Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

hm sada ako kazem sta mislim o manowaru iskreno onda cete me svi napasti i dobicu neki tamo ban totalno bez razloga,tako da necu iskreno da izrazim svoje mishljenje.ma nije bitno uopste.krivo mi je samo sto je fredi merkjuri umruo pa nije stigao da napravi neku saradnju sa momcima iz manowara.a ako nekoga zanima mozemo da pitamo cuvenog pedju "queer" vodju domace organizacije za prava lgbt ljudi "queeria" da nam sredi uskoro neki koncert manowara u beogradu.moze recimo u b,n,b klubu ,naravno ulaz dozvoljen samo divljim momcima

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joey DeMaio presents Award of Merit to tenor José Carreras

As part of the official delegation of the Sovereign Order of Saint John of Jerusalem - Knights of Malta - Federation of Autonomous Priories, Grand Cross Knight Of Malta Joey DeMaio presented an Award of Merit to world famous Spanish tenor José Carreras hailing his artistic career achievements and lifetime philanthropic works.

 

Joey DeMaio, Minister Of Youth of the Knights Of Malta, presented the award in the city of Timişoara (Transylvania), Romania last Sunday, July 20th.

joey_carreras.jpg

 

 

 

LOL!

 

 

DeMaio je ministar???!!

Leba ti i ovaj JEVREJ? !!?! Pa sta je ovo svi zivi jese postadose u kurac... ustvari od uvek i bili samo sam ja bio u zabludi ...

HAIL PETRA sto mi pokazao pravi put ! :))))

 

Ne ozbiljno ovi knights of malta su teski jevreji , tako da .... jebes budalu

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekao sam ti da sam bio zajedno s njima u hotelu

Hehe,promasio sam to :bigblue:

 

U kom hotelu su bili oni?

Nisu valjda u onom...Slavenski,kako li se vec zove? :confused:

 

 

By the way:

"MANOWAR's new single "Die With Honor", is now available for sale in DMR-free MP3 format at the Kingdom Of Steel Online Store."

 

 

A ovi sto misle da su gay k'o i Queen...mogu da ga duvaju :evotigana:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce pogledah Absolute Power. Sto se svirke tice, nema sta, krajnje granice, ALI sto se tice DeMaiovog kenjanja izmedju pjesama, ne znam sta reci. Sto je previse, previse je. Pogotovo kad se jos na bonusu vide djelovi koji su izbaceni. Onaj dio sa Wagnerom je stvarno nepotreban. I cemu uopste izvodjenje kojekakvih njemu divnih ljudi na binu i smaranje s time. Vise celika i slave, a manje suplje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo, čuo sam u Bg-u dugodovštine iz Bugarske :) samo mi reci, jel istina da je koncert Manowara trajao nekoliko sati? Rekli su mi da je trajao 5 sati.. :rolleyes:

 

 

Joey DeMaio, Minister Of Youth of the Knights Of Malta

 

KVLT! :)

Edited by Egil Skallagrimsson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...