Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

Што се тиче ојросонга, да се не лажемо Туркиња је била најјача.

Karşında süper star

Sev beni

Karşında süper star

Hisset Beni

Karşında süper star

Yaşa beni

Arzu benim, arzu benim, arzu benim san icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ [4]

 

`ajde da batalimo!

Ako je tebi zanimljivo da se pljujes s` ljudima ovde, meni nikako nije! Svakako imam neke malko dublje aspiracije ovih dana.

 

Za`ebi!

 

I da vas pitam nesto!

 

Kakve jebene veze ima nu metal sa ovim topicom?!

I ko kaze da ljudi koji slusaju (izmedju ostalog) nu metal nisu metalci?

 

Truli ste!

 

nego, pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve jebene veze ima nu metal sa ovim topicom?!

I ko kaze da ljudi koji slusaju (izmedju ostalog) nu metal nisu metalci?

objasni to gospodinu Sakrilidziusu koji je i pokrenuo tu temu u nameri da degredira mene verovatno u nedostatku boljih argumenata

covek koji kaze da nikad nije slusao nu metal, ali zna da je sranje (razume ga iz te perspektive) i takodje je kadar da generalizuje prichom ga samo debili slushaju

znam neke svinje koje imaju sirih i objektivnijih pogleda na svet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja nista protiv ljudi koji slusaju nu metal, ali je tragicno da ljudi koji slusaju tu muziku kritikuju neke ostale pravce koji su na daleko visem nivou.

 

Ne tragicno je sto si se ti i jos gomila copy-paste degenerika na ovom forumu nakotila kao jebene bakterije u poslednjih godinu dana...i posto vas ima vise vasi IQ 2 stavovi se medjusobno dopunjavaju pa postaje sve teze i teze normalnim ljudima da vas malo spuste na zemlju, kao sto je to ranije bio slucaj icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

,24. 5. 2006, 13:45] objasni to gospodinu Sakrilidziusu koji je i pokrenuo tu temu u nameri da degredira mene verovatno u nedostatku boljih argumenata

covek koji kaze da nikad nije slusao nu metal, ali zna da je sranje (razume ga iz te perspektive) i takodje je kadar da generalizuje prichom ga samo debili slushaju

znam neke svinje koje imaju sirih i objektivnijih pogleda na svet

Nemam ja tebe sta da degradiram. Ti si to vec sam uradio i nemam uopste potrebu bilo sta jos da ti kazem.

 

@marty f tvoj komentar je tek cisto zlato. Smesan moze da bude samo tebi i nikom vise. Ne znam sta mislis da si ti ovde. To sto si potrosio toliko vreme da nabudzis svoje postove od kojih daj boze da je svaki hiljaditi normalan dovoljno govori o tebi.

Cini mi se da ti je bolje stojao onaj potpis " I have no life".

To je tvoj opis u 4 reci.

 

 

edit

[4]- samo jos ovo. Posto vec toliko volis da spominjes svinje, lepo kreni od sebe i potrudi se da to ne budes(ako je moguce). Mislim i na tvoj nacin razmisljanja, ali i na tvoju debljinu evotigana.gif

Edited by SacrilegiouS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja nista protiv ljudi koji slusaju nu metal, ali je tragicno da ljudi koji slusaju tu muziku kritikuju neke ostale pravce koji su na daleko visem nivou.

 

Btw nikad nisam ni pipnuo nu metal, tako da nemam tu cast da ga ostavim evotigana.gif

kurchina! na visem nivou su samo u tvom uzanom mnozgu. ako ti mislis da je tehnicko umece muzicara mera vrednosti muzike, onda pojma nemas o umetnosti!

 

 

about Lordi i zasto je dobro sto je pobedio: Lordi postaje poznatiji, samim tim njihova muzika dostupnija sirim narodnim masama. klinci koji tek otkrivaju muziku sada imaju vise sanse da se zalepe za Lordi, a onda i za rok, jer ko se zalepi za jedan rok bend pre ili kasnije ce potrziti i neke druge slicne bendove. ne znam da li znate za maskirani bend MushroomHead koji postoji 10 godina pre Slipknota, ali je uspeo da se probije tek kad se Slipknot probio, jer su pre toga svi bili u fazonu 'maskiran bend ne moze da zaradi pare'. ne znam da li znate da je prodaja death metal albuma u SAD drasticno skocila kad se Slipknot probio (dakle bend koji ne svira death metal, ali ima neke elemente istog).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali i na tvoju debljinu ...

Nije lepo da druge zajebavash zbog stomaka, ali dobro, verovatno ti imash i neki veci nedostatak (nemash ljubav od strane roditelja, nekomukinativan si itd.) tako da svoje komplekse lechish na ovaj nachin...

Debeli ljudi (kao ih ti nazivash) nisu bolesni, ali su vecinom svesni svojih nedostataka (vishkova u ovom sluchaju) i trude se da to i prevazidju, dok ti svoje potiskujesh i to mozhe josh gore da se zavrshi...

Dakle, ochekujem izvinjenje od tebe zbog prozivke debelih ljudi, i da svoje tvrdnje ne branish chinjenicama "ti si svinja debela" i sl.

 

P.S. Unapred se izvinjavam ljudima koji imaju kilograma vishe nego shto treba shto sam ih u ovom postu pominjao na ruzhan nachin.

 

P.S.P.S. 'Bem ti spam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...