Jump to content

Soulfly

• Please log in to reply
1144 replies to this topic

#1 Guest_pogan(gost)

Guest_pogan(gost)
  • Gosti

Posted 10 decembar 2003 - 20:19

Najbolji bend na sadasnjoj metal sceni sigurno.Nije bolji mozda od stare Sepulture,ali od nove za jedno 10000 puta.Zanimaju me komentari ostalih...                    

#2 Max

Max

Anonimus of Metal

• članovi
  • 704 posts

Posted 10 decembar 2003 - 20:54

Nije najbolji band na danashnjoj "METAL" sceni...ali ponekad volim da poslusham njihove albume.. Najvishe mi se svidja "3".." Back to the primitive" je previshe primitivan smile.gif   :mrgreen:                    

#3 cowboy from hell

cowboy from hell

Anonimus of Metal

• članovi
  • 5 posts

Posted 10 decembar 2003 - 21:20

Slazem se. 3 je odlican album, soulfly je ok a primitive mi je bezveze, jedino mi se svidja pesma terrorist. U svakom slucaju bolje je nego sepultura sa crnjom (zelenim???).
Ali ipak je jedan Arise!                    

#4 Herr_Wolf

Herr_Wolf

Lord of Metal

• članovi
  • 4235 posts

Posted 11 decembar 2003 - 02:27

Da, odlicni su, doduse meni je najbolji album ipak Primitive, ali i na 3 ima dosta dobrih stvari (Brasil, Downstroy, Seek&Strike) a prvi mi se najmanje svidja. Mada cuo sam da se Maxa popichkao neshto i sa njima, pa su sad kao na nekoj pauzi, ali ne znam nishta zvanichno...                    
Whatevs :)

Seljačka Buna

#5 G

G

Anonimus of Metal

• članovi
  • 108 posts

Posted 11 decembar 2003 - 03:31

Primitive, Brasil...
Dve najjace pesme...

Serbia pois porrada!                    
«O quam misericors est Deus»
«Justus et paciens»

Societatis Draconistrarum

#6 DDT

DDT

Lord of Metal

• članovi
  • 649 posts

Posted 11 decembar 2003 - 05:43

Ljudi ....... najjaci je prvi  biggrin.gif  8) !!! Stvarno je najkompleksniji i pravo je malo remek-delo. Prvi instrumental Soulfly kidda!! Kao i Bleed! A i  Tribe! A tek Bumba!! ... ma prvenac je prvenac.  8)

Ali toplo pozdravljam sve ljubitelje Soulfly-a ...                    

#7 Fadelow

Fadelow

Anonimus of Metal

• članovi
  • 490 posts

Posted 11 decembar 2003 - 10:23

...naravno...prvi je najjachi,najbolji i najoriginalniji...pogotovo Bonus Tracks...ostali albumi su manje vishe ok...ali svaka im chast...
p.s.na novom albumu ce se pojaviti i "trube" uz sve to,jer ih je Max maximalno zgitivio...kao i Eyesburn na jednoj pesmi...                    
...Stay True To Yourself And You Will Never Fall...

#8 C.A_R.I.A.

C.A_R.I.A.

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 4686 posts

Posted 11 decembar 2003 - 12:36

back to the primitive ubedljivo najbolji...I jel zna neko set listu sa skorasnjeg koncerta ???                    

#9 Herr_Wolf

Herr_Wolf

Lord of Metal

• članovi
  • 4235 posts

Posted 11 decembar 2003 - 20:32

Onog iz februara ili ovo sa Ajsbrngom?
U svakom sluchaju ne bih mogao da se setim redosleda...                    
Whatevs :)

Seljačka Buna

#10 C.A_R.I.A.

C.A_R.I.A.

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 4686 posts

Posted 12 decembar 2003 - 11:39

Pa sa ajsbrnom...Inace,prvi album ima slabije bubnjeve al je radjen iz duse...zato ga i volim...Na trecem se vidi nedostatak ideja....                    

#11 Duke Of Borca

Duke Of Borca

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 1530 posts

Posted 14 decembar 2003 - 00:34

Ma  KALAV   SOUL  FLY??  KOJ DEBIL KAZE DA JE TO  BOLJE  OD  SEPULTURE???????? :x  :x                     SLAVA  STAROJ SEPULTURI!!                         A MAX   SE PRODAO  I PROPAO JE!!!!!  NAZALOST!!!   SVIh NAS  METALACA! :cry:

Ako si ti metalac neznam, slusaj sabane nemoj posle da me pitas zasto serem stalno na ove tvoje totalno debilne postove, nemoj vise da seres o tako nebitnim stvarima...
Inace da se vratim na temu biggrin.gif Prvi album soulfly prema meni legenda, onda ide 3 pa primitive                    

#12 Rastko

Rastko

Anonimus of Metal

• članovi
  • 475 posts

Posted 14 decembar 2003 - 18:30

Sto je ovo na nu metalu?                    
С ВЕРОМ У БОГА, ЗА НАРОД И ОТАЏБИНУ!

#13 fiction

fiction

Master of Metal

• članovi
  • 4204 posts

Posted 14 decembar 2003 - 22:14

Meni je najbolji primitive a drugo mjesto djele prvi i treci.Prvi je bio odlican samo je imao malo slabio produkciju a treci ima vrhunskih stvari a opet ima i nekih zajebancija kao ona sa reperima.Novi ce izgleda biti strasan album.Zvace se prophecy!Ljubomir Dimitrijevic ce svirati Kaval, gemshorn, zurla, gajde, dvojnice, sheepskin bagpipes and flutes na tom albumu 8O Stvarno obecava                    
You are either for or against music, and being for means embracing anyone who's any good!

#14 Night_Blade

Night_Blade

Master of Metal

• članovi
  • 1200 posts

Posted 20 decembar 2003 - 22:02

Cavalerin "projekat" stid me da nazovem to bendom.Dakle pjesma Bleed ocajnicki pokusaj da se iskopira Roots bloody roots a onda pjesma;

Just let your soul fly free je jebeno gora nego Britni Spirs sve u sveu Maxu porucujem da pocne da razmislja o svojoj buducnosti i o tome shto je Metal a shto je Hip Hop                    
Just I and the poetry of the night, now forever one,
The ensemble of silence plays so beautiful for me..
    ▲Metal heart is hard to tear apart▲

#15 Max

Max

Anonimus of Metal

• članovi
  • 704 posts

Posted 21 decembar 2003 - 13:57

moja buducnost je svetla smile.gif  smile.gif  smile.gif  biggrin.gif                    

#16 Fadelow

Fadelow

Anonimus of Metal

• članovi
  • 490 posts

Posted 26 decembar 2003 - 01:16

Sto je ovo na nu metalu?

To i mene zanima. Zar oni ne spadaju u neki HC?

...hej choveche??smejace ti se neko...kakav crni Hardcore??...ne,ne,nikako...aj poz!  :wink:                    
...Stay True To Yourself And You Will Never Fall...

#17 C.A_R.I.A.

C.A_R.I.A.

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 4686 posts

Posted 26 decembar 2003 - 12:59

nesto nedefinisano po mom skromnom misljenju...                    

#18 deftonerrrr

deftonerrrr

Master of Metal

• članovi
  • 1384 posts

Posted 26 decembar 2003 - 13:12

tribal metal... to je i max rekao...                    

This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember. We are eternal.
All this pain is an illusion.

#19 Duke Of Borca

Duke Of Borca

Master of Metal

• iskreni članovi
  • 1530 posts

Posted 26 decembar 2003 - 15:15

Sigurno nije HC biggrin.gif, po mom skromnom misljenju prvi album bi bio nesto kao crossover, dok se na drugom i trecem dosta eksperimentisalo, verovatno ni max nezna sta je to biggrin.gif, ili zna Spiritual Tribe Core smile.gif  smile.gif  smile.gif                    

#20 DDT

DDT

Lord of Metal

• članovi
  • 649 posts

Posted 02 januar 2004 - 06:08

Ja kazem - tribal. Soulfly- Soulfly je tribal. I brooka koliko je dobar.                    

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )