Jump to content

Lordi


Will-O-The-Wisp

Recommended Posts

pesma sa Evrovizije im i nije bas najbolja [imaju i bolje], ali mi je ipak drago sto su pobedili shminkere. icon_mrgreen.gif

bez veze sto je do skoro samo malo culo za Lordi, a sad ih svi uzimaju u usta i nazivaju "najsladjim nakazicama". fuj to. pukeface.gif

 

devil is a loser orangelistening.gif

Edited by Cookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je u Politikinom dodatku, tv revija, napisan text o njima, ali ovaj put bez gluposti, za divno cudo.

I u danasnjoj piramidi su bili jedna od tema, ne secam se kako se zove, ali je sigurno sadrzala rec monstrumi! Svasta! icon_rolleyes.gif

I u najavi su pricali o njima, kako jedu zivo meso na svojim nastupima, kako su mnoge zemlje sokirane sto su oni pobedili i cak neki razmisljaju da ne salju sldece godine svoje predstavnike. Ukratko  icon_smile.gif

meni su najbolje izjave moje mame koja je bila oduuuuushevljena njima, pesmom, pobedom, stalno govori kako su mnogo slatki ph34r.giflaugh.gif a kad je chula za te gluposti da kao jedu zivo meso, odmah je uzvratila sa "pa shta, i francuzi jedu zivo meso!.. i japanci sa onim njihovim sushijem dry.gif " laugh.gif

 

 

bash me zanima koga ce sledece godine izabrati za predstavnika finske .. i kako ce urediti prostor icon_smile.gif

Edited by mai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobedu Lordija na Evroviziji dozivljavam kao pobedu buldozera na izboru za najfensi sportski auto godine. Naravno ovo treba shvatiti kao kompliment icon_smile.gif

 

Skoro sam tek uspeo da nabavim novi album i ostao sam istog mishljenja... GET HEAVY mi je i dalje jako zanimljiviji od ostatka mada ubode po koja pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 8 months later...

Odličan bend, bez obzira koliko ih neki pljuvali kao pozere. Čim se oni ugledaju na Alice Cooper-a, i to muzički najviše liče na njegov najbolji period (prelaz iz osamdesetih u devedesete), ne mogu da budu loši. Najbolje pesme: Would You Love a Monsterman, Blood Red Sandman, Hard Rock Hallelujah i Good to Be Bad. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... rise your fist ( top je trenutno jedini album koji imam na kompu, mrzi me da trazim ostale ) je imao skoko pa thrash deonice za bubnjeve ... a oni imaju narodnjacku 2 ( ili kako se vec zove taj basbubanj pa dobos ritam ) ... vokal nije ni blizu onog njegovog rezanja ... a ni riff-ovi ... a plus imam i desperado ... znaci skoro sa samog pocetka solo karijere ... ne da ne lici ... da se razumemo ono je hard rock do heavy metala ... Lordi su kombinacija glam-a hard rock-a i poneki metal riff ...

 

A sto se tice nemanja solaza ... pa po cemu se onda razlikuju od misfits-a ... koji su isto tako bili "strasni".

 

Oni se ugledaju na Kiss i Gwar najvise ... pa cim je on ( pevac ) vodio njihov fan klub na skandinavskom poluostrvu ...

 

 

Oni su po meni tesko smece ... ali mi je drago sto su pobedili ... jer su bili daleko muzicki bolji (ne zato sto spadaju u okrilje rock 'n' roll-a, nego zato sto su ostali imali apsolutno idiotske pesme ) od kompletne konkurencije ...

 

 

A onaj post od prosle godine ... onaj koji pominje kako su u novinama rekli da oni jedu ljude i slicno ... brate ja sam procitao u teen kurcu od novina da niko nikada nije video clanove slipknot-a bez masaka ... toliko od teen novinama i njihovoj pouzdanosti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bas mi je drago sto sam nasla ovu temu. Lordi mi je omiljeni bend odmah posle Mejdena(oni su ipak na prvom mestu). Cula sam sve njihove pesme, neke od njih(Devil is a loser) odmah ubijaju sve one teorije o Lordi satanistima. Podrzavam ih, obozavam ih, i najiskrenije, mislim da su lepi.

Na zalost ne dolaze u Beograd(gitarista Amen mi je pre par meseci posl'o email i reako da dolazak ovde nije u planu ali mozda jednog dana.nadajmo se). Sad idu na prvu turneju po americi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...