Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

  • 2 months later...

u utorak bih na ozzfestu.. Lordi bili na mejn stejdz..

 

 

pola Amera naravno nisu pojma imali koji su sad pa Lordi.. uglavnom, bilo bas dobro.. odlicno zvucali, scenski nastup cista 10-ka.. zabavni su maksimalno. :da:

 

 

svirali who`s your dady, would you love a monsterman, hard rock halleluja i tako jos 3-4 stvari.. steta sto su svirali jos dok je bio dan (oko 7-8 uvece), cijenim da uvece izgledaju mnogo strasnije i da se efekti bolje vide..

ispalili su jednu raketu, jednu minobacacku, iznijeli su testeru, veliki malj, bazuku, buzdovan, vatre je bilo dovoljno za jedan oveci pozar i tako :D

 

evo nekih slika.. mrzilo me da ih smanjujem, a i da silazim nize za slikanje..

 

http://smg.photobucket.com/albums/v673/blo...nt=IMG_1729.jpg

 

http://smg.photobucket.com/albums/v673/blo...nt=IMG_1730.jpg

 

http://smg.photobucket.com/albums/v673/blo...nt=IMG_1731.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago sto sam nasla ovu temu. Lordi mi je omiljeni bend odmah posle Mejdena(oni su ipak na prvom mestu).

 

Isto kao i meni i ja najviše volim Maidene , pa onda Lordi - e . Stvarno su najbolji . Najbolje su odradili prvi album sa kojeg mi se sviđaju skoro sve pjesme ( Get Heavy , Devil is a loser , Dynamite tonite ... ) :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece mi komsija da su Lordi protagonisti Satanizma i da su namesteno pobedili na 2006. Eurosongu. crazy.gif

Kaze jos da su izvalili posle pobede da im se mnogi sada smeju, ali ce njihovo vreme tek doci u buducnosti :D

 

 

 

komsija car. on zna, njegovo vrijeme tek dolazi :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Rece mi komsija da su Lordi protagonisti Satanizma i da su namesteno pobedili na 2006. Eurosongu. crazy.gif

Kaze jos da su izvalili posle pobede da im se mnogi sada smeju, ali ce njihovo vreme tek doci u buducnosti :D

 

Tvog komsiju treba nabiti na kolac i to neomasten :violent:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vreme kada je startovana thema ( 28.05.2003 ),

verujem da apsolutno niko nije ni sanjao da će Lordi pobediti na pesmi Evrovizije.

 

Ruku na srce mali broj ljudi je onda za njih znao ( ja lično jesam ).

 

Te 2003 god, odnosno 3 godine pre totalne promocije ovog benda,

sam čak i kupio jedan njihov album ( koji je očigledno na'vatala prašina ), jer ni samog naziva albumčića se ne mogu setiti...

 

 

BTW. Moj ćale je svojevremeno glasao SMS-om za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vreme kada je startovana thema ( 28.05.2003 ),

verujem da apsolutno niko nije ni sanjao da će Lordi pobediti na pesmi Evrovizije.

 

Ruku na srce mali broj ljudi je onda za njih znao ( ja lično jesam ).

 

Te 2003 god, odnosno 3 godine pre totalne promocije ovog benda,

sam čak i kupio jedan njihov album ( koji je očigledno na'vatala prašina ), jer ni samog naziva albumčića se ne mogu setiti...

BTW. Moj ćale je svojevremeno glasao SMS-om za njih.

 

 

 

jebite se s pricom - ja sam ih slusao kad niko nije.

 

svako ko je imao i ima Metropolis zna za Lordi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja sam za Lordi čuo krajem 2005. iz Metal Hammer-a, a onda sam video i spot Blood Red Sandman. Kad sam čuo da su se prijavili na finsko takmičenje za Evroviziju, znao sam da će da pobede, ali nisam znao da će to da ponove i na glavnom takmičenju.

 

 

Nije bas da su se prijavili, sad da su seli i rekli "E, ajmo mi na Evroviziju", u stvari su njih zvali telefonom, ovi su mislili da ih neko zajebava ili da su okrenuli pogresan broj, medjutim nekako su shvatili. Gitarista se u pocetku protivio odlasku na pop festival ali su na kraju odlucili da se pojave samo kako bi promovisali novi album, tj. The Arockalypse. Nisu se ni nadali pobedi i prolasku na Evroviziju a o pobedi na istoj da i ne pricamo... Vidis, sve znam! :evotigana: Znam i zasto je Enary otisla iz benda, pa ako nekoga zanima znate koga da pitate hehe :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

PAZI OVAMO!!!

 

http://www.lordi-online.com/

http://www.lordi-online.com/forum/

 

Sad svi koji vole Lordi na forum da se registrujete bez pogovora! Ljudi moji, mod sam nemam sta da radim!! Salim se naravno, sajt i forum su potpuno novi, mislim da su postavljeni ovih dana. Osoba koja je napravila sve ovo je jedan nas lik, tj. Srbin, a ja mislila da Srbi nimalo ne vole Lordi... Never mind, znate sta vam je ciniti-CEKAMO VAS!!!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...