Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

Pozdrav braco!!! 14/88!

 

Tony jesi ziv,sto te nema,Boro i ja popismo po Bara a tebe nidje?!

 

Ljudi jel neko zainteresovan za slike,posto nam je klavijaturista veliki slikar icon_mrgreen.gif (Mirko ne ljuti se,malo sale ne moze da skodi) icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

taman da privedes kraju intervju

 

ja idem u subotu u TS i saljem ti cd

Zavrsen je intervju samo sto Veles nema nikako vremena da ti ga posalje.

 

Mi smo zaboravili kako nam izgleda pjevac,srecom imamo one slike sa koncerata, inace nebi ni znali.

 

P.S-Veles dolazi jadan vise na probu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrsen je intervju samo sto Veles nema nikako vremena da ti ga posalje.

 

Mi smo zaboravili kako nam izgleda pjevac,srecom imamo one slike sa koncerata, inace nebi ni znali.

 

P.S-Veles dolazi jadan vise na probu!!!

Ako iz izloženmog neke stvari nisi primijetio odmah da ti navedem:

1. Veles vrlo teško priča i ima jaki kašalj uz jaku upalu i anginu krajnika.

2. Veles ima da primi još 5 penicilina od ukupnih 10.

3. Zato isti ne dolazi na probu i ne pije pola Bara, a i nema priliku da kupi Mirkovu sliku.

4. Kod Velesa nije intervju već kod Ravena, mislim da vam je to jasno jer ste ga tamo i popunjavali, ja sam istog dana završio posao i to obimno, te proslijedio ga vama, a što ću, kad je nekima od vas svaka rabota takva.

5. Veles će umrijeti (ipak) prije 18 i tužan je zbog toga.

 

Za rođendan su mi mama i tata obećali da me vode na Cetinje (đe su naše sve svetinje, živio Miraš Dedeić i CPC!!! evotigana.gif ) kod čuvenog dr. Todorovića da mi izvadi krajnike.

Ipak ja ću tražiti da me usput i osuneti kao svakog pravog jevrejina, bez obzira što je on doktorirao uho, grlo i nos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace nebi ni znali

 

Koliko ti imaš iz srpskog, crnogorskog, bošnjačkog i hrvatskog jezika i književnosti pa da tako griješiš?!!! Nije ti ovo maternji!

 

Odajmo počast poginulima u Srebrenici (današnji je dan) uz numeru:

 

"O Alija ako bude rata,

zaklat ću te ko Miloš Murata"

 

Srećan vam sjutrašnji Petrovdan. Živio Miraš i CPC (nije ćirilica nego latinica, samo da se zna)!

Edited by Veles

Share this post


Link to post
Share on other sites

PAZITE OVO:

 

A tek koliko je zakukao profesor Predrag Vukic tvrdeci da je rusenjem kapele na Lovcenu "srusen i simbol pravoslavno-hriscanske civilizacije kojoj su Crnogorci pripadali"? To je po njemu "paganski spomenik podignut protiv Njegosa", da bi lucidno poentirao kako mauzolej “predstavlja masonsku ikonografiju”, a zatim nastavio: "Njegoseva bista prikazana je u depresivnom i potistenom obliku (depresivna i potistena bista – R.C.) dok iza njegovih ledja nije crnogorski dvoglavi orao, vec drzavni grb nekadasnje Savezne republike Njemacke sto simbolise pobjedu germanstva". Dakle, Vukic je zabrkao i germanstvo i masonstvo i paganstvo i depresivnu bistu i napravio od sebe, a i toga niksickog simpozijuma, zaista cirkus i vrhunsku zabavu. Bice mnogo dosadno do naredne ofanzive srpske intelektualne elite protiv mauzoleja. Ko ce nas dotle ovako slatko zabavljati. Tim prije sto meckari odavno nijesu u modi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PAZITE OVO:

 

A tek koliko je zakukao profesor Predrag Vukic tvrdeci da je rusenjem kapele na Lovcenu "srusen i simbol pravoslavno-hriscanske civilizacije kojoj su Crnogorci pripadali"? To je po njemu "paganski spomenik podignut protiv Njegosa", da bi lucidno poentirao kako mauzolej “predstavlja masonsku ikonografiju”, a zatim nastavio: "Njegoseva bista prikazana je u depresivnom i potistenom obliku (depresivna i potistena bista – R.C.) dok iza njegovih ledja nije crnogorski dvoglavi orao, vec drzavni grb nekadasnje Savezne republike Njemacke sto simbolise pobjedu germanstva". Dakle, Vukic je zabrkao i germanstvo i masonstvo i paganstvo i depresivnu bistu i napravio od sebe, a i toga niksickog simpozijuma, zaista cirkus i vrhunsku zabavu. Bice mnogo dosadno do naredne ofanzive srpske intelektualne elite protiv mauzoleja. Ko ce nas dotle ovako slatko zabavljati. Tim prije sto meckari odavno nijesu u modi.

e,jeba mu majku...ha,ha,ha...

ti si toni najjaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta je tu problem sa tom himnom? Izbacili su taj stih iz nje, ili?

 

Cuo sam za predlog za zastavu CG, ne znam da li je usvojena, da izgleda kao albanska samo sa drugim orlom... ccc...

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

izbacili su pomenuti stih kao i "lovcen kite petrovici a kosovo obilici". inache to je ista himna koju je uveo sekula drljevic, crnogorski ustasha, kada je sa italijanima proglasio nezavisnu drzhavu crnu goru (koja je inche trajala 1 dan). zastava je crvena za zlatnim dvoglavim orlom(srpska trobojka je ukinuta). inache trojica muslimana iz sdp-a su imali svoj predlog za grb (koji umalo nije usvojen) sa orlom crnojevica zato shto je za njih neprihvatljiv grb petrovoca jer ima KRST na kruni. i tako to ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta je tu problem sa tom himnom? Izbacili su taj stih iz nje, ili?

 

Cuo sam za predlog za zastavu CG, ne znam da li je usvojena, da izgleda kao albanska samo sa drugim orlom... ccc...

Prije 12 godina su isti ljudi bili na vlasti i tad su uhapsili one koji su probali da tu zastavu eksponiraju kao zvanicnu. . .

 

Sad ti isti ljudi proglasavaju tu ratnu zastavu sa hibridnom kokoshkom za drzavnu...

 

Tako je najiskrenije. . . icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OBAVESTENJE:

 

Pevac Deucaliona, Anton Markoc - Veles zbog zdravstvenih problema nece moci da peva do kraja avgusta, tako da smo primorani da otkazemo svoje ucesce na predstojecim koncertima u Banja Luci, Novom Sadu i Beogradu. Izvinjavamo se svima koji su zeleli da nas cuju i nadamo se da ce uskoro dobiti slicnu priliku.

 

Audicija za novog (privremenog) pevaca ce se odrzati 1. avgusta. Zainteresovani neka se jave na telefone: 069685855 Veljko - TheRaven, 069691788 Boro - Markiz Lantenak i 069682942 Ivan - Sinner.

Edited by ThyRaven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica o simbolima je totalno nepotrebna i oslikava kakvi su smecari kod nas na vlasti... Trobojka koja je bila zastava za vrijeme Petrovica je ukinuta i stavljena ratna zastava (to ti je kad ljudi ne umiju da ukapiraju neke stvari, jer im je IQ ispod 90), himna je uzasna (Sekula Drljevic i njegova cuvena teza da su Crnogorci ustvari "Crveni Hrvati") i zamalo da je jos vise osakate jer su se Albanci bunili i trazili da se stih "majko nasa Crna Gora" prebaci u "kuco nasa Crna Goro" jer albancima crna gora nije majka... e kad je tako mrs u albaniju stoko debilna!!! grrrrrrrr biggrin.gif

Sto se zastave tice takodje neko je reko kada su prije 12 godina izvesni liberali tu zastavu zakacili bili su pohapseni od istih ovih koji je danas ljube i govore o svom junastvu i kako ce ova zastava da ide na Ist River i Brisel... oce kako da ne Milo, mozda s tobom u Rim u zatvor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...