Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Nego sta :pivopije:  

 

 

 

 

nisam gledao do sada dvd absolute power, pa ono je jebanje majki, posebno triumph of steel i battle hymns postave, oba dvojca su smrt

 

 

:pivopije:

 

 

 

 

 

 

Inace,na turneji po Juznoj Americi (tacnije u Kolumbiji) u novembru pocinje Battle Hymns tour :rockdevil:

 

Po najavama svirace ceo Battle Hymns :rockdevil:

 

 

 

 

Plus jos...

 

Neki kazu da je to istina,drugi kazu da su to izmisljotine,uglavnom radi se o tome da ce ponovo snimiti (re-record) Battle Hymns u originalnoj (tadasnjoj) postavi.

 

Sve to povodom 30 godina izlaska tog albuma.

 

Videcemo... :ph34r: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi do jaja da zakazu koncert u Bugarskoj ili Madjarskoj ili Hrvatskoj ili Sloveniji na toj turneji (kod nas nikad nece doci), da se Logan povredi (ali ne strasno :mrgreen: ) pa da Ross odsvira celu turneju umesto njega. E to da vidim i dosta mi je :rockdevil:

 

Dalje, meni je Battle Hymns ubedljivo najbolji Manowar album, sve u vezi njega mi je savrseno, tako da me zabole za to presnimavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='18 septembar 2010 - 10:59 ' timestamp='1284800384' post='2239984']Lazo, vec si 2x cuo ceo Battle Hymns na jednom certu, zar ti treba jos :D ?

It's never enough :pivopije: 

 

 

 

 

 

e' date='19 septembar 2010 - 10:35 ' timestamp='1284928502' post='2240909']na onom certu 2008 kad smo culi i battle hymns i hail to england ceo (i jos po nesto :bigblue: ) je svirao Rhino - pa opet nisu iskoristili priliku da odsviraju nesto sa Triumpha. Sad valjda onaj lik sa BH svira - Hamzik.

Da,Hamzik sad svira bubnjeve sa Manowar-om,a ono sto je rhino onda svira (a nista nisu svirali sa Triumph Of Steel-a) - pa ono,to je bila svirka povodom 20 godina Kings Of Metal albuma,a usput i zagrevanje za ono sto ce uslediti posle toga u Nemackoj :)   :pivopije:

 

 

 

 

 

 

 

Inace,danas oko podne je izaslo obavestenje da je otkazana juzno-americka turneja i samim tim i pocetak Battle Hymns Tour-a :(

 

A jos pre neki dan sam trazio na YuoTube-u da vidim snimak koji najavljuje to desavanje u Kolumbiji,ali nikako nisam uspeo da ga pronadjem.Sad mi je tek jasno zasto... :(

 

 

 

 

 

 

 

EDIT:zeza ovaj quote,ne znam koji mu je kurac :confused: 

 

 

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle Kings Of Metal doslo je do promena u bendu (odlazi Ross The Boss),posle The Triumph Of Steel-a je opet doslo do promena (zamenjen je i Scott Columbus),a tek se za  Louder Then Hell-a da kazem 'malo ustalila' postava (bar u narednih 10-12 godina :) ) kad su se ta dvojca vratila u bend.Kapiram da je to,a i sigurno i druge stvari,dosta uticalo na to kad ce izdati neki studijski album.Jedne od tih 'drugih stvari' je sigurno i to da Manowar do '97 nisu nikada izdali live album...a bilo je krajnje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...