Jump to content

Recommended Posts

Mada Hurt ne moze da se poredi sa originalom od Johny Cash-a ako mene neko pita

 

wallbash.gif Ah,za ime boga i svete bogorodice Marije!!!!! wallbash.gif Po hiljaditi put, JOHNNY CASH JE OBRADIO TU PESMU OD NINE INCH NAILS!!!!! Zar je toliko teško malo se potražiti i ispitati činjenice po internetu pre nego što se ovako nešto odvali? (bez uvrede mystikal,ništa lično...samo mi je pun k... ovakvih izjava). Možda i jeste njegova verzija bolja...u svakom slučaju,naježio sam se kada sam je čuo...kao i spot...ali činjenica ostaje da je Trent pisac i kompozitor te pesme. Trent ju je snimio na "Downward Spiral" 1994 a Johny Cash ju je obradio prošle godine, pre smrti. Zadnji album su mu mahom obrade.

 

Ja imam sve remixe. Neki su jako dobri i skoro da ni ne liče na original pesmu. laugh.gif

 

Tapeworm je propao projekat i sve što je ostalo od njega skuplja prašinu na nekoj polici ili M.J.K-a ili Reznora. Jedino što je izašlo je čini mi se Maynard uzeo za svoj APC. Pesma "pet" je trebala biti "Tapeworm" pesma. A Trent je pomogao i sa pesmom "Passive" na zadnjem albumu APC-a, "Emotive.".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja nisam nesto obracao paznju na NIN dok se nije pojavio With Teeth na koji sam se naprzio kao mlad majmun. Album je FENOMENALAN. A sto se tice Hurt-a bolji mi je u originalu. Cash-ova varijanta mi je nekako bledunjava - mada je pesma super ako ne znas original

Share this post


Link to post
Share on other sites

The frail je samo instrumentalni uvod u The wretched a sve to sa The Fragile. icon_biggrin.gif

 

Da,PHM jeste previše električan ali zato pesme sa njega uživo mnogo jako zvuče. Ostali albumi su mnogo gitarskiji (pogotovo Broken) i ne mogu ni da zamislim zašto bi neko rekao da NIN nema dovoljno gitara. icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...