Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Koliko god ne zelim to da kazem, moram. Adams je katastrofalno otpevao Heaven And Hell, totalno smoreno i nezainteresovano, nema one vatre koju je Dio uneo u pesmu...

Dio jedini zna da odradi to savrseno.

Njihova obrada je drugacija od originala,ali se nikako ne bih slozio da je losa ili katastrofalna.

A racunaj i na to da su svi iz benda bili...hm,pissed off zbog nekih sranja oko organizacije.Zato je i ovaj danasnji koncert u Bukurestu pod blagim znakom pitanja.Ispalo je da Manowar nisu headliner-i danas :mad: (kako je trebalo da bude)

 

A niko da primeti da su se oni (Manowar) JEDINI setili da pomenu Dia.

Niko sem njih.

 

 

 

Inace,sinoc je bilo veselo,danas ce biti jos veselije :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebali su kevu nema sta,naserem im se u usta drljava,pricaju o Diu a sve u fazonu da ispadnu kurci,oni da budu zajebani,lik baca tri Dio majice na 50 000 coveka i kaze:hocu da dokazem koliko mi Dio znaci ovim....propisno sam popizdeo, ali posle sam iskulirao uz Kamenitzu,jebes nerviranje zbog autisticnih debeljana u kozi i trbsnjacima na ledjima! xDD

 

P.S. jadna izvedba njih tru pesama!!

Edited by PuPaK
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ajde ne seri tu.

 

 

Prvo,Dio i Joey su ili prijatelji i ono sto vi smatrate"kenjanjem" je to da je covek hteo da kaze koliko je Dio bio dobar kao covek i koliko mu njegova smrt znaci.

A drugo,to sto je bacao majce i diskove u publiku je zato sto mu pedercine iz Sonisphere-a nisu dozvolile da prodaju njivom merchandise.E pa kad nece da im dozvole onda ce to da pokloni fanovima.

 

 

...za sve gluve koji to nisu culi to na koncertu,a sad su dosli na temu da kenjaju.

Operite usi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wendy Dio je rekla da su se Joey i Dio znali, ali da nisu bili prijatelji. A to da su gubili dosta vremena na pricu umesto da sviraju je opste poznato: Joey ima obicaj i po 15-20 minuta da kenja neke nebuloze na koncertima. Da se ja pitam, prikucao bi ga ekserima za pod i stavio lepak na usta, da svira i cuti :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A niko da primeti da su se oni (Manowar) JEDINI setili da pomenu Dia.

Niko sem njih.

 

N bendova/clanova bendova/muzicara se javilo nakon smrti coveka, uglavnom preko "javnih pisama", neki preko intervjua izrazili zalost, preko radio-emisija... Neki uzivo posvecivali pesme, djuture bendova od Pearl Jama do Deceaseda...Metallica je svirala dan-dva posle smrti u Portugali i posvetila mu "Fade To Black" (nisam 100% za Portugal i za FTB, ali jesam gledao snimak, moze da se prokopa na blabberu), i realno, to je dosta, sve preko toga vec moze da predje u overpatetisanje i jednostavno preterivanje. Anthrax celu ovu festivalsku "turneju" radi ovaj "H&H" deo, uvek pomenu Dioa, 3 minuta koncerta, dovoljno. Valjda su ljudi dosli da slusaju muziku na koncertu, a ne govore?

Samo Manowar je tu uspeo da iskoci i da napravu jebenu farsu oko toga sa ovim tributom. Cujte sta je Robb Flynn uradio sa "Die Young", e to je TRIBUTE. Ovo sto Manowar radi uzivo je cisto promocija novog izdanja.

 

A i sama obrada mi je nyah, no nebitno.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kako su manowar ispostovali Dia.

 

ne znaju ni iz kog tonaliteta se svira Heaven and Hell, tako da je Joey svirao svoje i gitarista svoje i Eric je pokusavao da peva nesto preko tog clusterfucka.

 

mnogo velik blam, mnogo jadno, mnogo manowar.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fFUGfYMDxJs

 

Ovo je totalni raspad. Jesu li oni vežbali ovu pesmu, ili je svako napamet krenuo u nju? Meni nije jasno kako Adams može da peva preko ovoga, ja bih posle prvog stiha stao i rekao idite u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azal vs Laza - the epic fight of manowars.

 

Dobri su Ericu trbušnjaci.

 

 

:D ovaj snimak radi protiv manowar-a ne ja. Ali deluju kao likovi koji su u fazonu, ma kakva proba, znamo svi tu pesmu valjda, i eric adams samo facepalm i ne sme nista da kaze. bilo bi lepo cuti kako on peva ovu pesmu sa nekim dobrim bendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ajde ne seri tu.

 

 

Prvo,Dio i Joey su ili prijatelji i ono sto vi smatrate"kenjanjem" je to da je covek hteo da kaze koliko je Dio bio dobar kao covek i koliko mu njegova smrt znaci.

A drugo,to sto je bacao majce i diskove u publiku je zato sto mu pedercine iz Sonisphere-a nisu dozvolile da prodaju njivom merchandise.E pa kad nece da im dozvole onda ce to da pokloni fanovima.

 

 

...za sve gluve koji to nisu culi to na koncertu,a sad su dosli na temu da kenjaju.

Operite usi.

Usi su nam bile strokave ali smo culi debelog cevapa u kozi od prve do poslednje reci...bedak ako je hteo da kaze da mu znaci njegova smrt!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...