Jump to content

Recommended Posts

a warm place je topla kao zagrljaj nuklearne pecurke. ceo downward spiral volim kao treci bubreg koji nikad nisam imao orangelistening.gif

 

with teeth se za sad' izdvaja kao pocetak malo laganijeg fazona, sto je logichno. jer je trent vec u godinama, a i sad' vishe ne bi mogao da pravi muziki na isti nachin kad je 100% cist (u glavi i krvi). odgledao sam intervju za with teeth, i vilica mi je pala na pod' kad sa video koliko se lik sastavio. sve osim njegovog tona dog je izgovarao: "no one tells me what to do" je zvuchalo str8 ko lenjir! icon_wink.gif

 

ustvari, jedini NIN album za koji mogu da kazem da je samo 'kej (kao celina), je fragile. malo je onako rasshtrkan... inache ima i on pojedinachnih xtra stvari.

 

a sto se tiche nin-a i erotike, to im je drugo ime. icon_wink.gif

 

sve u svemu: NIN je jedan od "ONIH" bendova. kao tool. ostavlja samo odushevljene i ravnodushne. nema sredine. musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

[MechanicalAnimaL] Posted on 17. 5. 2006, 21:36

a warm place je topla kao zagrljaj nuklearne pecurke. ceo downward spiral volim kao treci bubreg koji nikad nisam imao 

 

sve u svemu: NIN je jedan od "ONIH" bendova. kao tool. ostavlja samo odushevljene i ravnodushne. nema sredine. 

 

Vala kad ga srochish - srochio si ga. Restecpa! icon_rockdevil.gif

 

Mada mene ti prethodni radovi (chitaj broken, fixed i sve pre downwarda) samo pipkaju. Valjda je bio puno stidljiv...A ovi posle su mi Trent Spears...bez uvrede svima koji vole ono shto je usledilo

 

A ovo danas - k`o da `oche da pokazhe kako je shvatio shta je mislio s Hurt...valjda marketinshka zrelost ide s punim dzepovima... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, meni je stvarno sve njihovo savrseno jer sve njihove albume posmatram kao celinu sa razlicitim fazama. kad sam pocinjao da ih slusam, lozio sam se najvise na downward spiral i neke stvari sa fragile-a...sad se lozim na apsolutno sve, ukljucujuci i remikse.

 

@martadrta 10 minuta posla u winampu pre intimnih momenata garantuju zadovoljstvo icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nisam čitala prethodne strane, ali spot koji me je šokirao kada sam ga prvi put odgledala je Sin. (nadam se da sam potrefila naziv, jer nekako nikad ne zapamtim naziv pjesme, a nije samo NIN u pitanju... icon_redface.gif ) Upravo taj osjećaj šoka nakon prvih sekundi spota, a sada kada ga gledam čujem i text laugh.gif

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Nije usko povezano sa NIN-om, ali na koncertima prošle godine pratila ih je jedna mnogo jaka (muzički, vizuelno... ma sve!) grupa. Zovu se The Dresden Dolls, a muzika koju prave (iako ne vole da se konkretno povezuju sa bilo kojom muzičkom strujom) je navodno punk-cabaret. http://www.dresdendolls.com/ je njihov offical site, a vrijedi pogledati ZAISTA! Uostalom nije ih Trent za džabe odabrao! Dobili su ime po posebnim porcelanskim lutkama koje se prave u Dresdenu. Oba člana upravo podsjećaju na isto. Ma pogledajte, pa prosudite sami! icon_da.gif

 

 

 

P.S. Morala sam staviti i ove linkove:

http://www.youtube.com/watch?v=IKunR84hcEM

http://www.youtube.com/watch?v=fTDioRxmSfA

.

icon_redface.gif

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

neuporedivi su. oba benda su odlicna, i reznor i manson su dosta kreativni, ali muzika im je sasvim drugacija, tako da je pretenzija ka mm ili nin (i u mom slucaju ;)) cista subjektivnost. :da:

 

elem, with teeth jeste najzreliji album koji su napravili, ali nije najbolji.

ja ne mogu da se opredelim izmedju downward spiral-a i fragile-a :icon_ne:

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

genijalnost...

 

http://www.theninhotline.net/meatpers/html/cartoon025.htm

 

@suicide pony

 

posto sam tek sada procitao tvoj post...

 

najzreliji album nin-a je sigurno TDS iz prostog razloga zato sto je tada ulozeno najvise truda oko svake sitnice...

 

Sto se tice with teetha...solidan pop album nista vise...ima dobrih pesama,i onih malo losijih..ulazi u top 5 2005 godine...

 

I ja se isto nisam mogao odluciti izmedju TDS-a i Fragile-a sve dok nisam kupio original fragile pa sam pustio oba cd-a pesmu po pesmu i shvatio koliko je taj album sranje kada ga slusas kao jednu celinu....

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican link :) :) :)

 

inace, pod zreloscu albuma sam vise podrazumevao same tekstove posto je reznor promenio nacin zivota itd (mozda sam se malo bezveze izrazio, ali znas na sta mislim), a stoji da je tds muzicki daleko kompleksnije delo od wt-a :da:

 

sto se tice fragile-a, dopada mi se zarad pojedinacnih pesama (the great below, we're in this together...ma ceo prvi cd ;)) koje mogu da pariraju onim sa tds-a.

kao celinu ga nikad nisam preslusavao iz razloga sto je drugi cd daleko losiji od prvog i sa njega slusam svega nekoliko pesama. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...