Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Добро изгледа за буклет, спот или постер, а не за улицу. Остали бендови углавном изгледају смешно и на тим местима.

Сад ћу то да ти објасним!

Црни Челсијеви дресови много добро изгледају на терену, али кад их неко носи по улици то је одвратно.

Палермови розе су грозни и на улици и на терену.

 

:)

Meni je i na bini/albumu/spotu smesno. Na bini/coveru/spotu glumimo opake momke koji pobegnu kuci placuci kad im neko sljusne samarcinu u realnom zivotu. Zasto neko ne bi mogao da bude prirodan i na bini/coveru/spotu? A da, zaboravio sam, zato sto vise nije muzika ono sto je vazno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je i na bini/albumu/spotu smesno. Na bini/coveru/spotu glumimo opake momke koji pobegnu kuci placuci kad im neko sljusne samarcinu u realnom zivotu. Zasto neko ne bi mogao da bude prirodan i na bini/coveru/spotu? A da, zaboravio sam, zato sto vise nije muzika ono sto je vazno. :rolleyes:

 

Rece covek kojem je Immortal omiljeni bend. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

И даље не знам да ли се они зајебавају или су стварно такви дебили.

Behemoth изгледају моћно. Ај звекни шамар Нергалу, па да видимо да л' ће да бежи. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece covek kojem je Immortal omiljeni bend. ;)

Nije meni Immortal omiljeni bend, a i Immortal nisu ni izbliza pozeri kao Behemoth.

 

И даље не знам да ли се они зајебавају или су стварно такви дебили.

Behemoth изгледају моћно. Ај звекни шамар Нергалу, па да видимо да л' ће да бежи. :)

Nergal je meni dokazao ko je i sta je sa onom pricom o bacanju biblije i islamu. Uostalom, kako ti znas da li bi on pobegao ili ne? Isti si kao Gojko sa Gaahlom. Previse ih idealizujete i oni su od krvi i mesa. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

И даље не знам да ли се они зајебавају или су стварно такви дебили.

Behemoth изгледају моћно. Ај звекни шамар Нергалу, па да видимо да л' ће да бежи. :)

 

Uopste ne vidim poentu velicanja tih pedera,kao da su neko i nesto.Dovoljno je da samo malo budes otkacen i da useres od batina obojicu.Bas bi voleo da vidim tog nergala posle koncerta da ga je saleteo neki majmun u fazonu 'smrdljivi metalac' recimo ispred SKC-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nergal je meni dokazao ko je i sta je sa onom pricom o bacanju biblije i islamu. Uostalom, kako ti znas da li bi on pobegao ili ne? Isti si kao Gojko sa Gaahlom. Previse ih idealizujete i oni su od krvi i mesa. ;-)

?

 

ja nemam pojma o cemu se radi, izgleda da sam nesto propustio, jel' moze neko da pojasni ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja u principu samo ne volim nadrkano ponasanje nekih bendova (onih sto glume mega zvezde). Mislim, sta fali ovima iz Nile-a, npr? Dosli ljudi, normalno obuceni, odsvirali, nikakva sranja, nikakve zajebancije, normalno sasvim pricali sa fanovima, totalna opustencija. Sta ima da se karminisu i oblace haljine?

 

 

 

?

 

ja nemam pojma o cemu se radi, izgleda da sam nesto propustio, jel' moze neko da pojasni ovo?

Sta, Gojkov afinitet prema Gaahlu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja u principu samo ne volim nadrkano ponasanje nekih bendova (onih sto glume mega zvezde). Mislim, sta fali ovima iz Nile-a, npr? Dosli ljudi, normalno obuceni, odsvirali, nikakva sranja, nikakve zajebancije, normalno sasvim pricali sa fanovima, totalna opustencija. Sta ima da se karminisu i oblace haljine?

 

Tako je. Ajd' kapiram kad se nabudži scena i ok scenski nastup. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

 

Ne nego Nergalovu pricu o bacanju Biblije i Islamu?

Pa ako procesljas malo temu nacices raspravu u kojoj ja kazem kako Nergal nije dosledan samom sebi, jer je na pocetku bio pagan, a sad je satanista. Naravno svi su me napali. Pa je bilo price kako on nije satanista, vec je samo protiv religije, pa sam ja onda pitao da ako je tako, zasto ne pljuje po islamu. Pa je tu bilo jos rasprave, pa se onda pojavio lik (ne secam se nicka) koji kaze da je bio u inostranstvu na Behemothu kad je Nergal bacio bibliju, pa ga je lik pitao posle koncerta zasto je bacio bibliju, zasto nije bacio kuran, pa je Nergal rekao kako to bas i ne bi bilo pametno i bilo bi opasno. Tako nekako, ne secam se potpuno tacno cele price. Ako te ne mrzi potrazi.

 

Uglavnom, lako je napadati nekoga ko se ne brani, a kad treba da udaris po nekome ko ume da se brani, onda se malo uvlace rogovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

secam se tog prvog dela price, davno je bila ta rasprava. ali ocigledno sam prestao da pratim temu pa nisam taj drugi deo citao. pominjo se u toj raspravi i neki bend vezan za vudu magiju ili tako nesto ako se ne varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa druge strane, kad zivis u Poljskoj ni katolicka crkva nije toliko naivna kao sto izgleda, a, pored toga, Nergal je vec odavno u ratu sa svim desnicarskim/nazi organizacijama koje tamo postoje jer ih je zesce pljuvao zbog mrznje prema Jevrejima (sto je naglaseno i u "Sventevith" omotu). To za nenapadanje Islama stoji, ali jbg, jedni su Ancient Rites. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...