Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

Moja drugarica je bila na tom koncertu na Kalemegdanu i kaze da su Lordi svirali jednu pesmu samo, a da su Ruslana i Dana International najstrasnije smorile.

 

 

Svirali su???

 

Mozda su se oni ustvari maskirali u Ruslanu :)

 

 

Aaaaaaahahahahaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nije sto ti uvek meni kontriras kao i vecini ostalih, ali da l' si mogao dve dosadnije pesme sa albuma da navedes?

 

Meni je kul album, k'o i prethodni Lordiji, ne da padnes na zadnjicu, par zaraznih hitova, za uzivljavanje dusu dali, tipa "Girls go Chopping" (kako sam se pokidao od smeha na vezbama iz matematike kada sam skapirao naslov :) ) i "Raise Hell In Heaven". Za drugo mesto da se biju "Monsters.." i "Hate At First Sight" (majka ime za pesmu!), pa i "Deadache", ali to je to..ostatak djene-djene ili slabije. Sve u svemu, fino albumche :]

 

Probacu da privucem ljude na temu konstatacijom da mi je ovo slicno sa novim Edgajem, a bolje od istog :da:

 

Cim se vratim gajbi, ovo mora da se cuje. :pivopije:

 

Long way home a? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sto ti uvek meni kontriras kao i vecini ostalih, ali da l' si mogao dve dosadnije pesme sa albuma da navedes?

 

Opšte je poznato da sam ja veliki ljubitelj metal balada. Štaviše, mogu da nabrojim nekoliko bendova od kojih smatram da su najbolje pesme upravo balade.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Long way home a? :)

Evo, baš sad otvorih temu i iznenadih se kako nisam prokomentarisao povodom novog albuma. Deadache je sasvim OK izdanje, kakvo sam i očekivao, bend je ostao dosledan sebi i na četvrtom albumu, mada sam očekivao da bude zarazniji. Od svih pesama mi se najviše dopada Raise hell in heaven, u stilu Wake the snake a možda i čak i bolja. Naslovna, The Ghost of heceta head i The Devil hides behind her smike su takođe veoma catchy. Takođe su mi se dopale i neke od sporijih pesama, poput Monsters keep me company i Evilyn, mada ne nailazim na neke pozitivne komentare što se te dve tiče... Ostatak je samo OK, i i dalje nisam oduševljen prvim singlom. 8/10

 

Sad kada bih se malo sabrao, ovo im je verovatno najmanje dobar (nisam rekao najlošiji) album do sada. Teško da će oni nadmašiti brutalni The Monsterican Dream. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

I da, moram i ja da se složim sa Angelystorom da je ovo slično novom Edguy albumu. Poslušajte samo rif i strofu u Ministry of saints, skroz a la Lordi.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...