Jump to content

Gorgoroth


Ravendark

Recommended Posts

:no: jel ti gledaš postove na temi ili tek tako baneš sa svojim komentom? :ph34r:

 

 

pa i ja zelim da ostavim svoj komentar za bend,zao mi je ali toplije mi kod srca ako stavim koment za jedan odlican album poput AMSG,nego da ubacim jos jedan lol smajli zato sto ce se carving a giant pustiti na tv-u.. :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, pojavio se novi album benda TRELLDOM, Gaahl-ovog side projekta, album se zove Til Minne. Primitivan zvuk, nesto kao raniji Gorgoroth, ako vec moram da poredim sa necim. Gaahl naravno jebe keve na vokalima. Produkciju radio Pytten u Grieghallen studiju (ako nekom ova 2 pojma ne znace nista, neka se samobanuje sa ovog foruma), sto jos vise pojacava utisak blacka 90 - ih. Preporuka, dok se ceka novi Gorgoroth.

 

pic_main.jpg

 

I da cujete tek vrisak na kraju Vinternatt... Duzi nego u World to win. ;)

Edited by Nunslaughter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto dodjoh ovde da iskomentarishem Trelldoma novog..doduse ja stara dva nisam slushao..anyway, materijal je kul, bash oldskulashki zvuchi, na trenutke me podseca na gorgoroth antichrist, ali kvalitetno je daleko od toga...a i taj vrisak bre na kraju Vinternatta ne ni blizu onog sa A World To Win, taj je em duzi cini mi se em daleko bolesniji! daleko! A i vokalno me Gaahl ne impresirao ovde, mnoog zanimljivije deonice radi u Gorgorothu,a i ovde se na nekim mestima jebavao sas neki procesori... From thist past je cool, al ona 10ominutna smorila.

 

ps. grave bratac da ti budem iskren ja za ta dva pojma u zivotu nisam chuo..doduse za Grieghallen pretpostavljam da se zove po Edvardu Grigu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da na jednoj temi pre godinu-dve maybe more, baal se svadjao sa nekom curom jer ova rekla da joj se ne svidja bend zbog vokala koji zvuchi 'kao tasmanijski djavo'..il Immortal il Emperor mozda ovde..nevermind, poenta je da ako vam se ne svidja black vokal u bilo kakvom obliku najbolje je zaobici jednostavno black bendove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ps. grave bratac da ti budem iskren ja za ta dva pojma u zivotu nisam chuo..doduse za Grieghallen pretpostavljam da se zove po Edvardu Grigu.

 

Proveri gde su snimani najbolji norveski albumi i ko ih je snimao...To je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrzi me da chitam sve , uglavnom , glavna halabuka je oko spota , nja nja , nisam ga gledao , slike su do jaja , ali me nervira to sranje sa mtv-ijem , tako da ne podrzhavam to , ali shto se tiche snimanja spota , do jaja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...