Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne mogu da verujem! Kako ga mrzim...

 

---------

 

A EBM u utorak je bio super! Muzika nikad jacha! Sve neki mrachni bili, vukle im se haljine i koshulje po podu, zamrachili ceo KST bre. Od muzike je ishlo standardno Covenant, Suicide Commando i tako to, mrzi me da nabrajam... Sve u svemu dochek za pamcenje

 

(Kljuch za pravilno chitanje ovog posta: EBM=Fancy popularna muzika, nikad jacha=blagi uzas, mrachni=gomila fensera, haljine i koshulje=mini suknje, sharene charape, bele pantalnone, Covenant, SC=Kylie i josh tako ta vrsta ultra popularne muzike, mrzi me da nabrajam=mrzi me da nabrajam, dochek za pamcenje=pobegli smo kuci u 23:58

 

p.s. A tek reakcije kada smo banuli onako crni unutra.... smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

A meni jos i bilo zao sto mi se previse spavalo da bi isao u KST smile.gif Znaci Bogi je konacno prso (jel Bogi bio DJ? Mislim da sam to procitao).

 

P.S.

Dobrocinitelj koji ce ostati anoniman, ali recimo da je podpreCednik u agro vladi, da mu se ime rimuje sa Telcontar, izgleda kao Telcontar, zvuci kao Telcontar i jeste Telcontar dojavio da je u subotu Industrial Night u KST-u. Znaci Ministry, KMFDM, Rammstein i slicno. SVI U KST u subotu!!!

8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setam se ja tako Knez Mihajlovom (ne njivom nego ulicom) i onako fore radi bacim oko na famozni plakat za Bogijev EBM night. I toliko sam se slatko smejao da su ljudi mislili da sam dobio sizofrenicni napad ili tako nesto. A znate u cemu je fazon? Na plakatu sasvim uljudno pise da je u pitanju night koji se desava 20. Januara. Znaci ne prethodnog vec sledeceg utorka. Za nepismenu novu godinu nije ni trebao da bude EBM!

 

smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u cemu je fora, ljudi, kakav sad odjednom industrial party? Zar nije na onoj reklamnoj dasci cele nedelje pisalo "drum'n'bass 17.1. kst" ???

Necu industral party dok moram da sedim kuci bolestan!

I sta je fora sa gothicima, hoce li sad biti electro ili gothic? Nije moguce da pogrese datum a da ipak polepe plakate na sve strane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nije mozda neko vas ostrogota bio veceras na projekciji don lettsovog filma o the Clash-u?

valjda i ovo spada pod "najt"... biggrin.gifa:

 

bas lepo bese, mada je film mozda preterano friendly nastrojen totalnim laicima i cini se najvise prigodnim za ljude koji su prespavali ceo taj `75-`85 period.

svejedno zanimljivo je bilo gledati brojne lajv snimke.

 

bese naravno i nesto malo o `siouxsie` 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Industrial night je bio totalno ok. Raspametio sam se kada su pustili Thieves i Jesus Built My Hotrod od Ministry, a i bilo je fino cuti To The Hilt (bolja verzija), Witch Hunt i... hm... bese jos nesto od KMFDM ali cini mi se da mi se previse spava da bi se sad setio. Bese i par stvari od Mansona koje se ne pustaju toliko cesto (Rock Is Dead i jos jedna stvarcica koju cak nisam ni cuo jer sam bio u hodniku, ali Sveti Pozer rece da je Manson), pa onda do sada vec nezaobilazni Unicorn od Apoptygme... krajnje fina muzika. Cini mi se da je u jednom trenutku bas krenuo na malo duzi EBM/Future Pop/Something blok, no u pola tri sam furnuo pa nisam siguran da li se ponovo vratio na Intustrial. No, nije da se zalim. Vredi doci na bilo koji night samo zbog Jesus Built My Hotrod biggrin.gifa: biggrin.gif

 

P.S.

Michelle je smrda.

 

P.P.S.

Sad u utorak je EBM, pustaju Bogi i Goxi. Pa onda Gothic sledeci utorak, pa onda EBM kod Gaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm, khm... I`m ILL.

 

Prokletstvo, zasto se brat pozer ne javlja da izvesti STA je bilo od Mansona, posto vec Thingy "ne zna" :roll: tongue.gif .

 

Bile su samo pesme sa Mechanical Animals... ne znam, "Rock Is Dead", "I don't like the drugs...", "Mechanical Animals" bila je jos neka nisam siguran. A ti stvarno si :roll: sto nisi dosla nisam imao sa kim da pozerisem? :evil:

 

Inace mislim da je propao night... najvise zbog slabe posecenosti, inace muzika je bila ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nije mozda neko vas ostrogota bio veceras na projekciji don lettsovog filma o the Clash-u?

valjda i ovo spada pod "najt"... biggrin.gifa:

 

bas lepo bese, mada je film mozda preterano friendly nastrojen totalnim laicima i cini se najvise prigodnim za ljude koji su prespavali ceo taj `75-`85 period.

svejedno zanimljivo je bilo gledati brojne lajv snimke.

 

bese naravno i nesto malo o `siouxsie` 8)

 

 

bio ja...

...ne znam... jeste odlican dokumentarac, ali ipak mi se cini kao da ga je radio neki fan... ono kao... sve su oni naj naj... njima je sve bilo tako dobro itd...

a za snimke im svaka cast...

malo mi se cini da su zakasnili sa prikazivanjem ovog filma kod nas... napravljen je 1999... mogli su bar da dodju dok je strummer bio ziv... smile.gif

a da ne govorim o onim prekidima filma koji su me tako iznervirali... a ne samo to, nego kad ponovo puste film prvo ga premotaju pola sata unazad....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma htedoh to da prokomentarisem... al' me nekako mrzelo da kuckam.. ma pusti.. deca-foliranti ( :x :x :x ) :roll:

 

oh... welcome back :mrgreen:

 

a inace i na ovom EBM nightu je bilo... hmm.. opet smor smile.gif Tigar i ja smo dosli prvi i pomislili da cemo mozda biti i jedini al' pojavilo se tu par ljudi.. mada opet :| ponovljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

...and then I realised that this rock thing was true.

Jerry Lee Louis was the devil.

Jesus was an architect previous to his career as a prophet.

Suddenly, I fell in love with the world.

And I knew there was only one thing that I could do

And that was ding a ding dang my lang a long ling long.

 

8)

 

 

P.S.

KONACNO! 8)

(jesam, poludeo sam)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark Night u Akademiji bese sinoc. Tja. Zanimljiva fora ono sa svecama.

 

Do duse, ja sam bio nesto generalno smoren, tako da verujem da je mozda drugim ljudima bilo bolje nego meni. A negde oko pola jedan, Tigar me izazvao na duel "cik igraj uz pesmu cak i ako nemas pojma ni sta je ni ko je peva, a i najverovatnije ti se ne svidja".

 

Inace, moja gejicnost je ozbiljno uzdrmana pojavama sa doticnog night-a. Sad cu moratu da pustam kosu jos vise i pletem kike... sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle ja sam bila sinoc u akademiji sa KATJOM I bilo nam je ok.mada je negde posle pola 1 je krenula exrtemna tehnoza.fuj…primecena vrlo zanimljiva osoba muskog pola sa koznom kapom I zanimljivim makeupom :oops: .sve u svemu bilo je lepo.gavra je bio milostiv I ispunio mi zelju-CURE!!!jeste da je bio remix no nema veze.pustio je I dairy na opstu radost mene I moje mi najbolje drugarice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dark Night u Akademiji bese sinoc. Tja. Zanimljiva fora ono sa svecama.

 

Do duse, ja sam bio nesto generalno smoren, tako da verujem da je mozda drugim ljudima bilo bolje nego meni. A negde oko pola jedan, Tigar me izazvao na duel "cik igraj uz pesmu cak i ako nemas pojma ni sta je ni ko je peva, a i najverovatnije ti se ne svidja".

 

Inace, moja gejicnost je ozbiljno uzdrmana pojavama sa doticnog night-a. Sad cu moratu da pustam kosu jos vise i pletem kike... sad.gif

:twisted: jao taj tip sa pletenicom...mljacccccccccc!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...