Jump to content

Behemoth


MissionVao

Recommended Posts

Preslušao album.

Ono,nije loš album definitivno,ali nije ni pomak,dakle prosečan Behemoth album koji može da se sluša bez problema.

 

Voleo bih ipak neke nove elemente na sledećem albumu(da se vrate na black primese :bigblue: ).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bas imam klackavicav utisak o ovom albumu.

 

Izjutra ga prvi put slusam, zvuci dobro, ali mi je zamoran. Slusam ga posle po gradu, bas mi se svidja, slusam ga po treic put popodne, jedva nekako izdrzao do kraja, sada ga pustio opet, izuvanje! :rockdevil: Taslachina :rockdevil: Behemoth :rockdevil: Kaiii!!!!! Nebitno...

 

Kako god, morace ovo jos da se vari do konacnog dojma, ali sto rece Talvi pre ovog spama, fale pamtljive deonice bas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Иги

Јеб'о те Каи :)

 

То за памтљиве деонице је и мени пало на памет. Нема нечега што чекаш да чујеш кад пустиш песму поново, само вожња без престанка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad bi pamtljivost bila kriterijum za procenu kvaliteta albuma, onda bi se i npr Focus mogao otpisati kao sranje :)

Mislim da je Nergal namerno išao na manje catchy album, najveći problem je ovde isto što i kod Scar Symmetry - za sad sve funkcioniše OK, ali ako izbace još jedan ovakav postaće dosadni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Focus? o_0 Los primer if you ask me, to si zamerio je l' ne ides na 'cert? :]

Mislim da on nije isao na to da album bude "manje catchy", cenim da je samo hteo more epic i sporiji album, u chemu je i uspeo, a i tako bolje, ovako se ne moze reci da se ponavljaju, sto je uspeh, ne mogu reci za dva Behemoth albuma da mi zvuce isto :da: a imaju ih vec dovoljno, i sto je bitno dovoljno odlicnih/vratoparajucih, tako da i jedan slabiji/manje catchy/whatever ih sigurno nece spustiti kod mene na listi najboljih bendova :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao sam sada ceo album i kao i apoctasy na prvo slusanje mi nikako nije naseo.opet ima samo jedna pesma koja mi se svidela,a na ovom albumu to je ov fire and void. preslusavacu jos par puta pa mi se mozda i svidi..ko zna..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prepotentno....vidim ja biće tu svega samo će opet dobrih rifova da manjka.

 

Bravo ja.

 

 

 

Od Demigoda dakle kreće sve gore i gore...

 

Ubija me u pojam što se ovaj krelac non stop dere, i to nabudženo. Zvukovi! Gomila zvukova! Na sve strane! :ph34r:

 

Jedino bubnjevi ubijaju... Ostalo mi se ne sviđa ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ja sam mislio da je gitara primarni instrument u metalu... Zato ga i slušam :D

 

 

Bezveze mi je, realno. Nijedan rif nisam upamtio al sam zato ogluveo za 5% na oba uveta. :)

 

Atmosfera je kao da ti pored jednog uveta neko puca mitraljezom pola sata a na drugo se neki magarac konstantno dere.

 

 

napomena: Ja volim Behemoth :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...