Jump to content

Najbolji Rock Pevac


darkonet

Recommended Posts

Pa Robert Plant baravno. Niko nije mogo niti moze otpjevati ono sto je on radio. Kada samo cujem Since I've been loving you ili Achilles Last Stand, Stairway To Heaven, pa onda prelaz na Black Dog.. Niko niko nema onakav glas. A ove sto kazu da je Kurt najbolji pjevac... pihhhdhhd ma nek se poklope.. ma bjazi, ma bjazi.. jos mi se svidja vocal Ronnie James Dia i Rob Halofrda i naravno Brucea..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, bolji je Dio od Martina! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: Zasto? Zato sto je to Ronnie!!! biggrin.gifa: :mrgreen:biggrin.gifa:

 

Pa i Martin je Tony(sto se slicno izgovara kao Ronnie),al' nije ime razlog da neko bude bolji pevac.

Salu na stranu, Dio rules.Ali Martin ima senzibilniji i svestraniji vokal (sporije dosadi) i moze da peva vise tonove nego Dio tj. ima veci raspon glasa (ovo meni licno i nije bas presudan faktor al' nek' se zna).

Uz sve to, razmisli: T.M. bi mogao odlicno da otpeva sve Dio-ve pesme

(na "Eternal Idol"u cak i podseca na njega), dok sumnjam da bi obrnuto zvucalo kako treba. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, bolji je Dio od Martina! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: Zasto? Zato sto je to Ronnie!!! biggrin.gifa: :mrgreen:biggrin.gifa:

 

Koji si ti genije ja sam bolji pevač od Dio zato što se zovem Brus Li.

Dajem glas definitivno za Tony Martina slušao sam kako peva stvari iz ozzy i dio ere razbija, čovek je moj najomiljeniji pevač. Čova sa hiljadu melodija u glasu TONY MARTIN!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i Martin je Tony(sto se slicno izgovara kao Ronnie),al' nije ime razlog da neko bude bolji pevac.

Salu na stranu, Dio rules.Ali Martin ima senzibilniji i svestraniji vokal (sporije dosadi) i moze da peva vise tonove nego Dio tj. ima veci raspon glasa (ovo meni licno i nije bas presudan faktor al' nek' se zna).

Uz sve to, razmisli: T.M. bi mogao odlicno da otpeva sve Dio-ve pesme

(na "Eternal Idol"u cak i podseca na njega), dok sumnjam da bi obrnuto zvucalo kako treba. :|

 

Tako je vilenjaku naizad neko ko se razume u dobro pevanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gillan,Plant,Mercury su mozda meni najomiljeniji,ali opet tu je i Bruce... :?

Stvarno tesko pitanje.Svaki od ovih pevaca je izuzetan i dobar na svoj nacin.To je kao da uporedjujes kita i slona;i jedan i drugi su gospodari svog podneblja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bora Corba, Zar tu ima sta da se kaze 8) !

A i brdo albuma govori u to ime.

Da dodam jos da nema Srbina na ovoj planeti koji ga nije cuo i zanemarljiv broj onih kojima se nije svideo.

Mislim oni koji ga bas ne vole.

E sad jedino ako ste ogranicili temu na samo strane pevace e onda bem ga ko je bolji. Meni su dobri Maideni ali oni ne spadaju u rock.

Mozda James iz Metallica-e oni su (moji fanovi)presli(nazalost) u Fancy komercial ROCK koliko sam mogao sam da zakljucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...