Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

HAIL SRPSKA BRACO!

 

Evo mene posle 88 godina!

 

Nano ostavljam ti gitaru posle svirke u NK,da mi napravis ono.

Niksicani spremite tonu piva obavezno!!! pukeface.gif

vazi se brate. noga bi ostati par dana. ili ces doci kasnije????????????

 

mi u nk imamo mnogo piva samo ga drze belgijanci, kjad im ga otmemo bice piva za sve.... mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eo mene poslije milion godaina...

nema se neta a ni para da se uplati pa muka...ovo i dalje nijesu moji sati vec stefanovi,koristim ovu piliku da mu se zahvalim... icon_smile.gif

pa dako bude makar jedna jebena svirka ovoga ljeta majku mu a ako bude ima da se pamti...

toliko od mene za danas

HAIL!

Nista nista... i drugi put biggrin.gif

E pa Deucalionci ajd da ako odrzite vise jedan koncert ovog ljeta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vozim ja... ne moze onaj jugo tako lako uz petrovacke strane hahahaha...

Ne ustvari ja nisam tu... odoh za srbiju u nedjelju...

Karta do nk... hm... nemam pojma... ja sve sebi racunam kroz popust sto imam pa ti ne mogu rec biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deucalion će svirati u Nikšiću, 16. Avgusta, i 20. Avgusta u Baru, povodom godišnjice prvog metal koncerta u Baru.

Dodjite!

pivopije.gif

Svirka:17.09.2004. Nikšić * BEDEMI

 

Na Bedemima u utorak nastupaju sledeći bandovi:

 

WITHED TEARS

DEUCALION

SALVATION

+ iznenađenje večeri

 

Ulaz 1 €!!!!

 

Točeno pivo: 80 C

 

Ne propustite prvu (možda i jedinu) metal svirku ovoga ljeta! Dođite u Nikšić, grad piva i metala!

 

***Zabranjeno unošenje svog pića, pirotehničkih sprava i bilo koje vrste oružja. Pretres će biti obavljen.

 

 

SVIRKA JE 17 - TOG A NE 16-TOG!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja eliten black metal!

 

Svirka je 16. avgusta 2004. na bedemima sa Withed tears i Salvation. Dođitre u što većem broju spremilui smo spektakl kako muzičkli tako i scenski.

Samo da me zdravlje posluži. icon_mrgreen.gif

hocete li na bini da skacete sa stene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo oce li bit ove svirke u bar 20.???

neće biti svirke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nije nam više u interesu bačati pare kad nas gleda 17 ljudi uključujući 2 prethodna banda i gazdu lokala kao i čuvare kafića

crnogorski metalci pokazali su koliko poštuju deucalion 17.078.2004. na nikšićkim bedemima!!!!!

 

svirku možete očekivati tamo negdje u septembar ako se stvore svi uslovi za to i ako se publika malo zainteresuje za black metal i uopšte extremni metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neće biti svirke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nije nam više u interesu bačati pare kad nas gleda 17 ljudi uključujući 2 prethodna banda i gazdu lokala kao i čuvare kafića

crnogorski metalci pokazali su koliko poštuju deucalion 17.078.2004. na nikšićkim bedemima!!!!!

 

svirku možete očekivati tamo negdje u septembar ako se stvore svi uslovi za to i ako se publika malo zainteresuje za black metal i uopšte extremni metal.

jebiga,mi iz hn smo imali para da dodjemo,kad nam je rekao ovaj bubnjar tvoj-12,a onda smo spestali pare i nismo mogli da dodjemo u NK,samo ti posalji pp,i imas na svirci 10 ljudi iz hn,al reci tacno kad je

Share this post


Link to post
Share on other sites

oo sta ja too citam???????????

to maco mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

u super jedva cekam ne znam sto uglavnom pozdrav za sve posebno ovim putem za darka icon_cool.gif

Srbija.gifpivopije.gif

zasto ja??????

 

pa mi se i ne poznajemo. hahahahhahahahaha

 

pozdrav ovom prilikom za dz. busha juniora , iako ga ne poznajem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da publika u cg nije zasluzila ni jedan band, nije zasluzila nista, osim kakve zatvorske celije i dobrih batina dok ne prestanu sebe da zovu metalcima.

Kad je bila svirka u nk, u kafzicu "trotoar" su bile zvijezde granda. Cijela ulica je bila zakrcena jer svi nijesu mogli da stanu u lokal kjoji moze da primi 1000 ljudi. Toliko ljudi se moze vidjeti samo na mitinzima, a na svirci wt, salv, i deucaliona (bendovi koji cine krem crnogorskog metala) se proda 30 karata. Ponizavajuce!!

 

Sram vas bilo metalci crnogorski, pokazali ste se!!!!!!

POZERI!!!!!!!

Edited by darkod

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga,mi iz hn smo imali para da dodjemo,kad nam je rekao ovaj bubnjar tvoj-12,a onda smo spestali pare i nismo mogli da dodjemo u NK,samo ti posalji pp,i imas na svirci 10 ljudi iz hn,al reci tacno kad je

Ma ne ljutim se ja na tebe ni uopšte ni na koga, baš me briga, neću da prisiljavam ljude da dođu na svirku.

Ali ovi administratori neće da mi upale teme za konerte i okupljanja posebno onaj gothic angel pa ljudi ne mogu da se informišu, majku im jebem!!

 

živi bili svi vi, biće svirki, ali organizujmo se malo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E DUKLJANIN ZAJEBO SI TI SAM SEBE.

NISTA DOK NE URADIS TRIBUT SAMOM SEBI icon_smile.gif

Videćeš ti zlo koje dolazi iz Duklja, posejaćemo mi zlo i po Srbiji uskoro!!!!!!

A šta smo uradili od onog malo miranovića to bog ne dao nikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videćeš ti zlo koje dolazi iz Duklja, posejaćemo mi zlo i po Srbiji uskoro!!!!!!

A šta smo uradili od onog malo miranovića to bog ne dao nikom.

DA VIS ZLO SJUTRA KAD SE ZAORI GROWL-SCREAM VOKAL KOMBINACIJA IZNAD GORE CRNE

POPUCACE SVAKI ZLOMETAR icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...