Jump to content

Demether


in_flames

Recommended Posts

Tom spisku dodajem i Requiem 2012 koji je vrhunac u muzickom smislu, a vokalni i da ne pominjem. Najezio sam se kada sam cuo onaj deo u pesmi gde Dunja izvlaci! Strasno dobro!!!

 

Taj deo je otpevala Dunjina profesorica Ana Aleksic-Sajrer, koja je i specijalni gost u "Voca Me"....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupila disk...preslušala...pala sa stolice :)

 

Bukvalno sam se rasplakala slušajući koliko je dobar album!

 

 

Po meni je drugačiji od prvog, dosta novih momenata, ali po meni 'zreliji', kompleksniji...i za par nijansi mi se više dopada nego prvi (mada i prvi jebe kevu :D ).

 

Pesma koja je na mene ostavila najjači utisak je "Winter (End of Silence)", jednostavno, i muzika i vokal su nenadjebivi :) ... a uz nju "Don't Linger", "Autumn", "Lacrimosa", "Stop the Rain"..."Requiem" da ne pominjem!!!

 

Dunjin glas se fenomenalno "razvio", ne može čovek da se ne naježi na onom 'poslednjem' delu "Lacrimosa-e"...

 

Nisam skoro nešto ovako dobro i kompletno čula od domaćih bendova...posle diska AbonoS-a, ovo je prvi put da sam poslušala jednom ceo album i da su mi se apsolutno sve pesme dopale na prvo slušanje!

 

Ocena: 9/10...suština je : ALBUM JE PRETERAN!!! :wub:

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Члановима форума саветујем да погледају ову страницу, а садржај ове странице марљиво да прочитају и усвоје, јер ће им служити не само при писању постова на овом форуму. Унапред хвала!

 

ПС: није лоше да поновите ово!. А богами и ово.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ste u fazonu da prepravljate postove? Ovo je stvarno vrhunac!

Ako je meni laksHe da pisHem ovako, onda cJu da pisHem kako ja hocJu!

Pitam se samo zasHto je prepravljen basH samo post Gotichne i zasHto basH na ovoj temi?!

 

Mislim da preterano kenjate sa tim pravopisom, moje je pravo da pisHem kako hocJu dokle god me svi razumeju, a do sada se niko nije zHalio da ne razume moje postove..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZasHto li me oWo ne cHudi?!

Ja mislim da oWde NIKO do sada nije imao problema sa time kako neko pisHe a o recHniQ i da ne goWorim ali ocHigledno je nesHto drugo po sredi...

No, dokle god ne budem widela PRAWILNIK na owom forumu kako to SME da se pisHe a kako ne, pisaTJu kako ja ZHelim!!!!!!!! I owo uostalom NIJE tema za oWakwe (besmislene) raspraWe...jasno je da je samo MOJ post editoWan i da samo ja "muchenica" ne znam TJirilicu i latinicu jelte...no kao sHto rekoh, ne cHudi me nisHta...

 

Izwinjawam se zbog owoga na temi...ali najblazHe recHeno, mislim da oWo nije u redu...

 

O.T. : JosH jednom da pohWalim noWi album i samo napred, nadam se da Tjemo 'ukacHiti' neQ sWirkicu uskoro... :pivopije:

 

Edited by Gothichna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja cu malo da vas vratim na Demether...

Upravo preslusavam novi album i mogu vam reci da mi se bas svidja. Slazem se sa vecinom da je bolji od prvog, sto je i logicno.

Dosta od mene (umorna sam pa nesto nemam volje da detaljisem), vidimo se na H'N'H (ako nas kisa o5 ne otera) :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imagined Katalynn

ja niiiisam chula :(

kada se odgegam do BG-a kupicju disk pa cju mocji da pricham, ali na osnovu semplova i kritika drugih ljudi mogu zakljuchiti da je album mnogo bolji od prvog koji je sam po sebi odlichan.

(@Shamandalie: pishe se boga mi, kad smo vecj kod pravopisa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ti pishes latinicom?Zato sto ti je lakse i brze.....e vidis Internet je napravljen za brzo i korisno komuniciranje a ne za knjizevni jezik..sorry za spam

Novi demether dosta su napredovali ali meni se ne dopada jbga ono 4000 bendova ima pesmu o kishi,jeseni i tako tim stvarima tako da nemogu da nadjem neki posebni indetitet dok slusham ove pesme jer me podsecaju na osecaje drugih bendova jbg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поред ћирилице и латиница је званично писмо у Србији, зар не? Боља комуникација не мора по сваку цену да буде банализација, а како се изражаваш то је пре свега ствар опште културе. Зато би било боље да порадите на богаћењу матерњег језика, уместо што пишете непотребне позајмљенице тамо где постоји адекватна српска реч.

Ово нема везе можда са темом, али је поучно, јер ћете се наћи у ситуацијама када је неопходно да саставите неки званични допис, писмо некој институцији или једног дана да вашу децу научите правилном изражавању и правопису.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro bre zenska glavo, da li ti stvarno mislis da mi pisemo ovako i u nasim sveskama, beleskama i kada popunjavamo dokumenta?

Ako si stvarno to i na trenutak pomislila onda si stvarno ...naivna!

 

@Tema: Preko semplova mozete da cujete samo 10. deo onoga sto je na albumu. Kupite cd! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imagined Katalynn

....Боља комуникација не мора по ....

....позајмљенице тамо где постоји адекватна српска реч. ...

 

kad smo vec kod toga, lingvisto:

 

komunikacija=sporazumevanje

adekvatna=odgovarajuca

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, valjda se nakanim da sutra odem po novi disk. Jedan od bendova domace scene koje zaista cijenim. Na osnovu odlomaka koje sam cuo, produkcija ce opet biti losija strana, ali, sta da se radi. Pjesme su zato zrelije bar 10 puta od prvog albuma, sto je ipak bitnije.

Najmanji problem je snimiti u boljem studiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...