Jump to content

Satyricon


Teodosije

Recommended Posts

btw...e stvarno je Satyricon spao na niske grane kad su predgrupa onoj smejuriji od benda !!

 

Zašto? Da ti imaš bend i da te zove Aerosmith na turneju, š'a, ne bi pristao samo zato što su oni rokić? Satyricon ide da objasni deci šta je black metal. 50% fanova Cradle Of Filth-a nije u životu čulo ostale black bendove.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ja recimo ne bi iso na CoF zbog muzike....pa ok, hvala na prosvetljenju...

 

Po pitanju fenserisanja i fanova se slobodno moze reci da Satyricon uopste nije daleko od CoF-a

 

Samo mi obajsnite po cemu je danas Satirkon npr. vise blek metal od CoF-a, ili sto je manje fensi od CoF-a?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satri duh, ja vala ne cujem nikakav duh na novijim izdanjima, al dobro, ne kazem da su losi albumi....(mislim na Satirikon)

CoF je velicina, hteli vi to da priznate ili ne, istina, njih svi slusaju, ali i to je umetnost, ajde ti skupi fanove od 7 do 77.....

 

Sve u svemu, jebes rasprave, zakljucak je da su ista izdavacka kuca, izdaju album u isto vreme, i odlicna je ideja povezati ta 2 benda, retka je prilika videti tako nesto, a svi ostali mogu samo da seru.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto? Da ti imaš bend i da te zove Aerosmith na turneju, š'a, ne bi pristao samo zato što su oni rokić? Satyricon ide da objasni deci šta je black metal. 50% fanova Cradle Of Filth-a nije u životu čulo ostale black bendove.

Nije u tome problem....nararvno da bih !! Ali zalosno je zato sto, makar meni, muzicki Satyricon 10x bolji bend !! Nekako mi je realnije zvucalo co-headline turneja...al' ajd' !!

 

 

No, nema sumnje da je CoF popularniji....jbg-a, engleska, mtv....i ostalo !!

 

 

EDIT: Jeste odlicna ideja povezati ova dva benda....i pre bih rekao da CoF skuplja fanove od 7-17 (+2 god. max) !!

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto? Da ti imaš bend i da te zove Aerosmith na turneju, š'a, ne bi pristao samo zato što su oni rokić? Satyricon ide da objasni deci šta je black metal.

Satyricon ide da uzme pare. Jebe se njima i za decu i za COF, a izgeda i za black metal. Nijedan bend ne gleda sa kojim bendom ide na turneju, nego koja mu je turneja najisplativija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...