Jump to content

Klupska dešavanja i utisci sa nightova


Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da to pada u cetvrtak?!a mozda i ne :mrgreen: nemam pojma.u svakom slucaju ja i katja idemoa ti nemoj da nisi dosla!!! smile.gifbiggrin.gif

Ovaj cetvrtak biggrin.gifa:

Anywayz,mi bili,podelili flyere :wink: neocekivano ostali do 2 smile.gif ....

Gomila Future Pop-a,doduse to je i najavljeno.Bila sam sa ljudima koje znam vec godinama,tako da je bilo ok,mada su neka druga mesta u gradu,sa drugom vrstom muzike nas definitivni izbor do daljnjeg biggrin.gifa:

Vidimo se u cetvrtak! 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa super, mozda izvadim svoju ushtedjevinu pa i dodjem...

 

Bash shteta, tako sjajna stvar, ali na mestu koje otkida po ushima... Zashto nam samo 'Kuca' izlazi u susret shto se tiche takvih najtova?

Iskreno,ja sam presrecna sto se ovo desava u Kuci.U odnosu na ostala mesta u gradu gde se pusta elektronska muzika,to je ne-bas-tako-sjajan-prostor,ali come on..U odnosu na Akademiju ili NE DAJ BOZE KST,treba da aplaudiramo sto se ovako nesto desava tamo.Konacno prostor u kome se pojedinac moze osetiti kao covek,a ne da se gleda lice-u-lice sa kojekakvim Marsovcima iz Laze.

Jebi ga,200 DIN.Nekom puno,nekom sitnica,ali vredi doci.Ko zna kad ce se ponovo pruziti prilika domacoj publici za pravu clubbing varijantu ovog tipa.

Kako god odlucite,ionako je to na vama.

Ja imam tu srecu da znam koliko ce dobro biti,i sigurno bi mi bilo zao da tako nesto propustim.

8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko koliko su pica u Kuci? Cisto da znam na sta da se pripremim.

 

Inace, i meni je totalno cool sto ce se ovo desavati u Kuci. Kao dosledni ikonoklast, nemam nista protiv povremenok klosarenja, ali je lepo ponekad otici na neko pristojno mesto. Nije da abs svake nedelje imamo sansu da odemo na Goth night u 'prostoru-koji-ne-lici-na-predratnu-rupu'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam sa ljudima koje znam vec godinama,tako da je bilo ok,mada su neka druga mesta u gradu,sa drugom vrstom muzike nas definitivni izbor do daljnjeg biggrin.gifa:

 

Cypher ce da ide na splavove da slusha narodnjake! tongue.gifbiggrin.gif

 

Inache u A. je bilo standardno, a najveci utisak na mene je ostavio SHORTY (da da, sa sve svojom hip glavom i hop bradicom). Ako sledeci put naidje Ajs Nigrutin ili Juice stvarno cu da se preispitam oko mog izbora muzike...

 

Pre godinu dana ulaz u KUCU je bio 100 din, za garderobu ne znam (da li je obavezna?) a JEDNA limenka coca-cole je bila 150 din! Pa ili se napijte pre nego shto odete, ili ponesite neshto sa duuuuubokim dzepovima smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gif Splavove i narodnjake i dalje ostavljam sestri.

Inace,niste ni svesni koliko dobrih mesta ima u gradu biggrin.gifa:

U PLASTIC-u u 27.marta,svakog petka rade electro,to bi vam se sigurno svidelo.Jos ovog petka i subote je besplatan ulaz.A proslog petka je Sergej pustao u BASSMENT-u New Order i Craftwerk 8O .

U svakom slucaju,100000000puta bolje nego po nekim ledenim rupama,zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno verujem u to... A ti lepo prenesi svoje utiske sa tih najtova ovde, pa da znamo shta se i gde deshava...

Znam i ja da Bg pun klubova za koje znaju minimum ljudi i koji su po nekim sporedinm ulichicama, gde se pushtaju razne stvari, pa verujem da ima izmedju ostalog neka varijanta najtova na koje idem, a da nisu KST ili A. Ali nisam bash toliki vampir da shetkam nocu po zabachenim mrachnim ulicama i vrebam ljude koji idu po takvim klubovima

('Shtaaaaaa se puuuuuuushta uuuuuuunuuuuuuutra')

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neka su one i divne devojke, neka ne psuju, neka ne bacaju smece po ulici, bash me briga, ali meni to sve lichi na: Woooooohooooo, mi smo super drugarice, izashli smo u girl-time provod, boli nas dupe za sve, ima da se zezamo i da budemo najbolje, jeeeea, kako smo samo dobre, vidi,ja imam novi pokret u igranju, hajde ti sad skakuci kao ja, woooohoo(opet) i taaaaako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gif

Pa,ok,naravno da svako ima neki svoj dozivljaj,iskreno,da sam ja zagrejana za izlazenje na Akademiju,mozda bi i meni smetalo :?

Stvar je u sledecem:dobar provod se sastoji iz-dobrog drustva+dobre muzike+jos nekih manje bitnih stvari.Ali tu je i o-p-u-s-t-e-n-o-s-t.Da li primecujes koliko su ljudi na najtovima zaledjeni,stoje sa strana ko stabla i vode racuna o tome sta DRUGI rade smile.gif Veruj mi,da si na nekom drugom mestu,daj boze jednog dana na nekom najtu preko,ne bi obracao paznju ma sve da se oko tebe setaju likovi u ronilackim odelima.Akademija i KST jednostavno ostavljaju takav utisak.

Bar ja zelim tako da mislim :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neka su one i divne devojke, neka ne psuju, neka ne bacaju smece po ulici, bash me briga, ali meni to sve lichi na: Woooooohooooo, mi smo super drugarice, izashli smo u girl-time provod, boli nas dupe za sve, ima da se zezamo i da budemo najbolje, jeeeea, kako smo samo dobre, vidi,ja imam novi pokret u igranju, hajde ti sad skakuci kao ja, woooohoo(opet) i taaaaako...

e opet cu da budem neoriginalna, ali: smile.gifsmile.gifsmile.gif

ne znam sta je bilo u Akademiji, ali s obzirom na slicne ispade iz kst-a onomad, znam na sta mislis smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene su odusevile svece - bas je onako - nice tuch... Mada niko nije hteo

samnom da prizivamo vamire (uz pomoc sveca)... :ne: Mada je to moglo i pomocu

mobilnog telefona... eh... da. biggrin.gifsmile.gif

 

I meni i ne smeta da mi neko vrti kosom uz Sisterse - sve dok ta kosa ne

zavrsi na mom licu/taj lakat ne zavrsi u mojim rebrima/ta ruka ne zavrsi

na mom dupetu... Onda vec postaje licno... :evil:

I naravno , uvek je lepse sa kulturom :mrgreen: ("kulturnim" ali opustenim drustvom)...

I zato me bas zamima na sta ce da lici ta Kuca... Cena ulaza ce verovatno spreciti

raznorazne "probisvete" da se pojave... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, samo da nema ljudi koji slemuju uz elektronsku muziku...  :roll:

Pozdravicu ih u tvoje ime,vidim da ih volis biggrin.gif

 

Slobodno...

 

Inache, dobro, istina je da nece neki metalac iz KST-a ponedeljkom doci u kucu, ali opet... Svejedno, verovatno dolazim jer verjem da ce biti najt za ne propustiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako me mrak ne vara, Greeter cuci nedaleko od mene ni ne sumLJajuci da ga preticem u komentarisanju najta tongue.gif.

Elem. Stevie preteruje s elektrom i losim metalom :roll: mada sve u svemu nije tako lose smile.gif.

 

Ajde majke ti, kako? Imas palm? :?

 

Inace, tja night. Pusten Jesus Built My Hotrod od Ministry (woo-fuckin-hoo!), Soylent Grun postaje standard izgleda, na pocetku night-a cuh Some Kind of Stranger, ostalo sve po starom.

Somebody shoot Stevie. Please.

 

I ja sad idem da bujim-pajim, imam ispit iz engleskog za 6.5 sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam sa ljudima koje znam vec godinama,tako da je bilo ok,mada su neka druga mesta u gradu,sa drugom vrstom muzike nas definitivni izbor do daljnjeg biggrin.gifa:

 

Cypher ce da ide na splavove da slusha narodnjake! tongue.gifbiggrin.gif

 

Inache u A. je bilo standardno, a najveci utisak na mene je ostavio SHORTY (da da, sa sve svojom hip glavom i hop bradicom). Ako sledeci put naidje Ajs Nigrutin ili Juice stvarno cu da se preispitam oko mog izbora muzike...

 

Pre godinu dana ulaz u KUCU je bio 100 din, za garderobu ne znam (da li je obavezna?) a JEDNA limenka coca-cole je bila 150 din! Pa ili se napijte pre nego shto odete, ili ponesite neshto sa duuuuubokim dzepovima smile.gif

Garderoba u Kuci krajem pretprosle/pocetkom prosle godine, na prethodnim najtovima, bila je 50 din, sada me ne bi cudilo da je cak i vishe, pice da na pominjem, lepo si rekao... 250 din samo za ufur je previshe, barem meni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...