Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

ako smijem priupitati,tek tolko informativno,kakva mjuza se pusta na slicnim nightovima? pa da malo usporedim s ovim nasima :wink:

evo ovako, verovatno bi ti prijali nasi nightovi, pre svega kao promena... imas pro-metalski i pro-elektronski orjentisane nightove, a ja kao metalhead goth mogu da ti kazem da se metalski nightovi prilicno ponavljaju sa playlistama. inace, meni je tomijev night u jabuci bio pravo osvezenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

potpuno se slazem.da mi imamo neku kvalitetnu vecer dala bi ja i vise... nazalost necemo to tu tako brzo docekati,bolje je meni lijepo vidjeti tu vasu vecer nego tu sjediti i cekati da kod nas netko konacno da inicijativu,frend (ovaj Fulminis tu s foruma) vec je pokusavao nesto ali je ubrzo sve propalo u vodu,ne moze tu drukcije :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

covjece smile.gif ja nisam bila u beogradu nikad i nisam ni imala planove dok nisam dosla tu na forum,onda se ispostavilo da dost frendova ima rodbinu u Bg pa kad prodju rokovi ovi bas sam se sad razveselila razgledat na kojih tjedan dana,moram potrefit kad budu neki nightovi ili sta vec biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne nadam se ja nicem previse,malo promjene svakako bi mi dobro doslo a i nikad nisam vidjela grad pa da malo i prosecem,napravim nesto fotografija (uvijek slikam arhitekturu...) i tako smile.gif

sta bude bude,evo uvjerio si me da budem ungoth pa se necu nadati nicemu,tako cu se vise iznenaditi bude li nesto dobro tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je definitivno bolje biggrin.gif

 

No, u svakom slucaju, bilo kad da svratis, imaces tri (u stvari dva ipo) nigt-a u toku nedelje zagarantovana. Ili goth ili EBM night u KST-u utorkom (s tim sto goth night takodje ima EBM-a), Dark Night nedeljom u akademiji (EBM, Future Pop, Dark Wave) i pola night-a u kaficu Voodoo sredom (vrlo mali prostor, ali nije toliko losa atmosfera; al to nikako nije klubska varjanta).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako vec glasi drevna Goth-fu poslovica: "Bolje jedan posten night nego dva ipo propala" smile.gif

 

Ali, naravno, tu je i ona druga, nista manje drevna, Goth-fu poslovica: "Uvek je cool na domacim night-ovima naleteti na neku inostranu rulju, pogotovo ako su iz obliznjih zemalja" 8)

 

wow poceli smo i goth poslovice sipat iz rukava smile.gif)

da,inostrana rulja kix ass,nazalost mi je bas nikad nemamo,sjecam se neka 2 munjena poljaka koji su dosli na metal koncert prije kojih 8mj ali inace nikad nikog,ocito nismo dovoljno zanimljivi mi ovdje :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...