Jump to content

Celtic Frost / Triptykon


Teodosije

Recommended Posts

Kada je najavio Eparistera Daimones, bio je u pravu sa opisom. Sada, kada je ponovo najavio nešto drugačije, a po semplovima ništa nije drugačije, to je blago razočarenje. Naravno, imamo samo nagađanja dok ne izađe album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusaj,ako ti po dva singla i 30 sekundi sempla zakljucis o albumu kao celini,pre nego sto isti izadje,onda ti svaka cast. Jel vi to uvek namerno pesimisticno za svaki slucaj da album ispadne sranje?

 

Ma ljudi Talvi je car,njemu se vecina muzike svidi jer nadje nesto sto uziva,mane ima svaki album,male ili velike,al jbg sad.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije baš da se meni većina muzike svidi, nego sam na osnovu dosadašnjih iskustava naučio da se ne oseravam previše po onome što mi se ne svidi odmah jer nikad ne znam da li će me kasnije povratno opičiti i svideti mi se kad malo "sazri", tako sam recimo Evangelion zgotivio posle dobrih godinu dana i sad ga obožavam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To o "sazrevanju" je najčešće stvar kao sa krš pop pesmom koja ti uđe u uši, pa se istripuješ da je dobra. Ne kažem za ovaj primer, nego uopšte. Ako treba da slušaš album godinu dana da bi ti se svideo, samo si se naterao da ti se svidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, nego prosto čim čuješ album ne možeš imati skroz objektivnu predstavu o njemu baš zato što imaš određena očekivanja, pozitivna ili negativna, naročito ako se radi o bendu kojeg dosta gotiviš, a sa protokom vremena stekneš malo objektivniju sliku stvari.

 

to je bar moje gledište, ako je nečije drugačije - svaka čast, ali ne vidim čemu to ubeđivanje mene da se ja ubeđujem, znam valjda šta mi se sviđa ili ne, nije da pored silne druge muzike imam razloga da se teram da nešto volim :D

 

evo opet, poslednja dva Amorphisa i dalje ne mogu da svarim iako bih to voleo više od svega ali šta ćeš, idemo dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa upravo. I meni se nije Immolation zadnji svideo posle prvih nekoliko slusanja,pustio sam ga da ostoji,i sada mi je skroz dobar album,ne kao prosli album i ep,ali opet dobro izdanje.

Slazem se. Ja sam prvo isto mislio da je zadnji Immolation album krs, ali onda sam sacekao par meseci da odlezi i pustio, kad ono jos veci krs. Nije bas Illud krs, no opet. Cekanje se isplati.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...