Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Ха? Кад је Ерик Адмас избачен, а Кемал Маловчић примљен у бенд? То су велике новости! Мада, боље да су узели Нихата Кантића Шикеа, или барем Јована Михаљицу. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno je procurela vest na netu...Adams izbacen,Malovcic upada.

Sike?Ma idi bezi,on je coban.Ima jedan hit i cao.Kemal je car.

 

Sada kada krene koncert Manowara,izlaze DiMaio,Columbus i onaj gitarista,krenu sa "Manowar" i tu se ubaci kralj:"DOSAO SAM SAMO DA TE VIDIM!!!!"

 

:rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам да ли постоји комплекс више вредности, ако постоји онда они ТО имају. Нема говора о нижој вредности.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам да ли постоји комплекс више вредности, ако постоји онда они ТО имају. Нема говора о нижој вредности.

 

 

Oni na taj nacin lece svoj kompleks. Tako sto nazivaju sebe kraljevima metala i sve ostale gluposti sto idu uz to. Ali duboko u sebi oni su slabi i treba im neka podrska koju oni sami sebi pruzaju time sto se nazivaju kraljevima metala, a to naravno nisu oni (nego Black Sabbath :D ).

 

Sve pesme im govore o istoj stvari. Zar nije poenta da govore malo i o necem drugom osim o besmislenim bitkama. Mislim ok je to ali mozda da su napravili jedno 2-3 pesme takve ali oni to vrte u svakoj pesmi.

 

Nemojte da mislite da nekoga vredjam. Samo hocu da vidim kako drugi ljudi dozivljavaju Manovar. Mozda i ja gresim, ko zna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni na taj nacin lece svoj kompleks. Tako sto nazivaju sebe kraljevima metala i sve ostale gluposti sto idu uz to. Ali duboko u sebi oni su slabi i treba im neka podrska koju oni sami sebi pruzaju time sto se nazivaju kraljevima metala, a to naravno nisu oni (nego Black Sabbath :D ).

Ma mnogo si ti duboko otiso u psihologiju,ja se nadam da je sve to samo poza,fora da prodaju albume i da bi izgradili neki imidz dopadljiv sirokim masama ili su oni stvarno na nivou male dece... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени ништа код њих не смета, осим досадне музике на последња два албума. Све остало могу да им прогледам кроз прсте. Уосталом, има пуно таквих бендова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu se slazem sa kolezom...nikada se nisam lozio na te true baljezgarije,ali mi nesmetaju.Svi albumi zakljucno sa "Louder Than Hell" su super,i to je meni dovoljno.Zadnja dva su sranje,ali svaki bend koji radi toliko dugo ima pravo na nekoliko gresaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Највећи проблем је што су се успавали на ловорикама и дошли у фазу размишљања да ће фанови купити било какво говно које избаце.

Share this post


Link to post
Share on other sites

warriors of the world i gods of war sigurno nisu najbolji albumi ovog benda. da ih je pisao neki drugi bend bili bi dobri, za manowar su prosecni. mada koji od poznatijih metal bendova kao sto su guardian, iced earth, iron maiden, metallica itd (sve bendovi koje volim) je u poslednje vreme izveo nadproscan album koji moze da se poredi sa njihovim pocecima, po meni nijedan od tih bendova.

 

a mene kao fan manowara boli k....., dok eric intonira onako pesme kao na svim albumima, dok joey uvek izmisli novi tekst koji moze da se nauci napamet posle prvog slusanja ja cu da ih slusam. manowar se voli ili se mrzi.

 

ps: i dok organzuju festivale za 10 evra

Share this post


Link to post
Share on other sites

warriors of the world i gods of war sigurno nisu najbolji albumi ovog benda. da ih je pisao neki drugi bend bili bi dobri, za manowar su prosecni.

Досадан албум је досадан албум, ко год га направио. Још долази од афирмисаног бенда, утолико горе. За нови бенд човек може ни да помисли да не могу боље, али за бенд који је показао и доказао да може много боље...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...