Jump to content

Iced Earth


Iced Earth Diskografija  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evo: http://www.mediafire.com/?626xer22j1sqnj5

 

Nocas svirali u Atini:

 

01. Dystopia

02. Burning Times

03. Angels Holocaust

04. Slave To The Dark

05. V

06. Stand Alone

07. When The Night Falls

08. Damien

09. Dark City

10. Pure Evil

11. Anguish Of Youth

12. The Last Laugh

13. Anthem

14. Declaration Day

15. Days Of Rage

16. Tragedy & Triumph

-

17. Dante's Inferno

18. Iced Earth

 

:rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koje ti pesme fale?

 

1. Colors

2. Curse the Sky

3. Stormrider

4. Travel In Stygian

5. Burnt Offerings

6. Violate

7. Triologije sa Darg Saga и something Wicked albuma

8. Wolf

 

И да нека балада не би била згорег. Јебено бомбардовање сам преживео уз Something Wicked и Dark Saga албуме. Толико дуго сам их чекао и сад курчина. Све нове ствари. Али ајде барем ћу видети и тај Iced Earth и чути неке хитове.

 

Ах заборавих Written on the Walls и Desert Rain

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Dantea uzivo mi puno srce.

 

Pa dobro, jebiga, ima pesama koje bi mogle da budu na spisku, ali ima i nekih odlicnih koje su vec tu.

 

Sto se mene tice, da izbace ova americko-patriotska sranja

 

cek, gle ironije

 

Јебено бомбардовање сам преживео уз Something Wicked и Dark Saga албуме.

 

hahahahaha

 

Nego rekoh, da izbace ova americka patriotska sranja i da ubace jos ponesto sa starih albuma, uz maksimalno zaobilazenje "kultnih balada", koje su mi tokom godina postale ljigavije i od Nothing Else Matters... Eventualno A Question of Heaven, al ona je preduga... Ma, tu je When the Night Falls, dosta je.

 

Za dobar deo ovih Satanovih pesama se slazem... Jebem li ga, ima brdo pesama koje bih voleo da cujem, ali i ove koje su tu su mi ok, ako ne racunamo ovo novije, jer nisam ni poslusao nista posle Glorious Burden, koji sam jedva preziveo. xD

 

Jebem mu mater, kad se setim, kolko sam cekao album da izadje, iako bez Barlowa, nadao sam se kao budala da ce da bude dobar, i udaram refresh po nekim ruskim sajtovima gde je bilo pojedinacnih linkova za pesme, pa skidanje sa dial up netom po skoro pola sata svaku pesmu.

I to nisam hteo da slusam pojedinacno pesme dok ne skinem ceo album, i onda pustim album, a ono...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта мислиш зашто сам то написао? :)

 

Озрачио сам се јако кад сам видео тематику на Glorious Burden-у. Јебига скапирао Шафер да му треба новац. Но добро, чућемо старе добре ствари и нове албуме више нећемо скидати ;)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Živ bio, plusić :pivopije:

 

Озрачио сам се јако кад сам видео тематику на Glorious Burden-у. Јебига скапирао Шафер да му треба новац.

 

Nije se baš namlatio para, spot za When the eagle cries je bio cenzurisan a album u mnogim zemljama izašao bez tih ultra patriotskih pesama. Jbg ima čovek pravo da voli svoju zemlju, sad što je mi mrzimo je druga stvar ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes Ajsd Ert bez kultnih balada.

 

Ne, jebes Ajsdrth bez kultnih thrash cepacina.

 

Sto se tica kukanja oko liste...meni je najvise zao sto nisam ispao covek i gledao sam sta su svirali. Za jebeni Wolfirewind sam izdrzao, za ovo ne... Anyway, ja bih najradije da opice Stormrider/BO jedan za drugim, one-two thrash punch iz pakla, pa da idemo kuci...ali jebiga, ni Kristina Rici nije ono sto je pre bila.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...