Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Kontemplirajuci o sveukupnom stvaralashtvu i koncertnim aktivnostima ove dotichne grupe muzichara doshao sam do vrlo praktichnog, svima dopadljivog i ultimativnog reshenja za sve probleme koji su vezani za otkazivanje sviraka, zujanja u pozadini, falshiranja bek vokala kao i problema koji se mogu javiti u buducnosti..

Treba mesto onog choopavog gitariste uzeti neku guzatu cicu koja ce tu da

okachi gitaru , chisto radi fore i koja ce tu da vrcka i svojim oblinama pleni dobar deo mushke publike (heteroseksualnog opredeljenja). I na kraju krajeva, Demetheru uopshte ne trebaju gitare. Svashta! musik19.gif

 

Ako ima neka zainteresovana neka poshalje svoju sliku, dimenzije i standardne podatke na [email protected] mhihi.gif

 

Eto, tako.. a ni meni nije sasvim jasno zashto nismo svirali... bar sam ja uvek raspolozen za svirku u BG-u.. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima, posebno vrednoj Firentinki icon_redface.gif ! Trudicu se da ne izneverim ocekivanja...

Nadam se da ce 2006. doneti dosta dobrih albuma na domacoj sceni kao i bolju saradnju medju bendovima, posto je ovo do sad bio samo pokusaj.

Vec imam podrsku od mog dragog basiste (a ni Boris ne zaostaje) da ako nista ne uradimo ozbiljnije u skorije vreme, uvek mozemo osnovati klub ljubitelja crnog vina, piva i erotskog filma... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://demetherband.forumsplace.com/index.html

 

Privremeni, ali ipak oficijalni forum benda Demether

Feel free to join us!

Uputstvo: Sa leve strane imate vertikalno ispisano NAVIGATION! Dodjite mishem preko toga i otvorice vam se meni. Kliknete na REGISTER!

 

Nash slogan:

JOIN THE DARK SIDE AND GET A FREE COOKIE

Edited by Planet_Hell

Share this post


Link to post
Share on other sites

PORAZAVAJUCE!

Nema ni govora o Nightwish tribute-u!

DAEMIAN I BRANKO SKIDAJU AZRU!

 

Prilikom jednog od dolazaka u Kikindu, Daemian je otkrio primerak Azre i toliko mu se svideo da je celo vece istrazivao muzicke vrednosti na navedenom materijalu. Branko mu se blagovremeno pridruzio i cak je i on uspeo da pronadje izvesne vrednosti na pomenutom materijalu. Odusevljeno su slusali Azru do jutra!

U narednoj poseti Kikindi su se naravno opet navukli na Azru. Branko je ovog puta doneo odluku da skine i svira za svoju dusu. Nagovara i Daemiana da sviraju zajedno, ali Daemian ne zeli da ugrozi reputaciju kod fanova zbog takvih muzickih izleta i za sada odoleva.

 

POSLEDNJA VEST

Branko razmislja o dodavanju nadimka Dzoni svom licnom imenu, tako da ce se u bookletu 2 albuma Demethera verovatno potpisati kao Branko Dzoni Bursac.

Ostaje da vidimo kako ce ovo delovati na Daemiana. Da li ce Daemian na 2 albumu Demethera biti potpisan kao Damjan Dzoni Deuric???

 

Saznajte prvi u Vasem omiljenom online tabloidu - YELLOW METAL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

POSLEDNJA VEST

Branko razmislja o dodavanju nadimka Dzoni svom licnom imenu, tako da ce se u bookletu 2 albuma Demethera verovatno potpisati kao Branko Dzoni Bursac.

Ostaje da vidimo kako ce ovo delovati na Daemiana. Da li ce Daemian na 2 albumu Demethera biti potpisan kao Damjan Dzoni Deuric???

 

Saznajte prvi u Vasem omiljenom online tabloidu - YELLOW METAL!

Dzoni Bursac se ne javlja nesto, ali eto ja cu da se javim. Demantujem ove neistine!!! ph34r.gif Mislim da nije primereno na yumetal forumu razgovarati o drugim muzickim pravcima ph34r.gifph34r.gifph34r.gif

 

.....hmmm... mislim da sam bio jasan... A ja cu da se drzim ISTERIVANJA PRAVDE!!! ...ili pravnica... ili stagod... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

BAHAHAHAHA! Ovo chak ni ljudi iz benda ne znaju!!? icon_smile.gif

"Pink Floyd" my ass!

"Ne mogu da stignem da navezbam taj sm... Nightwish... 25 pesama... eeeee pa znash ti shta je to..." Jebem li vam sunce da vam jebem laugh.gificon_evil.gif

Shta cu s vama... wallbash.gif

 

Aj uzdravlje! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...