Jump to content

Kada i zašto ste počeli slušati black metal?


Swarthyard

Recommended Posts

icon_rockdevil.gifmusik19.gifpivopije.gifmhihi.gif dala mi drugarica kasetu cof-a i ja se nalozio i sad slusam borgir,dark funeral,sinester itd! ne slusam samo black ali...

da , da znam ali samo sam naveo sta sad slusam nisam rekao da je black moja je greska sto si me pogresno razumeo icon_da.gif !!!! sorry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natero sam komsiju da perstane da me kljuka Machineheadom,FFactoryem,&the like i kindapovao mu Mayhem DMDS i CoF Midian, a u isto vreme cuh kod drugog lika Burzum,DarkFuneral i Immortal, te se skroz primih, jerbo zvucase 10000 puta bolje od CCorpse i MorbidAngela koje je drustvo forsiralo...

To je bilo doba kad je death i thrash vladao Novim Sadom, eeeeee...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slucajno sam dobio kasetu Pantere, i to je bilo to..prvi black je bio demo od Emperora i smorio me..nisam mogao da ga svarim osim "ancient queen" i "lost centuries"..vremenom su mi usi navikle na black metal i sada za razliku od "normalnih" ljudi za koje je ovo obicno lupanje i vristanje,meni black predstavlja bekstvo iz odvratne realnosti..u poslednje vreme slusam jedino Burzum i ponekad demo od Gorgorotha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da je neko izjavio ovako nesto rolleyes.gif

Nisam neka blekerka,volim samo par bendova ali znam toliko da nijedna osoba ne moze da krene da slusa black metal kao sto je ova devojka opisala.

icon_smile.gif mala prosvjetli se...lupash kojeshta...

 

stvarno mislish da ne moze...eto ja ti govorim da moze...ja vech od svoje 14te...tad mi se svidio chist black metal...a dan danas slusham izrazito satanic black metal...a ti si garant krenula od c.o.f...kao i mnogi danashnji napaljenici...prvo shto su oblizali bilo je danijev poster i njegov vrisak... pukeface.gif

 

no ne valja tebi objashnjavat k'o babi na tupo... no.gif

i ja sam mlada...al' ne znachi da nemam p. koja ne moze da izdrzi tu vrstu muzike...ovo nije stvar foliranja shto slusham bandove naklonjene satanizmu...to volim tim se ponosim i tachka... icon_da.gif

 

aj' musik20.gif i nema tu da se svadjamo... mrred.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam poceo sa old school-om, inace pre toga 4-5 godina slusanja metallice, slayera i sl. Nikad nisam nesto gotivio dimmu i cof.

icon_biggrin.gif aj da se i ja pohvalim da sam prije tog tj. blacka slushala izrazito domachi rokenrol i strani hard rock...i prvenstveno heavy metal...znachi pretezno ove poznate i dan danas 80'e bandove... icon_da.gif nah' ja od c.o.f imam dab zadnji album eto koliko mi je zarastao za srce...

 

auh' metallica i ja nikad dobri drugovi... icon_uhoh.gificon_rolleyes.gif ne mogu da ih smislim... icon_confused.gifno.gifph34r.gificon_mrtav.gif

 

je je klinac pozerchicu na maji kvadrat... icon_wink.gif pa dobro nisam ogranichena znachi ne slusham samo black...tu je i death (brutal baby)...al' ne mora to uopshte da netkog dovodi da je pozer...cccc icon_razz.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja verujem da je paganizam istinska vera..vera u svet koji nas okruzuje i postovati njegove zakone..protiv prirode se ne moze..samo ce nam vratiti duplom merom.Ako i postoji neka sila koja je stvorila sve ovo,ta sila ce nas postovati ako mi ispostujemo njenu kreaciju..Zbog toga ja slusam Black jer vecina bendova govori o ovome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja verujem da je paganizam istinska vera..vera u svet koji nas okruzuje i postovati njegove zakone..protiv prirode se ne moze..samo ce nam vratiti duplom merom.Ako i postoji neka sila koja je stvorila sve ovo,ta sila ce nas postovati ako mi ispostujemo njenu kreaciju..Zbog toga ja slusam Black jer vecina bendova govori o ovome.

Lepo receno pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo receno, al nas su stvorili vanzemaljci - 100%

 

ma uz tebe smo, brate Varg... pivopije.gif

ja sam se inace tako potpisivao...somewhere

Istina je tamo negde..

I ja sam pre koristio drugo ime..Perun..ali nekako mi je bolje ovo..

Kada spomenem "Varg" ovde kod mene,svi pomisle da sam rekao Varga(madjarsko ime)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis prezime

Jeste,jeste..to je prezime,u pravu si.

Znaci,prvi black metal koji sam cuo bio je demo od Emperora,prilicno krupan zalogaj za pocetak,zar ne..trebalo mi je malo vremena da se priviknem na vokal i produkciju,ali kasnije sam ga redovno slusao pred spavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...