Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bogami meni intuicija kaže da će on pevati za neki tako bend koji ne nastupa nego snimaju monstruozno dobre albume... fakultativno :haha:

 

Kad bi se Kamejer Mihajlo lepo sad s njime udružio, zna da piše pesme, ovaj zna da peva, pa da naprave Pyramaze II. Baš sam slušala Immortal do maločas, kako je ono dobro SVE u kompletu, strašna bi šteta bila da ne rade ponovo zajedno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odlična vest, biće to lepo veče.

Sad ide faza "ide se" a pred koncert "ne idem, nema Matta", "ne sviraju ništa sa Enter the realm" i slično.

 

Što se tiče novog vokalizatora, videćemo. Dobar je u IE ali ne znam kako će se uklopiti u IE :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sta valjda, doci ce sigurno, objavili su na sajtu, isplanirana je cela turneja.

Dodje Nightwish u momentu kad Tarja ode iz benda, pa Threshold kad Mac napusti grupu (mada je i Demijan odlican), evo sad cu da gledam i IE bez Meta. Jbg bolje i to nego nista, bolje da gledam sa vedrije strane :da:

 

U svakom slucaju lepo sto je neko uopste i prihvatio rizik organizovanja ovog koncerta, zahvaljujem se :pivopije:

Neka prste rifovi :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruku na srce meni je Nightwish bio odlican, Threshold takodje solidan a Barlow ili da ostane ili da ide zauvek, kao sto neko vec reko. Mada meni posle Horror Show vise nije bilo isto. Valjda ce da dodju bez frke pa ce da bidne ok koncert.

 

Ps. Ono valjda sam iz zajebancije reko. Voleo bi da se nacrtaju

Edited by heavyervin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, ja uopšte nemam neki osećaj da se vratio u IE uopšte, album sa njim mi je bio za totalni zaborav. Nije čovek više ono što je bio devedesetih i to je to, kao da se Kiske vrati u Helloween - super on peva ali ga to ne zanima očigledno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reko bi da bolje da se nije vratio. Nisam ni slusao te albume nesto posebno. Bolje da je Ripper ostao on je bar hteo da peva al jebi ga. Dobro poredjenje za Kiske-a. Da se vrati to ni blizu nebi bilo to. Sve u svoje vreme. Videcemo kako ce zvucati sa ovim novim, nemam pojma jer Into Eternity neslusam, cuo sam nesto kod drugara i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruku na srce meni je Nightwish bio odlican, Threshold takodje solidan a Barlow ili da ostane ili da ide zauvek, kao sto neko vec reko. Mada meni posle Horror Show vise nije bilo isto. Valjda ce da dodju bez frke pa ce da bidne ok koncert.

 

Ps. Ono valjda sam iz zajebancije reko. Voleo bi da se nacrtaju

 

Taj trip od svih albuma preslusanih, posle Horror Show-a retko se sta pamti... barem kod mene tako, a i kada im se vracam, vracam se ovim maorim stvarima :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...