Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Probudim se malopre i vidim SMS od Gotze-a na telefonu "SCOTT COLUMBUS JE UMRO!!!".Reko,jebote,ne mogu da verujem.

 

Pored Joey-a i Eric-a najduze je bio u bendu.Prvi put kad sam video Manowar uzivo - on je lupao bubnjeve.Za mene ce on uvek ostati deo stalne postave Manowar-a.Ne mogu da verujem da ga vise nema.

 

Rest in peace Scott Columbus,you were one of the true Kings of metal!

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIP

 

Kada citah juce vest, meni u glavi jos uvek bilo da je on bubnjar Manowara...ne zbog neke preterane vezanosti, nego sto se ne setim da ga ovi slepci izbacise bez pardona, hah.

 

Jeb'o mater, se meni cini ili ovo prolece voli da uzima zivote ljudima iz metala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nisam vernik,al ono sto se kaze...

40 have days passed,rest in peace Scott Columbus.

 

EDIT:porodica i dalje ne zeli da da izjavu o nacinu njegove smrti,sto onda sve vise ide u prilog toj teoriji da smrt nije bila prirodna.No nebitno...

 

 

 

Edited by LazaGNR
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da je overdose jer kolko mislim nije se on drogirao kao niko od njih, ne bi oni bili u toj formi. A znajuci da je imao problema jos za vreme Triumph-a pa posle opet da nije ono sto je zadnje. U svakom slucaju on ostaje Drum of Steel !!! Hail Scott

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jebote nema smilsa koliko Lemi pljuje Manowar, ali ne sme ovde na temi zbog Laze nego stavlja neke pljuvačke statuse na fejs, šalje privatne poruke meni u stilu "Joey je gay, živi sa mamom i tatom" i proganja fanove Manowara po Subotici.

Ajde Dobrokese, javno iznesi te pljuvačine ovde gde Laza može da vidi, đanice.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote nema smilsa koliko Lemi pljuje Manowar, ali ne sme ovde na temi zbog Laze nego stavlja neke pljuvačke statuse na fejs, šalje privatne poruke meni u stilu "Joey je gay, živi sa mamom i tatom" i proganja fanove Manowara po Subotici.

Ajde Dobrokese, javno iznesi te pljuvačine ovde gde Laza može da vidi, đanice.

 

Ovo su gnusne insinuacije,izasle iz fabrike lazi i obmana dr.Dabica iz Banje Koviljace.Sram te i stid bio,bestidnice.Manowar je bend i po,stub heavy scene,i ja takve grozne stvari nikada nisam izjavio.Da ne ispadne da ja ovo pricam kao zbog Laze,reci cu i da je Laza jedna najobicnija zrenjaninska celavo-dugokosa cava,koja ima picku medju nogama.

 

Nadrilekaru,dzaba si krenuo u ovu hajku na mene,nece ti uspeti.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, sad se pereš ali ne vredi ti ništa, znaju ljudi sve. Samo da ti kažem da u Bugarskoj nikad nećeš biti siguran, obavestio sam ondašnje horde koje imaju tvoju sliku i spremne su da te vešaju za muda čim promoliš nos u tu zemlju. Nažalost u tvom leglu izdaje ti ništa ne mogu jer si okružen izdajnicima sličnim tebi ali scena je upozorena na tebe i spremna je.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, sad se pereš ali ne vredi ti ništa, znaju ljudi sve. Samo da ti kažem da u Bugarskoj nikad nećeš biti siguran, obavestio sam ondašnje horde koje imaju tvoju sliku i spremne su da te vešaju za muda čim promoliš nos u tu zemlju. Nažalost u tvom leglu izdaje ti ništa ne mogu jer si okružen izdajnicima sličnim tebi ali scena je upozorena na tebe i spremna je.

 

Ma i ti i scena mozete da me povucete za kurac.I salji mi diskove lopove!

 

A subotickog spletkarosa za jaja,pa na vesala.

Iovako ih ne koristi.

 

Slobodno sa se uhvati ruku pod ruku sa nadrilekarom pa pravac za Bugarsku kod onih vasih polu ljudi iz Sofije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaaaaa,pa jel to istina?Ja to nisam znao.

 

Obesicemo za jaja svakog nevernika.

 

EDIT:he shall burn in flames.

 

jbt uradio pogresn quote

 

Zaista je strašno kad subjektivni moderator napada ljude koji za neki bend koji je sranje kažu da je sranje, jer on misli da nije sranje, iako je činjenica da je sranje.

 

a ti pucas od lepote. zdravlja i pameti (avatar sve govori)

Edited by Tempus
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...