Jump to content

Deucalion (CG)


Night_Blade

Recommended Posts

pozdrav od vasilija prijatelji.svratio sam na vasu temu iz par debelih razloga:toni hvala ti za fantasticno otpjevanu dionicu i ne sjekiraj se jer disk vrlo brzo stize na tvoju adresu.hvala svim dokazanim clanovima deucaliona za veliku pomoc i podrsku.da bi uskoro udruzenim snagama pravili lom porucujem vam da se okanite zajebancije i sa ili bez bora i davida nastavite dje ste stali jer vam je to casna duznost i obaveza.ivane kad dolazis?jesi li mozda vec u niksicu?dje ces odsjesti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEUCALION TRAŽI ZAMJENU RITAM GITARISTE DOK JE BORO NA STUDIJAMA I TRAJNOG BASISTU POŠTO JE DAVID OTIŠAO IZ DEUCALIONA!!!

 

Evo sada javno pozivam sve zainteresovane likove koji znaju da sviraju gitaru i slušaju black metal, sa novim idejama i sviračkim iskustvom da se jave na Veljkov mejl.

 

Set pjesama koji likovi koji bi se prijavili moraju znati je:

 

The Stone - Serbian Wood, Morana

May Result - Začaran

Thyrfing - Mjolner

Emperor - Inno a Satana

Dimmu Borgir - Mounring Palace, Burn i Hell

Immortal - Blashyrk, Where dark and Light Don't Differ

+ pjesme za koje će im Veljko ištampati tablature i pokazati kako se sviraju

Antihristija

Elegija Slavije

 

Uslovi:

-svoja ritam gitara i po mogućnosti pojačalo

-volja (ali i mogućnost) da svakog petka ili subote dolazi u Bar i odradi probu

-da nije mason, jevrej, cigan, crnac itd. ustvari može biti mason ako će to omogćiti bandu da profitira

-voljda da ide s bandom na turneje i koncerte

-da je bez predrasuda i voljan da sarađuje

 

Isto tako tražimo basistu voljnog da svira, skine pomenute pjesme i dolazi svakog petka ili subote u Bar.

Zainteresovani se mogu javiti na veljkov mejl ili moj: [email protected] sa naznakom za band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja cu da sviram ritam gitaru.

 

radicemo ja i ivan koid mene u nk,a dolazicu u bar kad budem imao kinte.

 

ok,toni?

evo ja cu da sviram ritam gitaru.

 

radicemo ja i ivan koid mene u nk,a dolazicu u bar kad budem imao kinte.

 

ok,toni?

To blagi, pored 12121 bandova i 927832347 projekata jos ti je samo deucalion trebao. No dobro, zadovoljavas uslove josh samo da predjesh u d-drop. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

 

Ma yajebavam se samo naprijed. Moja podrska samo da se radi!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja cu da sviram ritam gitaru.

 

radicemo ja i ivan koid mene u nk,a dolazicu u bar kad budem imao kinte.

 

ok,toni?

OK brate Blagoje, znači treba samo da skineš sve one pjesme i još Nokturnal Mortum - Ancient Nation, nju sam zaboravio.

Nadam se a ih sve imaš, a sa Veljkom se dogovori da ti pokaže Antihristiju i Elegiju Slavije.

 

 

Miške, što se mene tiče, meni će se glas oporaviti dok oni sve to izvježbaju i ukombinuju se kao band.

Do ljeta bi stvarno trebao izaći taj demo sa 4 pjesme + intro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEUCALION TRAŽI ZAMJENU RITAM GITARISTE DOK JE BORO NA STUDIJAMA I TRAJNOG BASISTU POŠTO JE DAVID OTIŠAO IZ DEUCALIONA!!!

 

Evo sada javno pozivam sve zainteresovane likove koji znaju da sviraju gitaru i slušaju black metal, sa novim idejama i sviračkim iskustvom da se jave na Veljkov mejl.

 

Set pjesama koji likovi koji bi se prijavili moraju znati je:

 

The Stone - Serbian Wood, Morana

May Result - Začaran

Thyrfing - Mjolner

Emperor - Inno a Satana

Dimmu Borgir - Mounring Palace, Burn i Hell

Immortal - Blashyrk, Where dark and Light Don't Differ

+ pjesme za koje će im Veljko ištampati tablature i pokazati kako se sviraju

Antihristija

Elegija Slavije

 

Uslovi:

-svoja ritam gitara i po mogućnosti pojačalo

-volja (ali i mogućnost) da svakog petka ili subote dolazi u Bar i odradi probu

-da nije mason, jevrej, cigan, crnac itd. ustvari može biti mason ako će to omogćiti bandu da profitira

-voljda da ide s bandom na turneje i koncerte

-da je bez predrasuda i voljan da sarađuje

 

Isto tako tražimo basistu voljnog da svira, skine pomenute pjesme i dolazi svakog petka ili subote u Bar.

Zainteresovani se mogu javiti na veljkov mejl ili moj: [email protected] sa naznakom za band.

Ovo za basistu je ok ali gitaristu necemo menjati jer ce Boro dolaziti kada bude bio koncert.

Inace bend trenutno ne svira uzivo jer se Veles oporavlja od operacije i nisu mi jasne ovo Nanove izjave o raspadu benda?

 

A sto se tice sviranja i publike u Cg ja sam rekao sta sam imao da kazem.Govna jedna nezahvalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo za basistu je ok ali gitaristu necemo menjati jer ce Boro dolaziti kada bude bio koncert.

Inace bend trenutno ne svira uzivo jer se Veles oporavlja od operacije i nisu mi jasne ovo Nanove izjave o raspadu benda?

 

A sto se tice sviranja i publike u Cg ja sam rekao sta sam imao da kazem.Govna jedna nezahvalna.

Eh ja sam mislio da Boro nema para da dolazi, a ako ima onda još bolje. Svejedno ostaje problem basiste.

Znači tražimo basistukoji zna da svira!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...