Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Ecliptica il nes takvo se zove album koji sam preslusala. inace nisam obozavateljica powera, al mi je cak i prijatelj koji to voli za njih reko da su losi i neoriginalni.

Da su originalni, tu nema dileme, jesu i te kako...To im je jedna od boljih vrlina...U stvari mozda su vise prepoznatljivi, nego originalni...Jes' da pevac (mislim da se zove Tony Kakko) ima malo piskaviji glasic, ali opet to je power!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ecliptica il nes takvo se zove album koji sam preslusala. inace nisam obozavateljica powera, al mi je cak i prijatelj koji to voli za njih reko da su losi i neoriginalni.

Sonata neoriginalna?!!!!pa to je isto kao kad bi za Maiden-e rekao da su ne melodichni.

A taj piskavi glas o kojem prichash malo ko mozhe da otpeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonata neoriginalna?!!!!pa to je isto kao kad bi za Maiden-e rekao da su ne melodichni.

A taj piskavi glas o kojem prichash malo ko mozhe da otpeva.

Ej, bre, ja sam pomenula piskavi glas!!!!!!!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Elem, jeste piskav i odlican je! Sonata je moj treca ljubav u metalu pivopije.gif

Ko je bude dirao... violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koje su prve dvije? Stratovarius i Hammerfall? mwahahaha

dijete drago, to nitko ne zeli dirat

 

rekoh da sam poslusala i da mi se jedino Replica donekle dopala

A sta njima fali majke ti?!?!?!? Ja ih ne gotivim ama bas uopste, ali su kvalitetni... Dobro, umeju da budu i smesni ili...kvalitet bato!!! mhihi.gif

Nemoj se dzabe uzbudjivati...Nisi kompetentna dok ne poslusas veliki deo pesama. wallbash.gifwallbash.gif

 

pivopije.gif I da ovo jeste stvar ukusa! pivopije.gif

Edited by genius

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad,ajde netjemo da u ovo meshamo Hammer Fall.Oni su pricha za sebe i nije im mesto ovde.A nije mi logichno da nekome mozhe samo jedna pesma da se svidi.Sonatu ili skroz obozhavash ili nikako ne podnosish ali to je vetj pomenuta stvar ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad,ajde netjemo da u ovo meshamo Hammer Fall.Oni su pricha za sebe i nije im mesto ovde.A nije mi logichno da nekome mozhe samo jedna pesma da se svidi.Sonatu ili skroz obozhavash ili nikako ne podnosish ali to je vetj pomenuta stvar ukusa.

Uze mi recenice iz usta!!! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једноставно су феноменални. Нико нема онакве песме. Објективно гледано, имају мало албума, а већ су пронашли свој пут. То се цени. icon_da.gif

 

Replica, Letter to Dana, Full Moon.... - може да прича ко шта хоће, али песме говоре саме за себе, и њихов квалитет је немогуће порећи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rolleyes.gif whatever, sonata ima originalnosti koliko merkur atmosfere...

Prvo merkur na hladnijoj strani ima atmosferu ( u tragovima... )

 

A ako Sonata nema originalnost ( koja ih razdvaja od ostatka power scene ) onda je nema niko....

A za neki bend reci da je gay, zato sto je melodican ( da ne kazem da ima sympho elemente ) je totalna glupost....

P.S. Black je vishe gay od powera... evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...