Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

ako je devojka rekla nesto lose za bend, nije rekla nikom ovde nista licno... drugi su krenuli sa vredjanjem...

Ne dobija se warn samo za vredjanje (drugih).

Dobila je zbog krsenja pravilnika,i to tacaka 4.8 i 4.10 (flaming i trolling).

 

Drugi su dobili PMs da prekinu sa tim i upozoreni su.

 

 

brate ti ne znas sta je Manowar!

 

Manowar se brani na svakom mestu,svim sredstvima!

Po potrebi.

 

A ti ako budes nastavio sa tim fazonima ces morati da se malo odmoris od piskaranja na ovom forumu.

Ovo je upozorenje tebi,a i svim ostalima koji se zajebavaju na mestu gde zajebanciji mesto nije.

Da ne ponavljam 2 puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pusti debelu komplexashicu,ispusila bi ga ona svakom clanu za sve pare,nego dosla ovde da baca neki hate kako bi privukla malo paznju na sebe,standard za devojke koje slusaju muziku samo zbog likova koji je prave pa mashtaju kako se karaju sa njima i te fore,za to imas jebeni emo i glam pa se truj!!!

 

HAIL AND KILL!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Tek sad videh ovo! :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metal Drummers: Jack Starr Wants To Work With You!

 

 

If you have the skills, the discipline and the commitment to play true metal with the best in the business, famed metal guitarist Jack Starr would like to see what you can do behind a drum kit.

 

Known for his work in Virgin Steele, Guardian's of the Flame and Jack Starr's Burning Starr, Jack Starr is a world class guitarist who is among the best in the fields of heavy metal and hard rock. Jack Starr is ready to release a new album that will shake the metal world to its foundations and you might be just the drummer to help him. If you have the talent, the look and the true metal attitude, send Jack a sample of your work.

 

If you think you are ready to embark on world tours and live for heavy metal please submit the following:

 

- Bio or resume (printed, .DOC or .PDF files)

- Audio sample (audio CD, MP3 CD or .MP3 files)

- Photos (printed photos or .JPG files)

- Videos (optional but suggested. DVDs, video files on CDs or YouTube links)

 

Serious inquiries only.

 

Send your material to:

Magic Circle Music

PO Box 7214

Auburn, NY 13022

C/O Jack Starr Drummer Search

 

Or electronically to:

[email protected]

Subject: Jack Starr Drummer Search

 

All submissions will be carefully reviewed immediately.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MANOWAR to headline B'estfest Aftershock in Romania

 

 

A Romanian hero has risen! MANOWAR has finally found a promoter with the balls to bring us to the country of Romania! On July 5th, 2009 MANOWAR will headline the B'estfest Aftershock set to take place at the Romexpo in Bucharest along with special guests HolyHell. Tickets are for sale online at http://www.myticket.ro/. For more information and directions please visit http://www.bestfest.ro/

 

We call all Romanian warriors to battle! The Kings Of Metal will crack the earth in Bucharest!

 

More tour dates for 2009 will be announced shortly, including the third edition of the Magic Circle Festival. Stay tuned!

 

Official MANOWAR Website: http://www.manowar.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

5. jula ce biti tacno godinu dana otkako sam prvi put gledao Manowar - valja proslaviti... u Rumuniji :lol: !

:)

Rekao sam Vladislavu - kaze da bi mogli :da::pivopije:

 

 

E bas me ovo zanima!!!!! Nadam se da nece biti samo Rumunija, Bugarska i MCF

Kad su oni poslednji put bili u Italiji?

Za Gods Of Metal fest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na gods of metal su bili zadnji put cini mi se 2003god ili tako nesto

nesto ne idu tamo vise...

 

 

2002 u Monzi, bio sam tamo

 

Ohoho,izgleda da cu sledece godine prvi put u zivotu ici u Rumuniju :):rockdevil:

 

 

@Tempus:svaka cast brate :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Moram i ja sledece godine da ponesem nesto da mi se potpisu :):da:

 

Hvala Brother! Hocemo zajedno do Rumunije?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ako mogu da dodju u onu smrdjivu Rumuniju, mogu i kod nas.

Al' za to nam treba neki organizator... :uhoh:

 

 

Hvala Brother! Hocemo zajedno do Rumunije?

Ja planiram :da::pivopije:

Vidim da je karta (za sva 4 dana tog festivala) 270 tih rumunskih leja,cega vec.

Jos nemaju cene za pojedine dane...

 

 

Ne znam kol'ki je odnos euro/lej? :ph34r:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ako mogu da dodju u onu smrdjivu Rumuniju, mogu i kod nas.

 

Mogu, samo sto tvrdim da nebi prodali vise od 1000 karata. Jer ako je jedan Saxon otkazan zbog malo prodatih karata, ne vidim zasto bi i manowar prosao bolje

Evo npr. kada je trebao da bude Castle fest, moj ortak je rekao: sto bi ja stekao za kesl kada nikad necu ustekati, bolje da kupim 2l jelena. A kada bi tih 200din sto dobije za izlazak umesto za pivo stavio u stek, sakupio bi dovoljno. I to nije samo slucaj kod njega, nego kod vecine mojih drugara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu, samo sto tvrdim da nebi prodali vise od 1000 karata. Jer ako je jedan Saxon otkazan zbog malo prodatih karata, ne vidim zasto bi i manowar prosao bolje

Evo npr. kada je trebao da bude Castle fest, moj ortak je rekao: sto bi ja stekao za kesl kada nikad necu ustekati, bolje da kupim 2l jelena. A kada bi tih 200din sto dobije za izlazak umesto za pivo stavio u stek, sakupio bi dovoljno. I to nije samo slucaj kod njega, nego kod vecine mojih drugara

E jbg. Za mene je to pozerski. Pivo možeš da kupiš kad hoćeš ali Manowar,... e to baš i ne može kad god hoćeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...