Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

kad se TI budes pojavio na ovakvom jednom prefancy dogadjaju na kojem nastupa sam gay do gay i na kojem APSOLUTNO dominiraju gay lobiji i JEBES IM KEVE SVIMA (!) ONDA mozes da kenjas.

Jaoj pa ovo je sjajno!

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (_Grotesque_ @ 23. 5. 2006, 01:26)

kad se TI budes pojavio na ovakvom jednom prefancy dogadjaju na kojem nastupa sam gay do gay i na kojem APSOLUTNO dominiraju gay lobiji i JEBES IM KEVE SVIMA (!) ONDA mozes da kenjas.

 

Jaoj pa ovo je sjajno!

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

hahaha naravno da jeste

ali ajde da prokomentarisemo ovo sranj...cudo od stava

znaci, ako sam dobro razumeo, po tvom mishljenju smeju da kritikuju samo oni koji su postigli isto ili vise od onoga ko je meta kritike? dakle napr ja ne smem da kritikujem i da imam svoj stav o pesmama recimo Kurta Kabenga jer nisam postigao ni blizu sto i on za vreme zivota u bilo kom smislu? a samim tim sto imam neko svoje mishljenje koje je (u ovom slucaju) negativno onda sam sujetan?

hahahaha jebote

ove bisere treba negde beleziti majke mi rodjene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem oko iznosenja kritike. Naprotiv!

Ali ovo sto ti radis je pljuvanje. Prostacko i seljacko pljuvanje. I nijedna druga! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Relax.

Samo kazem da nije lepo srati po necijem uspehu. Mislim, postigli su nesto.. Ili i tu gresim? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Btw, jebo te se pise ODVOJENO!!!!!!!!

 

evotigana.gifevotigana.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pljuvanje?

za svaki svoj stav sam izneo argument ili vise njih

zaista ne vidim da si prokomentarisao bilo sta od toga... zapravo napljuvao si mene svakako vise nego ja njih

 

jebote

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih rekao da, sem sto si nevaspitan i nekulturan, ne slusas metal! Sve sto si rekao ne stoji i neverovatno je da se tvoji komentari podudaraju sa vecinom "mainstream" novinara koji vec dva dana pljuju i nas i Lordi po novinama celog sveta. Na stranu to da li ti se svidja Lordi ili ne, moras da prihvatis cinjenicu da ih je gledalo 200 miliona ljudi!!! A da ne pricam kako je moja hriscanska koleginica sa kojom vodim rasprave svakoga dana u novinama u kojima radim, juce prisla i cestitala mi recima: "Svaka ti cast na pobedi." ZNaci ne Lordiju nego meni i svima koji slusaju metal.

Inace, za one koje zanima metal i Lordi neka procitaju moj intervju u Butcherian Vibe #6 (Nightwish naslovna).

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='23. 5. 2006, 00:45'] problem je sto se ovde mishljenje ljudi zasniva na chinjenici da je Lordi bend "najblizi metalu" i da njegovom pobedom vide trijumf metala nad shabanijadom

A otkud ti to znash? Pfff, svashta. Lordi slusham oko 2 godine, i da su pobedili i na nekom ROCK/METAL takmichenju umesto ovog pederizma isto bih se radovala.

 

A i ova rasprava je obichno drvljenje. Nije ni cudo shto se raspadamo kao podkultura kada nema ni medjusobnog postovaja... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je sto se ovde mishljenje ljudi zasniva na chinjenici da je Lordi bend "najblizi metalu" i da njegovom pobedom vide trijumf metala nad shabanijadom

 

Au.

 

To uopste nije bitno. Stvar je u tome sto im je losa pesma! Barem meni... A da li su metal i ti "TRIJUMFI METALACA NAD FENSERIMA" su mi truli posto mrzim TR00 finte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Velike počasti za Lordi nakon Evrovizije

 

Jedan trg u finskom gradu Rovaniemiju dobiće ime po grupi „Lordi”, koja je u subotu uveče pobedila na 51. takmičenju za Pesmu Evrovizije, javila je agencija STT. Pevač grupe „Lordi” Tomi Putansu, rođen u Rovaniemiju, dobiće zemljište u tom gradu na polarnom krugu, što je počast koja je do sada bila rezervisana za finske dobitnike olimpijskih medalja i pobednike na drugim sportskim takmičenjima. Vlasti laponskog grada u kome „zvanično” živi Božić Bata izrazile su želju da organizuju naredno takmičenje za Pesmu Evrovizije, ali će, zbog nedovoljnih kapaciteta, to pravo verovatno pripasti prestonici Helsinkiju. Lica prekrivenih maskama iz horor filmova, sa rogovima, dugim zubima i kandžama, petorica članova grupe „Lordi” ušla su u istoriju Evrovizije kao prvi hejvi metal bend i prvi finski predstavnik koji je odneo pobedu na tom takmičenju. Čestitke grupi uputili su finska predsednica Tarja Halonen i premijer Mati Vanhanen. (Beta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro bre Stefane sta ti je? Ti teras jednu pricu, a drugi drugu.... Ja licno mislimj da nisi u pravu, ali nije ni bitno, iznosimo misljenje i gotovo. Ne mozes nekoga da ubedis u nesto....

 

 

E ljudi nije valjda Joksimovic licno re kao da su satanisti??!!!! Jebeni, sakati dgenerik!!!!! Pa 21. vek je bre!! Kad cujem takve izjave, povraca mi se!! wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih rekao da, sem sto si nevaspitan i nekulturan, ne slusas metal! Sve sto si rekao ne stoji i neverovatno je da se tvoji komentari podudaraju sa vecinom "mainstream" novinara koji vec dva dana pljuju i nas i Lordi po novinama celog sveta.

Lepo ti covek rece...

 

Rekao je neko davno da postoje 2 vrste ljudi - jedni kad hodaju ulicom zapaze dobru bulju neke ribe,a drugi psece govno.Ti si ova druga kategorija.

 

Ajd sad,napljuj me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno da l' treba da budes na nivou amebe ili bicara da bi posle svega pljuvao Lordi, mada je pominjanje svete reci "Meshuggah" sigurno popelo IQ barem za 6.5 u ocima nekih odabranih. Lordi su super zajebantski bend i isti su kao sto su bili kad su se pojavili, a kada su ih svi hvalili. Cilj njihovog postojanja i jeste da se zabavljaju sire narodne mase, da se pravi sou, a sve u klasicnom heavy metal ruhu, sto ih cini itekako bitnim. Naravno, imaju catchy pesme, jednostavne i pitke, pod velikim su uticajem Twisted Sister-a, Kiss-a ili Alice Cooper-a, ali sa grubim vokalom i snaznijom distorzijom. Tekstovi su bas kakvi treba da budu, duhoviti i ironicni. Maske uopste nisu presudne u njihovoj pojavi, ko to tvrdi je neznalica, povrsan ili maliciozan. Moj jedini problem sa pobednickom pesmom je sto je na Get Heavy albumu bilo barem 6 boljih stvari, ali OK, respect sto nisu izvrsili niti jedan kompromis, a pobedili su ubedljivo. Lordi su bend koji najvise od svih mogu imati korist od Evrovizije (kao da bi Hariju drasticno skocila prodaja diskova po Evropi da je pobedio), i oni su bili svesni toga, plus su uzimali u obzir faktor shoka kod obicnih ljudi... Moze sad da se raspravlja koji su bili razlozi toga, da l' je Evropa zasicena dosadasnjim tokom ili je konkurencija bila slaba ili su se metalci sirom Evrope maksimalno aktivirali, ali licno ne mogu da razumem ljude koji posecuju ovaj forum, a nije im drago zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='23. 5. 2006, 02:33'] pljuvanje?

za svaki svoj stav sam izneo argument ili vise njih

zaista ne vidim da si prokomentarisao bilo sta od toga... zapravo napljuvao si mene svakako vise nego ja njih

 

jebote

Nisam ja napljuvao tebe, vec tvoj stav. Koji, uostalom, nema bas nekog dubljeg smisla. Cisto naseravanje. Po svemu.

I Max ti je rekao... Nije mogao bolje!

 

 

jebo________________________________TE! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ti covek rece...

 

Rekao je neko davno da postoje 2 vrste ljudi - jedni kad hodaju ulicom zapaze dobru bulju neke ribe,a drugi psece govno.Ti si ova druga kategorija.

 

Ajd sad,napljuj me.

Svaka cast, smrt pljuvacima, kenjatorima i slicnoj djubradi!!!!!!!!!!!! icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje vidjenje poslednjih nekoliko stranica ove teme.

 

Neverovatno je da covek koji nije cuo nista osim nu metala ovde pljuje sve ostalo i govori da to nije metal.

Nije cak ni neverovatno nego je jadno. Cini mi se da je to bolja rec.

 

Onda dodje towerdeth i kaze kako je nw bio na evrovizijji.

 

Posle toga je usledila pobuna likova koji brane savatage, wasp i ostale bendove i bune se zbog toga sto je lordi vazna tema. Nece da shvate da je ovo samo privremeno, a ako cemo iskreno sta je taj savatage uradio da se nadje na vaznoj temi?

Za ove osale da i covek razume, ali savatage...

icon_confused.gif

 

Negde u sredini je bila diskusija da li je lordi imao bolju pesmu od ove.

Pesma je skroz ok, ponovicu da je jako zarazna i da je sasvim zasluzeno pobedila. Nisam mnogo cuo od njih ranije, ali nekoliko stvari koje sam cuo su stavrno odlicne.

 

 

Komentari ljudi na pobednicku pesmu su tipa:

Sta cemo sad da slusamo po kaficima, kad ne mozemo pesmu koja je pobedila?

 

Oni su satanisti. Pokazivali su rukom onaj znak. Pokazali su i jezik.

 

Promasili su festival.

 

Oni nisu metal.

 

Da li je trebao onaj peder iz rusije da pobedi?

Iako je festival tesko sranje, trebalo bi svima da bude makar drago sto je rock/metal stvar pobedila, bas zbog ogranicenih ljudi i ljudi ciji komentari podsecaju na ove gore.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje vidjenje poslednjih nekoliko stranica  ove teme.

 

Neverovatno je da covek koji nije cuo nista osim nu metala ovde pljuje sve ostalo i govori da to nije metal.

Nije cak ni neverovatno nego je jadno. Cini mi se da je to bolja rec.

 

Onda dodje towerdeth i kaze kako je nw bio na evrovizijji.

 

Posle toga je usledila  pobuna likova koji brane savatage, wasp i ostale bendove i bune se zbog toga sto je lordi vazna tema. Nece da shvate da je ovo samo privremeno, a ako cemo iskreno sta je taj savatage uradio da se nadje na vaznoj temi?

Za ove osale da i covek razume, ali savatage...

icon_confused.gif

 

Negde u sredini je bila diskusija da li je lordi imao bolju pesmu od ove.

Pesma je skroz ok, ponovicu da je jako zarazna i da je sasvim zasluzeno pobedila. Nisam mnogo cuo od njih ranije, ali nekoliko stvari koje sam cuo su stavrno odlicne.

 

 

Komentari ljudi na pobednicku pesmu su tipa:

Sta cemo sad da slusamo po kaficima, kad ne mozemo pesmu koja je pobedila?

 

Oni su satanisti. Pokazivali su rukom onaj znak. Pokazali su i jezik.

 

Promasili su festival.

 

Oni nisu metal.

 

Da li je trebao onaj peder iz rusije da pobedi?

Iako je festival tesko sranje, trebalo bi svima da bude makar drago sto je rock/metal stvar pobedila, bas zbog ogranicenih ljudi i ljudi ciji komentari podsecaju na ove gore.

Podrzavam. Lordi je izmislio muziku u odnosu na kurcevi nu metal.

Edited by djuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi me par dana, no vidim da je Lordi preko noci postao glavni hit na forumu.

E sad ovako, vidim li jos samo jedno pljuvanje po ovome kvltu, pogotovo od ljudi koji se na heavy forumu do ove Evrovizije nikad nisu ni pojavili, banovacu nemilosrdno.

Tema ce za sad da ostane pinovana, bar jos koju nedelju dok je ovo aktuelno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zelim da ulazim u polemiku, niti da stajem na stranu jednih ili drugih...

 

Eurosong je krajnje komercijalan festival...

 

bez obzira sta mislili o Lordi-ju, cinjenica je da je razbijen dosadasnji klise "tra-la-la" pesmica, gologuzih pevaljki, feminiziranih pevaca...

 

oni su ipak doneli nesto novo i drugacije za onu populaciju koja prati tu manifestaciju i vrstu muzike koju je ona promovisala sto komentari ne samo po nasim medijima, vec i po vecini stranih - dokazuju.

 

uopste nije za cudjenje sto je prosecan gledalac ostao zgrozen i na kraju zbunjen muzikom, scenskim nastupom i maskama, posto rok(u najsirem smislu) ipak nije muzika koju slusa vecina evropljana od 7-77...

 

i jos jedna stvar - ima dosta komentara tipa "imaju Lordi bolje pesme" - da, tacno je da imaju, ali posto je festival u pitanju, osnovno pravilo je, koliko znam, PESME MORAJU BITI NOVE.

 

Lordi nevezano sa Eurosongom je grupa kao i svaka druga, koja ima svoje fanove, a takodje i one koji ne vole njihovu muziku... mislim da je bespredmetno raspravljati o tome...

 

a sto se tice muzike po kaficima - oni kafici koji su i do sada pustali rok muziku, pustace i ovu pobednicku pesmu, a mislim da je van pameti ocekivati da ce se pustati u kaficima sa fancy muzikom, na splavovima, u kafanama,etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno je da covek koji nije cuo nista osim nu metala ovde pljuje sve ostalo i govori da to nije metal.

Nije cak ni neverovatno nego je jadno. Cini mi se da je to bolja rec.

a to si zakljucio na osnovu toga sto je vecina mojih postova na nu metal forumu?

ili si mozda upucen u to sto ja slusam i sviram pa si kadar da das takvu izjavu? hahaha sumnjam, pre ce biti da je ovo prvo

 

al ako, way to go pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro bre Stefane sta ti je? Ti teras jednu pricu, a drugi drugu.... Ja licno mislimj da nisi u pravu, ali nije ni bitno, iznosimo misljenje i gotovo. Ne mozes nekoga da ubedis u nesto....

i ne pokusavam

jednostavno iznosim svoje mishljenje potkrepljeno nekim cinjenicama koje moze i ne mora da bude tacno

jedina osoba ovde koja je iznela neki argument za suprotnu stranu je Kent

za ostale sumnjam i da imaju konkretno mishljenje icon_smile.gif

 

edit: konkretno = sopstveno

Edited by [4]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lordi se definitivno razlikovao od ostatka ucesnika na evroviziji:

 

Lordi su svirali nek iskomercijalizovani hard rock, dok je kod ostalih preovladjivao R'n'B, pop, dance..muzika najnizeg moguceg kvaliteta, muzika pravljena iz svrhe da traje jedno leto po najmodernijim klubovima evropskih metropola i selendra.

Dobro je sto je pobedio Lordi, ali cela ova prica nema veze sa metalom.

 

Vi od svega pravite problem, svadju, pametovanje..kako vam to uspeva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...