moonspell,kaze gazda Bishop (onaj s Cmara) pustit ce uskoro a ono do pol2 nista,cuh da su ga pustili u pol4,kme :ne:

gothic dio veceri sveo se na 69eyes,ToN,Tristaniu,Sireniu i Nightwish,ma sve se pjenilo od gothica :roll: :roll: :roll:

ok serem,poslje je mozda bilo bolje za one koji su jos stajali na nogama nakon masovnog ispijanja rakije tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

blago tebi ako mozes da spavas pored onolike guzve i neartikulisanog dranja i imanja (ovo mi nekako doslo kao neka glupa asocijacija na "znanje i imanje", eto sta se desi kad odes ponedeljkom u kst!)

ma jedva sam nasla neki cosak da se smestim na miru. ali su me i odatle oterali posle nekog vremena... :|

zato dodjoh svojoj kuci da kuckam po tastaturi i kontaktiram sa svetom sa distance! mnogo je bezbolnije i udobnije 8) (o higijeni i da ne pricam biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

blago tebi! ja sam prije zivjela u centru al sad sam malo dalje pa moram da pazim na prijevoz,pogotovo sad kad je ledenije.kod nas se skupi kojih 250 ljudi obicno,max 300 ali na ovom najtu bilo je 530 ljudi,guzvetina,na Morbidima mislim da je ogranicen broj ulaznica do cca 600-700 pa to se nece moc ni disat,ionak nisam mislila ic jer stedim za ENB...

jebem im sve,narucim Moonspell,kaze gazda Bishop (onaj s Cmara) pustit ce uskoro a ono do pol2 nista,cuh da su ga pustili u pol4,kme :ne:

gothic dio veceri sveo se na 69eyes,ToN,Tristaniu,Sireniu i Nightwish,ma sve se pjenilo od gothica :roll: :roll: :roll:

ok serem,poslje je mozda bilo bolje za one koji su jos stajali na nogama nakon masovnog ispijanja rakije tongue.gif

ToN i 69 ociju JESU gothic! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bih ja recimo pravio gothic rock party, recimo da bih ubacio pesnu-dve 69... Nego da ne prichamo o muzici ovde...

 

Neko je spominjao DC++ i neke hub-ove za skidanje muzike... Ne mogu sad da nadjem to, pa ako se vlasnik posta sluchajno pojavi i prochita ovo, neka kaze neshto, da mogu da ga pitam za dotichne hubove. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gothic dio veceri sveo se na 69eyes,ToN,Tristaniu,Sireniu i Nightwish,ma sve se pjenilo od gothica :roll: :roll: :roll:

ToN i 69 ociju JESU gothic! tongue.gif

 

Kao i TRISTANIA i Sirenia. Jedino Nightwish odudara od tematike, ali to je ocekivano :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gothic dio veceri sveo se na 69eyes,ToN,Tristaniu,Sireniu i Nightwish,ma sve se pjenilo od gothica :roll: :roll: :roll:

ToN i 69 ociju JESU gothic! tongue.gif

 

Kao i TRISTANIA i Sirenia. Jedino Nightwish odudara od tematike, ali to je ocekivano :roll:

 

hm kaj ova druga 2 nisu gothic metal? ocito uvijek kad netko spomene gothic treba odma podrazumijevati pod tim gothic metal i bok... tako da se razocaram odma u startu,bolje nego poslje :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

TRISTANIA je jedan od prvih predstavnika zanra (u tom usmerenju, posto su pre njih Type O Negative, koji su drugo usmerenje), a Sirenia je bend bivseg growl-a TRISTANIAe.

 

He, a ovde kad se spomene gothic, obicno se misli na ono sto upravo nije gothic ni u kom pogledu :roll:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...